Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Hero ...

Hääletajad
25. Sa ei tohi hääletada
  • Foldib

    14 56,00%
  • Callib

    3 12,00%
  • Lükkab All-In

    8 32,00%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    MP1: 19/15/inf - 25 kätt. Pole midagi erilist tema puhul täheldanud.

    No Limit Holdem Tournament
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG: 81681
    UTG+1: 46484
    UTG+2: 72793
    MP1: 18764
    MP2: 71058
    MP3: 144980
    CO: 65843
    BTN: 22530
    SB: 83189
    Hero (BB): 32674

    Blinds: 1500/3000 Ante 225

    Pre-flop: (6750) Hero is BB 9 A
    3 folds, MP1 raises to 6000, 4 folds, SB calls 4500, Hero ??? ??? ???

    Pot: 17250, MP1 järgi: 12764.

  2. #2

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Tere ööd! Et arvame siis...nii, MP1 otsis oma käega(Ax või mingi 88...QQ) actionit ja oli valmis olenemata flopist all-ini minema ja SB mingi connectoriga või any two-ga tahtis floppi näha. Ma oleks foldinud ja lasnud poistel omavahel madistada- lootuses ,et SB MP1 ära omab- 9as koht sai terake rohkem juba rulli -aga jah see vaid minu tagasihoidlik arvamus( arenen alles ja mängin tihtipeale mitte esimese koha nimel vaid vastavalt olukorrale võimalikult kõrge rahakoha nimel) :)

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    ma võin ka oma mõtte 8elda.

    Tegin just samal ajal videot, et jõudsin finaal lauda ning siis tähistan seda videoga. Ja siis mul käes A9, keegi pole actionid ja videos ütlesin kuldse lause: "kui keegi keskelt või algselt tõstab, siis tõesti ma ei tea, mida teha". Ja kui tõstis siis oli mul WTF ja should do now, sb callis ja veel raskem otsus, et overlay ka sees.

    Sõber ka msn karju: "see on standard ...., .... aga väga close". Mul pea jooksis kahte lehte laiali ja ei teadnud mida tha. Aega jooksis ja jooksis kuni lõpuks ............


  4. #4

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    MP ei olnud for sure 88-QQ. selle koha peal lükkab MP jäiga pulgaga 66-QQ, AK,AQ(võibolla AJs) otse all inni, mitte ei trikita oma stackirääbisega,ega otsi actionit. min.reise 99% AA või KK.
    SB calli kohta ei oska midagi öelda. 89s+. üpris hea oleks selle koha peal SB-l cold callida AA-ga :D.
    mina foldiks, kuigi peab tunnistama, et olen(varasemal ajal) sarnastes olukordades ka callinud või pushinud.
    push tunduks siin weak + MP ei foldi siin mitte midagi.
    callides A,9 tabades ei tea sa üldse, kus oled......
    fold.


  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    MP ei olnud for sure 88-QQ. selle koha peal lükkab MP jäiga pulgaga 66-QQ, AK,AQ(võibolla AJs) otse all inni, mitte ei trikita oma stackirääbisega,ega otsi actionit. min.reise 99% AA või KK.
    SB calli kohta ei oska midagi öelda. 89s+. üpris hea oleks selle koha peal SB-l cold callida AA-ga :D.
    mina foldiks, kuigi peab tunnistama, et olen(varasemal ajal) sarnastes olukordades ka callinud või pushinud.
    push tunduks siin weak + MP ei foldi siin mitte midagi.
    callides A,9 tabades ei tea sa üldse, kus oled......
    fold.
    Jep. Sinu range vastu on see fold. Ütleme, et tinglikult SB foldib alati ja MP1 vastu meil fold equityt ei ole. Siis võime mõelda ülesannet nii, et MP1 open-shoveb, SB paneb lisaraha sisse, tõuseb lauast ja läheb minema ning meie kord calida. Siis pot oleks ca 30k ja meil oleks calida 15k. Pot oddsid oleksid 1:2 ehk peaksime 33% ajast võitma. Sinu MP1 range vastu (QQ-66, AJ+) on meil 30% equity ehk see oleks fold aga väga close fold. Ja kui nüüd võtame "tingliku SB alati foldi" ära ja lisame juurde, et SB callib näiteks 10% ajast. Siis SB vastu oleme me kohe päris kindlasti pikalt taga ning seega meie equity langeb veelgi ning oleks tegu väga lihtsa foldiga.

    Ja miks ei saa olla MP1 ranges KK ja AA? Kui lisada sinna range KK ja AA on see insta fold.

    Vaatan ehk päeva peale tuleb veel vastuseid ja siis lisan õhtul või homme hommikul vastuse.

  6. #6

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Jep. Sinu range vastu on see fold. Ütleme, et tinglikult SB foldib alati ja MP1 vastu meil fold equityt ei ole. Siis võime mõelda ülesannet nii, et MP1 open-shoveb, SB paneb lisaraha sisse, tõuseb lauast ja läheb minema ning meie kord calida. Siis pot oleks ca 30k ja meil oleks calida 15k. Pot oddsid oleksid 1:2 ehk peaksime 33% ajast võitma. Sinu MP1 range vastu (QQ-66, AJ+) on meil 30% equity ehk see oleks fold aga väga close fold. Ja kui nüüd võtame "tingliku SB alati foldi" ära ja lisame juurde, et SB callib näiteks 10% ajast. Siis SB vastu oleme me kohe päris kindlasti pikalt taga ning seega meie equity langeb veelgi ning oleks tegu väga lihtsa foldiga.

    Ja miks ei saa olla MP1 ranges KK ja AA? Kui lisada sinna range KK ja AA on see insta fold.
    seda ma just mõtlesingi, et väga tõenäoline on sellise mängu põhjal MP1-l AA,KK, millest oleme kõvasti taga.
    üldiselt lauas ei jõua nii täpse %-ga analüüsi teha ja tuleb vasaku munandiga kiirelt otsus vastu võtta.
    arvan, et tegid pf nupud ja said pikki tilli.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    my bad, lugesin valesti su posti.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Ma ei ole küll turna mängija eriti, aga vaadates poti suurust siis läheb minraise poiss kindlalt all inni, siis tekib küsimus miks sinna A9-ga ronida? Ülitihti dominated ... Mina sellises kohas foldiks final tables 100%....+EV ei näe kuskilt

  9. #9

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Maha viskaks. Harringtoni raamatus oli sellise olukorra kohta kirjas, et sellisel tõstjal peab olema AA või KK ja ta heameelega kolmekordistaks oma stacki.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 076

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    ma selles käes läksin all-in ja obv, et oli mp1-l AA.

    Tegelt ma natuke misreadisin seda kätt, ma ei tea, mis juhtus. See minraise oli nii gay ja üldse ei arvestanud sellega, et tegu oli minraisega. Ja seetõttu mõtlesin, et ohoo SB poolt overlay sees, mul jääb veel nats stacki üle ja lähme siis all-in.

    Aga kui ma pärast "kaine" peaga hakkasin vaatama, siis polnud seal overlayd SITTAGI ning see on clear fold. Fuck my ass, fuck my math, fuck my head.

  11. #11

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    Sellises olkorras kas fold või preflop all in..minu jaoks rohkem variante pole...kuna stacki oli siis fold sest terve ring ees ilma blindideta :)

  12. #12

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    3k 17k potti, minu jaoks lihtne call.
    Kui hitid A, siis kerge all-in. Lisaks Sul käes nigunii push or fold periood, et vahet eriti pole kas paned kaotad stackist 1bb või mitte.
    BU peaks suht iga kahe kaardiga järgmine käsi all-in minema kui Sinuni folditakse.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    ise mängin hilises faasis yldjuhul suht lihtsa strateegiaga:
    respekteeri teiste raisesid.
    kui keegi ei raise, siis vastavate kaartide ja vastava positsiooniga tee seda ise.

    rõhk läheb siis esimesele punktile, ehk pmst A9s l2heb lihtsalt foldi isegi buttonil, kui
    mõni tyrajyri on kuskil mingi minraisega hakkama saanud.


  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: 20$ Freezeout (6.5k$ guranteed) - Final Table, 10 left. Mida Teeme?

    see on fold, kohe oled positsioonis ja seal on hea, kui on natukenegi stacki millega bully'da lauda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES