Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 43 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 858
  1. #381
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tervist!

    Alates tänasest http://www.pokkeriprod.ee on meie valduses ning suunab aadressile http://www.pokkeriprod.com. Alamdomeenid praeguse seisuga ei tööta.

    Ranka

  2. #382
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    hmmm... miks?
    Kuna ta eelnev minevik on laitmatult puhas, oskab objektiivselt hinnata olukordi ning on foorumiga pidevalt kursis. Seega ma ei näe ühtegi põhjust miks ta ei peaks moderaator olema.

  3. #383
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Ma selle kõigega olen nõus aga nüüd ta ei saa dildo pilte loopida igale poole ja sarkastiliselt mõnitada kõiki

  4. #384
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    maitea, aga kas äkki toitumise ja spordi teemad eraldi alamteemasse tõsta? offtopicus on juba päris palju kossu ja jalka topicuid jms

  5. #385

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    võiks muidu selle turniiriklubi foorumi ära peita nende eest kes sisse ei saa, muidu asjatult tühi ruum foorumi avalehel.

  6. #386
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    maitea, aga kas äkki toitumise ja spordi teemad eraldi alamteemasse tõsta? offtopicus on juba päris palju kossu ja jalka topicuid jms
    Sekundeerin.

  7. #387

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    +1, terves kehas terve vaim vms alateema.

  8. #388
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Sekundeerin.

  9. #389
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Foorum uuendatud vBulletin® Versioonile 3.8.4 (Tagaside teema)

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kas mõne topicu puhul saaks määrata, et see topic oleks peidetud või et ta ei näitaks kui sinna topicusse on mõni uus postitus tehtud vms... no absoluutselt ei jaksa mõningaid päevikuid vms topicuid lugeda, kuhu liiga palju mitteasjakohaseid poste tehakse.. või asda##&% topic vms... samas tahaks samas foorumiosas teisi topicuid küll näha kui on postitatud...
    Minu teada ei ole see võimalik :( Ise piinlen täpselt sama probleemi käes.

  10. #390

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Pole kindel kui palju moderaatoritel aega on aga kuna uusi tuli just lisaks äkki saaks teema kaupa cäikese töö määrata.
    Nimelt on osa teemad ala MB või PS kümneid ja kümneid lehekülgi pikad, sageli sellepärast et küsitakse samu küsimusi üha uuesti ja uuesti üle, mis on mõistetav kuna keeruline on sageli leida ka otsingu funktsiooni abil õiget postitust.
    Seega kas oleks mõeldav, et kõik sellised topicud kedratakse läbi ja kogu vajalik info läheb esimesse posti FAQ alajaotuse alla vms. Lihtsustaks kõigi, aga eriti uute kasutajate liiklemist

  11. #391
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    See on hea mõte, samas tihti see säästaks hoopis aega, sest ei jõua koguaeg ju korduvatele küsimustele vastata.

    Muidugi enamus on laisad ka ja ei oska otsinguga otsida ega viitsi googeldada, vaid kergem on ju kohe küsida ja siis korruta ühte ja sama asja 101x.

  12. #392
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    yeah, see tuleb varem või hiljem ära teha

  13. #393
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Pole kindel kui palju moderaatoritel aega on aga kuna uusi tuli just lisaks äkki saaks teema kaupa cäikese töö määrata.
    Nimelt on osa teemad ala MB või PS kümneid ja kümneid lehekülgi pikad, sageli sellepärast et küsitakse samu küsimusi üha uuesti ja uuesti üle, mis on mõistetav kuna keeruline on sageli leida ka otsingu funktsiooni abil õiget postitust.
    Seega kas oleks mõeldav, et kõik sellised topicud kedratakse läbi ja kogu vajalik info läheb esimesse posti FAQ alajaotuse alla vms. Lihtsustaks kõigi, aga eriti uute kasutajate liiklemist
    olen tihti mõelnud seda teha aga noh ei viitsi, sama on ka hem/pt3 teemades.

  14. #394
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Hei, mis baasi antud andmebaas kasutab? mysql? postgre?

    põmst mul oleks vaja umbes sellist asja, et keegi teeks, et kõikidest postidest, kus on string: helbreath.pri.ee muutuks see osa www.rage.ee'ks, kui platformi teada saaksin võiksin vajaliku SQLi ise valmis kirjutada ja juhendi kirjutada kuidas antud update käsk käima lasta baasis, lihtsam ikka kui ma kõik oma postid ise läbi käin ja lingid ära muudan:-)

  15. #395
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Mysql kasutab, aga ei oska kohe midagi öelda, ise käsime ka käsitsi vana serveri lingid üle :)

  16. #396
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Hei, mis baasi antud andmebaas kasutab? mysql? postgre?

    põmst mul oleks vaja umbes sellist asja, et keegi teeks, et kõikidest postidest, kus on string: helbreath.pri.ee muutuks see osa www.rage.ee'ks, kui platformi teada saaksin võiksin vajaliku SQLi ise valmis kirjutada ja juhendi kirjutada kuidas antud update käsk käima lasta baasis, lihtsam ikka kui ma kõik oma postid ise läbi käin ja lingid ära muudan:-)
    PM saaks mysql faili avada notepadiga, seal teha kiire replace ning tagasi sisse importida. Aga ma lihtsalt ei viitsi :(

  17. #397
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    miks see "thanks for loging in" vajalik on?

  18. #398
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Täname sisselogimise eest :) Aga jätame tagasisideme seoses uuendutega: http://foorum.pokkeriprod.com/showth....com-vajab-abi!

  19. #399
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Küsimus järgmine, et kirjutasin sinna blogi osasse mingi jutu ja panin pildi ka, aga pildi parem pool on pärast ära kadunud. Et pmtslt ma ei näe kogu pilti, kas viga on minus ja kui on siis mis ma teisiti peaks tegema? Ette tänades.

    Viide lehele ka: http://foorum.pokkeriprod.com/entry....-null-alkoholi.

  20. #400
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    kui panen new posts siis osad topicud on punase logoga ja teised sinise logoga.. mis sel vahet on?

Lehekülg 20, kokku 43 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES