Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 43 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 858
  1. #481
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    mainiks lihtsalt ära et minu lemmikud inimesed siin foorumis on:

    tarmonaator
    OliverK
    Provoker
    Con
    Camu
    Fyte
    MasterPuppet
    MeelisV

  2. #482
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Level?

  3. #483
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Need värvilised nimed iga alamfoorumi all loovad visuaalset segadust ja korratust. Liiga pilku püüdvalt välja toodud. Võib-olla ma olen ainus, aga mulle ei meeldi ja segavad keskendumist.

    Kui minult küsida, siis ma kaotaks need "Moderators:" kastid üldse ära. Praegu ilutsevad need nimed esilehel nagu mingi superstaarid. Miks on mul vaja neid kogu aeg näha? Minimalism on hea.

    EDIT: Võib-olla ma olen lihtsalt vanamoeline, et "New Posts" ei kasuta, vaid hoopis esilehel üles-alla kerides uusi posti otsin. :P
    Viimati muudetud sixmax poolt : 31.01.11 at 12:18

  4. #484

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    foorumi pealehel võiks teha need "forum", "blogs" jne eestikeelseks.

    foorum, blogid, uued postitused

    alumisest reast kaotaks new posts ära.

  5. #485
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Foorum eestikeelseks teha on juba plaanis, ainult aja küsimus.

  6. #486
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Foorum eestikeelseks teha on juba plaanis, ainult aja küsimus.
    Kui 100% eestikeelseks läheb, siis I quit. Vaevalt kedagi huvitabki, aga just sayin'.

  7. #487

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kui 100% eestikeelseks läheb, siis I quit. Vaevalt kedagi huvitabki, aga just sayin'.
    Obv saab keelt valida, nagu kõigis maailma foorumites.

  8. #488
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Obv saab keelt valida, nagu kõigis maailma foorumites.
    Mybad. Eeldasin, et kui praegu keelt valida ei saa(või on mul midagi märkamata jäänud?), siis ei saa ka pärast.

  9. #489
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Mybad. Eeldasin, et kui praegu keelt valida ei saa(või on mul midagi märkamata jäänud?), siis ei saa ka pärast.
    Mis keelt sa tahad? Hispaania w? :) Need language packid on olemas aga eesti keelt kahjuks ei ole - ei ole keegi sharenud seda veel ja seetõttu keelt valida ka ei saa.

  10. #490
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis keelt sa tahad? Hispaania w? :) Need language packid on olemas aga eesti keelt kahjuks ei ole - ei ole keegi sharenud seda veel ja seetõttu keelt valida ka ei saa.
    Jah, ma saan aru. Ma ei tahagi eesti keelt. Eeldasin ennatlikult, et kui foorum läheb eesti keelseks, siis on see default ja ka inglise keelt pärast valida ei saa.

  11. #491
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nüüd uut foorumi teemat, blogi posti, kommentaari jms. tehes saate automaatselt postitada väikese teavituse oma facebook wallile. Selleks peate logima facebooki (ülevalt foorumi ääres klikkama Connect nuppu) ja siis uut teemat, posti, kommentaari tehes on all ääres väike linnuke: "Publish to Facebook".
    sellega on selline kamm, et vähemalt blogimessi facebooki pannes lähevad täpitähed kaotsi, obv on need charactersetide jms teemad kõige raskemad uurimiseks:-)

    mis repi puutub, siis imho peaks olema ikkagi kasutajate põhine rep... ehk see peaks üsna selgelt näha olema kasutaja nime juures või postituste juures, kas ta rep on punane või roheline ja näiteks ka positiivsete/negatiivsete häälte hulk.. ühes teises foorumis see töötas päris hästi.. ja ta peab ikkagi olema + või - tüüpi + juurde kommentaar, mille eest või näitab mis topicu või posti eest repi on antud..

    mis puutub topicute ja postide hääletamisse, siis see on suht mõttetu.. offtopic ja naljanurk saavad nii ehk naa oma hääled kätte.. ja strateegiafoorumis kaovad käed nii ehk naa paari nädalaga teisele lehel ära.. postide repi hääletus võiks siis pigem olla ka seotud postitaja repiga..
    Viimati muudetud Rage poolt : 31.01.11 at 22:23

  12. #492
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tänage Taipupolet ja soccernet.ee mehi - homme tõenäoliselt on Eesti keelne liides olemas.

    Lisaks tõenäoliselt uueneb ka meie facebooki leht, lisanud twitter ning tuleb väikene mäng, kus jagame ära paar pusa. Seda kõike siis lähipäevil, kui kõik hästi läheb.

  13. #493
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Eesti keel nüüd olemas. Veelkord suured tänud soccernet.ee-le ja Taipupolele! Võib-olla veel tõlkevigu aga need parandame ära selle kuu jooksul, loodetavasti selle/järgmise nädala jooksul.

    Keelt saab valida foorumi alt ääres ja tõenäoliselt panen selle ka foorumi default keeleks.

  14. #494
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Nüüd jooksevad foorumi blogid ka meie facebooki lehele: http://www.facebook.com/#!/pages/Pok...12085572137305

  15. #495
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tuli teade, et mulle ei saabunud PM kuna inbox täis. Kustutasin nüüd osa vanemat kraami ära, aga kas kuidagi on võimalik inboxi piirangut suurendada? Oleks hea.

  16. #496
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 427

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tuli teade, et mulle ei saabunud PM kuna inbox täis. Kustutasin nüüd osa vanemat kraami ära, aga kas kuidagi on võimalik inboxi piirangut suurendada? Oleks hea.
    No fucking way! Kasutaja kohta on 1000 sõnumit - seda siis inbox ja sent. Minu arvates on see täiesti piisav hunnik sõnumeid ja ei näe põhjust limiidi tõstmiseks. Kustutage oma vanad sõnumid ära, et tekiks uutele ruumi ning VBulletin hoiatab suht aegsasti ette, et kui hakkab täis saama.

    Sinu probleem oli hoopis teine. Super modedel mingil põhjusel oli ainult 50 max sõnumit ja tõstsin sellegi 1,000 peale. Seega tegu oli bugi või siis lihtsalt iluveaga, mis nüüdseks peaks olema parandatud. Anna teada kui ei ole.

  17. #497
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    pm tuli nüüd küll. ju toimib.tyty!

  18. #498
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    blogide lehel on üsna nilbe, et postituse pealkiri on suure kirjaga, aga blogi omanik on koleväikeselt kirjas ja foorumis tavakasutaja rolli omavatel kasutajatel on nimi veel halli värvi ehk eriti kehv on näha kelle blogi post on.
    teiseks on ikkagi mingit moodi niru süsteem, et ühel lehel on blogi pealkiri ja N-rida teksti, siis mõnel lehel on ainult 5 blogipostitust teisel rohkem.. aga selleks, et leida üles mõnda vana eelmise nädala postitust pead läbi surfama 5-10 lehekülge, tahaks kangesti määrata ise mitu blogiposti mul ühel lehel näitab ja eriti hea oleks vaade, kus blogipostid oleks reas ja näha oleks ainult pealkiri ja blogi omanik.. teksti algust polegi vaja..

  19. #499

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    blogide lehel on üsna nilbe, et postituse pealkiri on suure kirjaga, aga blogi omanik on koleväikeselt kirjas ja foorumis tavakasutaja rolli omavatel kasutajatel on nimi veel halli värvi ehk eriti kehv on näha kelle blogi post on.
    teiseks on ikkagi mingit moodi niru süsteem, et ühel lehel on blogi pealkiri ja N-rida teksti, siis mõnel lehel on ainult 5 blogipostitust teisel rohkem.. aga selleks, et leida üles mõnda vana eelmise nädala postitust pead läbi surfama 5-10 lehekülge, tahaks kangesti määrata ise mitu blogiposti mul ühel lehel näitab ja eriti hea oleks vaade, kus blogipostid oleks reas ja näha oleks ainult pealkiri ja blogi omanik.. teksti algust polegi vaja..
    +1, blogide lehel liikumine on paras pain in the ass

  20. #500
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Mingid kirjad jooksevad üksteise peale

    feisspuuk.jpg

Lehekülg 25, kokku 43 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES