Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 43 EsimeneEsimene ... 3240414243 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 858
  1. #821
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Eemaldasin fixed päise. Testis on alles ning rihin hiljem pixleid ning proovin inimlikumaks saada.

    Üldiselt olen fixed päiste fän, aga foorumi oma häiris end ka, aga ei hakanud enne kaebusi liigutama - äkki viga ainult minas.

    Vaatan ehk transparent background ja parema pixli seadistamisega saab midagi, mis annab user-experiencele juurde, mitte ei langeta seda.

    E: refresh ka peale muudatust

  2. #822
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mul ei kata otseselt.
    Asi lihtsalt selles, et header liigub kaasa kui alla kerida.

    E:
    ( Click to show/hide )


    edit:ops pole pole pandud ka, et viimase posti juurde läheks
    Selle mõte oligi, et header liigub kaasa :)

  3. #823
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Kes muudatustest väga vaimustuses pole ja tahaks foorumit kasutada nii edasi nagu see kuni paar nädalat tagasi oli, siis valida teemadest Default Style(vB3 Style - Incompatible). See on veidi laiem kui muidu, aga kõik muu on sama.

  4. #824
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Mul ei liigu midagi

  5. #825

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    mul ka mitte ja võiks ikka see ka alles olla, et saab panna kõik teemad loetuks

  6. #826
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mul ei liigu midagi
    Mis asi ei liigu? Täpsusta.

    Tsitaat Algselt postitas Matu Vaata postitust
    mul ka mitte ja võiks ikka see ka alles olla, et saab panna kõik teemad loetuks
    Kui mõtled «Märgi foorumid loetuks», siis selle lisan ASAP. Tegu on natuke keerulisema funktsiooniga (igale kasutajale genereeritakse enda key) ja arvasin, et seda paljud ei kasuta, siis ei pidanud seda prioriteediks.

    Täna enam ei jõua (vist), aga loodan homse päeva jooksul ära lisada.

  7. #827
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Matu Vaata postitust
    mul ka mitte ja võiks ikka see ka alles olla, et saab panna kõik teemad loetuks
    Lisasin ära. Menüüs kõige viimane nupp (et ei tekiks misclicke).

  8. #828

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Ma ei tea kas minupoolne värk või peabki pool seda valget osa tühi olema?

    Edit. Oih mingid paneelid seal hoopis üleval otsas.

  9. #829
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Ma ei tea praegu on küll jama.Õudne sigri-migri.Enne silm puhkas.

  10. #830

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Sorry, tõesti on jube kirju ja raske orienteeruda.

  11. #831
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kes muudatustest väga vaimustuses pole ja tahaks foorumit kasutada nii edasi nagu see kuni paar nädalat tagasi oli, siis valida teemadest Default Style(vB3 Style - Incompatible). See on veidi laiem kui muidu, aga kõik muu on sama.
    Muutsin automaatse täissuurus laiuse 1050 piksli peale ehk põhimõtteliselt on nüüd vana theme koopia.

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Ma ei tea praegu on küll jama.Õudne sigri-migri.Enne silm puhkas.
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Sorry, tõesti on jube kirju ja raske orienteeruda.
    Ignoreerin täielikult tagasisidet esimestel päevadel, mida antakse disainielementie muutuste kohta, sellepärast, et inimesed on mugavad ja ei anta aega kohanemiseks.

    Mäletate tagasisidet kui SimpleMachine foorumite pealt läksime vBulletini peale või vBulletin 3.X pealt 4.X peale? Mis peale seda sai? Või kui Facebooki tuli uus disain? Või PokerStars 7 vs PokerStars 6? Esimesed paar päeva oli palju negatiivset tagasisidet, aga tänasel päeval ei oskaks ega tahaks mitte keegi vana disaini tagasi.

    Üleüldse kõik suuremad muutused saavad peaaegu alati regulaarsete külastajate poolt halva kriitika osaliseks. Erandiks on, kui süsteem on väga vananenud ja see moderniseeritakse.

    Kui soovite vana theme tagasi, siis Fabulouse kommentaaris on vastus. Neid teemasid ma ei muuda, sest need on kasutajate enda valitud ja nende taga on mingi põhjus.

  12. #832
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Kõige all võiks veel olla nupp, mis viib tagasi lehe algusesse.

  13. #833
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Kõige all võiks veel olla nupp, mis viib tagasi lehe algusesse.
    Täitsa nõus. Tegelikult on olemas (täiesti all footeris) ....



    .... aga see ei ole päris see. Sama nagu page up nupp klaveril ei anna sama efekti välja.

    Kunagi ei pidanud toda nuppu vajalikuks, aga nüüd kasutan ise paljudel saitidel ning olen ka foorumis hakanud tundma puudust samast nupust.

    Teen esimesel sobival võimalusel ära ning sihin floating nuppu paremal tagataustal (pildil paremal nurgas oranz nupp). Tõenäoliselt 25% peal lehe altosast, kus on reeglina ka hiir.

    Näide:

    ( Click to show/hide )

  14. #834
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Restruktueerisin foorumit
    • liigutasin foorumid, kus ei toimu tegevust sektsiooni «Foorumite Surnuaed»;
    • PokkeriProd.com alafoorumi kaotasin;
    • foorum «Foorumi ja Pealehe Muudatused ning Ettepanekud» liigutasin sektsiooni «Kommuun ja Offtopic»;
    • tõstsin sektsiooni «Kommuun & Offtopic» kõige ülemiseks;

    Lisaks kaks kosmeetilist muudatust. Foorumilt «Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic)» eemaldasin sõna «Totaalselt» ning edaspidi kampaaniad, millele eeldan madalamat engagementi, aga siiski väärivad mainimist, ei tee eraldi teemat vaid hakkan postitama «Uudised» foorumisse kampaaniate teemasse (teen esimese kampaania tekkel).

    Viimane muudatus on vajalik mitte floodida üle kitsamate teemadega uudiste foorumit.

  15. #835
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Kõige all võiks veel olla nupp, mis viib tagasi lehe algusesse.
    Lisatud alla paremale nurka või peaks olema vasakul või kõrgemal? Muud värvid? Scrollima üles kiiremini/aeglasemini?

  16. #836

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisatud alla paremale nurka või peaks olema vasakul või kõrgemal? Muud värvid? Scrollima üles kiiremini/aeglasemini?
    välja ei saa lülitada seda?

  17. #837
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    välja ei saa lülitada seda?
    Taaskord kasuta klooni. Võta kõige alumine desktop theme: v4 incompatible. Valitud themedesse ma modificatione ilma põhjuseta ei lisa.

  18. #838
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisatud alla paremale nurka või peaks olema vasakul või kõrgemal? Muud värvid? Scrollima üles kiiremini/aeglasemini?
    Veits kaugele jääb, aga ma ei vingu :) Vähemalt on olemas ja parem kui scrollida koguaeg. (Y)

  19. #839
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    No jumal küll mida sa näpid seda foorumit koguaeg, kõik katki mul noh.

  20. #840
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    No jumal küll mida sa näpid seda foorumit koguaeg, kõik katki mul noh.
    Mis sul jälle katki on ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES