Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84
  1. #1

    Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Kuna mängin sutsu pokkerit ja oleks aeg sellesse normaalselt suhtuma hakata, siis otsustasin siia hakata kirja panema midagi, et targad mängijad minu pihta karjuda saaksid. Olgem ausad rohkem saan mina vist nutta ja teie ilmselt teie naerate minu üle, aga üritama peab. Niisama turniire mängida ja raha tuulde loopida ka ei taha. Samuti rahalaudadega.
    Samuti loodan mõne kuuga ennast vormida korralikuks inimeseks, kes julgeks peeglisse vaadata ja saaks toast välja. Selleks investeerisin jõusaali kuukaarti, et ennast liigutada. Loodan, et saan hakkama, vean ennast toast välja ja liigutan ennast. Päris hea oleks ennast inimesena jälle näha Eriti sooviks näha tulemusi, mis oleks väärt pildina salvestamist.
    Pokkeris pole ma suurem asi ilmselt, aga no selleks, et endale jõusaalis liha luudele saaks. Tuleb mingit kasumit näidata kuus. See ei pea olema mingi üüratu summa, aga no väikene rahasüst ei tee paha.
    Pokker hakkas huvi pakkuma lihtsalt kaardimänguna (kiiresti mõistsin, et see on enam kui lihtsalt kaardimäng). Huvitav on vaadata teiste arengut ja näha milleks ollakse suutlikud. Samuti need ulme summad, mis vahetavad inimest kõrgetel limiitidel. Proovib saada ühelt limiidilt raha kätte ennem uut aastat.

    Arvan, et võtan mingi cashi raamatu ette ja loen läbi, usun, et saab targemaks. Mängin neljal laual. Rohkemat ei suuda jälgida. Graafikuid üritan postitada iga nädala lõpuks. Ja kuu lõpus kokkuvõte. Ilmselt panen kirja ka selle, mida pean oma mängus halvaks ja kuidas on paranenud mu mäng. Limiidiks $10 sisseostuga lauad. 6 max.

    Enne postitust sain hakkama sessiga, mille lõpetasin varakult (arva ära miks?)

    Usun, et tuleb siit foorumist ka abi ja põhiline asi, et võtaks ennast käsile ja trenni.

    start 26.november 2010

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Edu
    Jõusaal on +ev.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Kus pokkeritoas mängid?
    Kus saalis käid?
    Palju pikkus ja kaal on?

    Väike küsimusterahe :D, edu tegemistel

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    tee kindlasti pilt ka endast enne jõusaalis käima hakkamist. aasta pärast postita siis before and after

  5. #5
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Pildi võiks jah teha.
    Kui lugemiseks läheks siis "
    ( Click to show/hide )
    " SEE

    ning edu pokkeris!

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)

  7. #7

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)
    hmm huvitav.sõber mul treenis 7 kuuga suht vormi ennast. ka väliselt.ilma igasuguste aineteta.soovitaks peale jõusaali ka kindlasti jooksmas käia mingi 8 kilomeetrit päevas kui võimalik..

  8. #8

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)
    Kulturist oled?

  9. #9

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Kindlasti teen pildid. Lisan jõusaalile veel nädala lõppu jooksu. Kolme kuuga võib teha imesid. Asi selles, et ma tean milleks ma võimeline olen, aga ma vajusin eelmine aasta ära panin ennast koopa lukutaha ja siin ma nüüd olen.
    Põhiline asi, pean söömise normaalsuse piiridesse viima. Jõusaalis hakkan käima 4 korda nädalas.
    Pikkus, Kaal jms tulevad nädala lõpus. Tartus saale palju. Ühes nendest käin

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    hmm huvitav.sõber mul treenis 7 kuuga suht vormi ennast. ka väliselt.ilma igasuguste aineteta.soovitaks peale jõusaali ka kindlasti jooksmas käia mingi 8 kilomeetrit päevas kui võimalik..
    Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kulturist oled?
    Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.

  11. #11

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".


    Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.
    Üks küsimus. Kas sa sööd ennast enne seaks (rasva) ja siis üritad kasvatada lihasmassi sinna peale ? Ma saan aru, et lihasmassi kasvatamiseks on vaja süüa valke, süsivesikuid, rasvu (kolm põhitoitainet, mis osalevad lihaskasvatamise protsessis). Valgud nendest põhilised. Treeninguga koos tuleb ka rasvast vabaks saamine, sest ma ei usu, et sealt rasva alt palju seda lihasmassi välja paistab. Ma tean, et mul pole küll suurt lihasmassi näidata, aga no kui sa ütled, et rasvast ei pea lahti saama, siis ma tahaks näha sind kuue voldiga kõhul ja ütle mulle, et see on sixpack.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Enne ei pea rasva sööma, et massi kasvatada, lihaste kasvuga tuleb nagunii rasva juurde, kuna kaloraaz peab tugevasti plussis olema e soodne keskkond lihaskasvuks. Lihast kasvatada ja rasvast vabaneda ühel ajal pole praktiliselt võimalik(ok keemiat kasutades on).
    Ja tõepoolest alguses areneb just kiiremini, peale poolt aastat saad aru, et areng vähehaaval pidurdub :)
    Kindlasti jälgi, et saaksid piisavalt toitaineid ja et kaal oleks pidvas tõusujoones. Vb peaksid mingid lisandid juurde võtma, mõne taastaja enne-peale trenni.. ja treeni kindla kava järgi, niisama pole mõtet lahmida saalis.

  13. #13

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".


    Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.
    haha.treeninguga kasvabki lihasmass mis omakorda annab ka kehakaalu juurde btw. kui sa oled trennimees siis sa peaksid teadma seda ma arvan. kumb kaalub rohkem kas lihasmass või rasvamass. lihasmass ikka:) nii et liha luudele. ja proovi sa rasvast vabaks saada..EDU

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas mehumble Vaata postitust
    Üks küsimus. Kas sa sööd ennast enne seaks (rasva) ja siis üritad kasvatada lihasmassi sinna peale ? Ma saan aru, et lihasmassi kasvatamiseks on vaja süüa valke, süsivesikuid, rasvu (kolm põhitoitainet, mis osalevad lihaskasvatamise protsessis). Valgud nendest põhilised. Treeninguga koos tuleb ka rasvast vabaks saamine, sest ma ei usu, et sealt rasva alt palju seda lihasmassi välja paistab. Ma tean, et mul pole küll suurt lihasmassi näidata, aga no kui sa ütled, et rasvast ei pea lahti saama, siis ma tahaks näha sind kuue voldiga kõhul ja ütle mulle, et see on sixpack.
    Said võrdlusest valesti aru. Ma ütlesin seda selle kohta, et siin üks mees sai ennast 7 kuuga vormi, ja jooksis 8km päevas. Selle ajaga saad sa jah niiviisi rasvast vabaks, aga olulist lihasmassi ei jõua kasvatada.
    Tegelikult treenerid soovitavad enne rasva vähendada (kui on kerge ülekaal), selleks on oma dieet ja siis trenni jaoks on oma dieet.
    Ma omal ajal alustades võtsingi 5kg alla (trenn ka samal ajal) ja siis pärast õige trenni ajal toidu kogused suurenesid oluliselt.
    Viimati muudetud peete82 poolt : 26.11.10 at 21:56

  15. #15

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Said võrdlusest valesti aru. Ma ütlesin seda selle kohta, et siin üks mees sai ennast 7 kuuga vormi, ja jooksis 8km päevas. Selle ajaga saad sa jah niiviisi rasvast vabaks, aga olulist lihasmassi ei jõua kasvatada.
    Tegelikult treenerid soovitavad enne rasva vähendada (kui on kerge ülekaal), selleks on oma dieet ja siis trenni jaoks on oma dieet.
    Ma omal ajal alustades võtsingi 5kg alla (trenn ka samal ajal) ja siis pärast õige trenni ajal toidu kogused suurenesid oluliselt.
    Eks ta ole. Kahele asjale korraga ei saagi pühenduda Ma niisama norisin. Täiesti mõistetav on kõik.
    Kavatsen natuke aega pühenduda sellele, et loen tarka juttu toitumise, kehakaalu vähendamise ja massi lisamise kohta. Jõusaali jaoks kava on olemas.
    Pokkerist niipalju, et täna mängisin sutsu. Laudade kohta võib niipalju öelda, et minuarust 10NL lauad palju kinnisemad kui 25NL. Jah täna sai mängitud 25NL ja kuidas läheb, seda saab teada nädala lõpus.
    Enda mängu pean üsna heaks. Ses mõttes, et ma ei maksa mängijatele käsi kergelt kinni. Mängin praeguse vähese käte arvu kohta 22/18. 3bet on 5% juures. Jätkupanuse jaoks valin floppi ka. Ühe vastase vastu enamasti positsioonil olles üritan panustada iga kahe kaardiga.
    Varastamise protsent 37% (ei oska öelda hea/halb)

  16. #16

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Ma ei tea kuidas te suudate mängida rohkem kui 6 lauda. Mulle pakub see isegi nalja, et mängitakse nii suurtes kogustes laudu ja käsi. Samas kasumit suudetakse näidata ja mitte vähe.
    Ise mängin 2-4 lauda korraga. 4 Lauda on juba raske keskenduda. Eriti kui igas lauas vaja midagi teha. 200 kätt saan ilmselt tunni ajaga. Mõni mängib 1400 kätt tunniga. Samas ma usun, et on hea mängu sisse elamiseks mängida 2-4 lauda. Väide, et rohkem käsi mängides tulevad kogemused kiiremini jms.... ma võin sellega leppida, aga kuskilt tuleb piir. 1400 kätt tunnis mängides ma ei usu, et iga liigutus on läbimõeldud. Ma üritan päeva peale 1000 kätt kokku saada.

  17. #17

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tänasest mängimisest ei tule vist midagi välja. 150 kätt mängisin. Viskasin lauad kinni. Jube uimane on olla. Pea ka huugab õlgade peal. Ma ei tea mis värk on. Kui keegi näinud juba pole, siis soovitan vaadata I Bet You - The show with poker pros Antonio "The Magician" Esfandiari and Phil "The Unabomber" Laak. Youtubes mõlemad hooajad üleval. Ma sain küll kõvasti naerda. Sellelt kanalist saate kõik osad ära vaadata http://www.youtube.com/user/Maxislan...16/1keds5GrmcU
    Ma viskan pikali, ei ole hea olla...

  18. #18

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Pildi võiks jah teha.
    Kui lugemiseks läheks siis "
    ( Click to show/hide )
    " SEE

    ning edu pokkeris!
    Raamatuks võtsin endale "The Poker Blueprint" Pole alustanud, aga kavatsen uuest nädalast sirvima hakata. Oman DragTheBari kasutajat, mille sain $1 makstud reiki eest. Üritan sealt videosid vaadata. Kasutaja ise muidu maksab ulme summat. IMO ennem liituda DC saidiga (mida soovitavad paljud) ja seal on rohkem videosid. Kuna ma ei tahtnud raha panna selle alla, siis sain sellise pakkumise ja kasutasin ära.
    Loodan, et pokkeris asi sujub ja edu sullegi.

  19. #19

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Asi, mida ei tohiks teha nii väikeses limiidis - (FPS) UTG limbib $.25. Short stack BTN pealt tõstab $1 peale. SB callib (mängijal on $5) ja mina BB pealt (käes JJ) tõstan omakorda $3.75 peale. (Arvan, et oleksin võinud tõsta suuremalt $4.5 peale)
    UTG foldib.
    BTN callib.
    SB callib. (Tema käsi mulle eriti huvi ei pakkunud, kuna arvasin, et ta oleks nuppe lükanud iga ässaga, paariga ja kahe kümnest kõrgema kaardiga.)
    PANK $11.5
    FLOP tuleb 6 7 J. SB läheb all-in. Mul top set, mõtlesin callida sb all-ini, mis oli natuke üle $1 lootes, et BTN shoveb oma $10.
    BTN callib.
    TURN Q

    Okei mida teha turnil, kas c/r all-in (mis oleks olnud hea mõte, kuna vastane oli agressiivne) või teha korralik jätkupanus (mis oleks olnud ka hea valik, sest vastasel oli järele jäänud summa, mille oleks kahe tänavaga ilusti Panka korjanud.)
    AGA mina saamatu nagu ikka lähen seda teed, et panustan sellise imeliku panuse nagu $2.5 pea $15 panka, lootes, et vastane peab mind nõrgaks (türi kui loll ma olin)
    VASTANE BTNilt CALL
    RIVER A
    Okei, mis seal ikka panen vastase all-in u $7 stacki. Ja vastane keerab ümber K T River straight.

    Täiuslik FPS näide. Ma ei hakanud siia kirjutama oma mõttekäiku selle üle, mida ma arvasin vastasel olevat kuna näide on suunatud HAIGUSE pihta, milleks on FPS.


    Teiseks õppetunniks oli, et bvb ei tohi üritada bluffida kaks tänavat calling stationit ja siis riveril check/callida teda maha.
    Viimati muudetud mehumble poolt : 28.11.10 at 20:19

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    tundub rigged deck olevat.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES