Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 153

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    Hästi öeldud.

  2. #2
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded.
    Lol. Ma ei viitsi mõelda, kellel õigus on, aga see on naljakas.

  3. #3

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

  5. #5

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Just, mõtlesin ka, et pollist üx variant puudu, et petiseid siin ei ole, aga kaabakas on küll :D

  6. #6
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Pole vaadanudki seda polli.
    No jah petis ta pole,Kaabakas ja valetaja aga küll tõesti.

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?

  8. #8
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?
    Minuarust pani ta just võssa sellega:
    Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?

  9. #9
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    lenc mul pole sinu vastu midagi.
    pean aga mainima nii mõndagi:
    kui NL2 mängija oli NÕUS sellise diiliga ja pole siin midagi.
    Ega kui kirbi (või mis kuradi kodumasin see ka polnud) müüja müüb kirbi vanamutile (näide) maha mingi ~30k eeguga,siis see sinuarust pole retarded?

    Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
    Ainult respekt selle eest.
    Küsija suu pihta ei lööda.Teinekord küsi...kuigi üllas tegu oli!

  10. #10

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ega siin pole tõesti muud varianti enam vist, kui ain allas või peeter võsa

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ja kuidas üldse seostatakse seda diilijärgset kasumit olympuse tööga? Come on, see on pokker ja selliseid asju ei saa mõõta, kui peale lõppu oleksid edasi mänginud ja pool profitit kaotanud, siis oleksid olympuselt pool raha tagasi küsinud? I don't think so, Tim.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Mõtlesin natuke selle peale ja minu arvamus: ei saa luua Ranka heakskiidul pretsedenti, kus tulevikus hakatakse coache üle laskma. Kui oli diil, siis oli diil. Kahjuks toimus suhtlus MSN-i teel ja info vahetamise kogus on selle tõttu piiratud, selles tulevad ka üksteisest mööda rääkimised. Kuna kotkas ei läinud välismaale (vist oli nii) ja sai edasi mängida, siis oleks olnud aus algse diiliga edasi minna. Ma pole küll jurist, aga see on mingi õigustatud ootus vms printsiip. Seega peaks kotkas maksma ära kas puudu oleva 100 või mängima kuni ajani mil ta tõesti peab ära minema ja maksma suhteliselt samas vääringus (ka juhul, kui läheb üle 100). Samas tuleb arvestada, et mõlemad osapooled lasid (tahtmatult) nii algse, kui jätkudiili käigus üksteist üle ja olukord on keeruline. Ei tohi kindlasti eeldada, et keegi on pettur, sest olemasoleva informatsiooni põhjal teatud ajahtekel (kui me mõtleme ajast kui mõttelisest telgjoonest vms) on justkui mõlemad õigesti käitunud.

    Olukord on natuke saranane sellisele näitele: stake-in mängijat live turniirile ja ta saab kolmanda koha. Vaatan netist tulemuse järgi ja võtan raha vastu. Pärast selgub, et tüübid tegid top3 diili ja mind lasti üle. Kas siis peaks lähtuma sellest, et ma sain raha kätte ja diil on lõpetatud või algsest diilist? Leian, et mul on õigus puudu olev summa järgi ikkagi nõuda.

    PS! Ma kumbagi härrat ei tea, oled erapooletu ja enda hinnangul objektiivne.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi.

    EDIT: ja sellised diilid üldse retarded diilid ju. Kui coach tahab reaalselt pappi teenida siis kasseeritakse iga tunni eest raha vastasel juhul on suht sõbramehe diil. $150 võtta on ka väga-väga suur hunnik pappi.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi
    põhimõtteliselt küll jah, kuid sabotaaž pole lubatud ma nüüd lugesin algusest peale teksti ja vist algset diili ei lepitudki kokku? st diili kestust? kui nii, siis ma ei oska midagi arvata enam. enne arvasin, et kuni 300 sai kokku lepitudki.

  15. #15

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    kaua coach pidi kestma? mitu kätt? / mitu päeva?

    ei leidnud vastust kuskilt..

  16. #16

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Järjekordne näide sellest, kuidas diile mitte teha, sest kõik tundub nö JOKK olevat.

    Samas leian, et kui Kotkas reaalselt sai kasu sellest diilist ja tuli BE seisust välja tänu olympuse õpetustele, siis võiks tasuda ka ülejäänud summa ja teha lõpuni lubatud sessid.

    PS: Järgmistele diili tegijatele soovitaks diilid teha täpsemalt ja konkreetsemate pidepunktidega, sest nagu näha, on sellised vaidlused ja arusaamatused kerged tekkima.

  17. #17

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
    Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
    Graafik ka:
    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/kotkas1000
    Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

    Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)

  18. #18

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
    Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
    Graafik ka:
    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/kotkas1000
    Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

    Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)
    +1

  19. #19

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ma l2heks kohtusse

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    Kui ütlesid, et ei saa mängida 2 järgmist kuud siis seda see tähendabki - kui 5 päeva veel mängid, siis 5 päeva läheb ka arvesse.

    See on eraldi teema kui sa piisavalt coachingut ei saanud - kas sa küsisid talt ja ta keeldus seda pakkumast? Kui ei, siis ship $100 imo.

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
    Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES