Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 153
  1. #41

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk

  2. #42
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    lenc mul pole sinu vastu midagi.
    pean aga mainima nii mõndagi:
    kui NL2 mängija oli NÕUS sellise diiliga ja pole siin midagi.
    Ega kui kirbi (või mis kuradi kodumasin see ka polnud) müüja müüb kirbi vanamutile (näide) maha mingi ~30k eeguga,siis see sinuarust pole retarded?

    Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
    Ainult respekt selle eest.
    Küsija suu pihta ei lööda.Teinekord küsi...kuigi üllas tegu oli!

  3. #43
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

  4. #44

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Just, mõtlesin ka, et pollist üx variant puudu, et petiseid siin ei ole, aga kaabakas on küll :D

  5. #45
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Pole vaadanudki seda polli.
    No jah petis ta pole,Kaabakas ja valetaja aga küll tõesti.

  6. #46

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Fucking retarded thread

  7. #47
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    IMO ainukene asi mida see teema saavutab on see, et tulevikus ei tee mitte keegi antud kahe kasutajaga diile.

  8. #48
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?

  9. #49
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
    IMO ainukene asi mida see teema saavutab on see, et tulevikus ei tee mitte keegi antud kahe kasutajaga diile.
    milles olympus süüdi on,kui küsida tohib?
    Mina teeks kindlalt tulevikus diili temaga ja päris kindallt ei laseks teda üle.nt nagu kotkas tegi.

    Miks laita siin olympus-t.

  10. #50
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?
    Minuarust pani ta just võssa sellega:
    Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?

  11. #51
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    kotkas:
    Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

    Ehk:
    Kuna Sa ei läinud välismaale tööle,siis ehk lihtsalt lõpetate oma Diili ära nii,nagu see alguses kokkulepitud oli.

    E:vaatasin polli ja tundub,et Sa tõesti maksad selle summa ära.
    E:kuid ära maksa niisama,vaid tehke diil lõpuni.
    E:Jätkake diili sealt,kust pooleli jäi.

  12. #52
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Minuarust pani ta just võssa sellega:
    Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?
    Respect selle eest, et ta üritab asjale lahendust leida tehes selle teema.

  13. #53

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ja kõige enam ajab mind närvi selle foorumi ladviku suhtumine. Pohhui, las valetavad, vassivad ja vinguvad, meie vanker sõidab ikka edasi.
    Ei saa luua pretsedenti, kus osapooled võivad üksteisele vabalt valetada ning kui kõik tundub JOKK, siis po pohhui.

    Nii sõbralikku ja toetavat foorumit nüüd ka MINA ei soovi.

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Retarded teema see küll pole, kuna coachimine on popp ja popimaks muutub, pretsedente on ju vaja.

    See pole küll must-valge keiss, aga minu meelest on coachil siin rohkem õigust.

    Aga kuna see teema on nii pikaks läinud ja inimesed arvavad sellest erinevalt, siis imho, tehke saalomoni, kotkas maksab 100 asemel 50 ja edasist coachimist ei tule (ega sellest ei tuleks ka midagi, paksu verd juba nii palju)

    Õppetund on ilmselt see, et diile ja nende lõpetamisi peab täpsemalt sõnastama hakkama. Varsti on tüüplepingute põhjad foorumis ja mõni juristiharidusega grindija hakkab teenust pakkuma.... Oh jah.

  15. #55

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

    Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.

  16. #56
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

    Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.
    No see võib üks variant olla, aga kui mees ausalt ära maksab, siis ma ei näe probleemi Kotkas1000 scumbagiks tembeldamiseks ja tulevikus mitte diilide tegemiseks - äkki lubati mingit Soome otsa ja siis äraminekupäeval tuli standard "kuule ikka ei ole ka minek" jutt, mis ei ole tema süü? Enivei, see ei vabasta kohustusest ja kui oligi selline keiss, siis kõige korrektsem käik oleks olnud minu arvates olympusega ühendust võtta ja öelda, et veel ei ole ka minek ja diil jätkub veel X päeva.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ja kõige enam ajab mind närvi selle foorumi ladviku suhtumine. Pohhui, las valetavad, vassivad ja vinguvad, meie vanker sõidab ikka edasi.
    Ei saa luua pretsedenti, kus osapooled võivad üksteisele vabalt valetada ning kui kõik tundub JOKK, siis po pohhui.

    Nii sõbralikku ja toetavat foorumit nüüd ka MINA ei soovi.
    Mis on siis siin teemas õige käik? Hääletuse tulemused + kommentaarium näitavad, et too teema on ikka väga close võtmaks vastu õiget otsust. Peale selle ei saanud keegi otseselt petta. Ma mõtlen keegi ei kandnud kellegile raha ja mitte kuidagi ei saa me lisada petturite nimekirja. Kolmandaks see diil ei toimunud üleüldse siin ega pokernews.ee foorumis vaid nurgataga, mille eest meie ei saagi vasutada.

    PS! Järgmine kord olen vait ja üleüldse ei avalda oma arvamust.

  18. #58
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis on siis siin teemas õige käik? Hääletuse tulemused + kommentaarium näitavad, et too teema on ikka väga close võtmaks vastu õiget otsust. Peale selle ei saanud keegi otseselt petta. Ma mõtlen keegi ei kandnud kellegile raha ja mitte kuidagi ei saa me lisada petturite nimekirja. Kolmandaks see diil ei toimunud üleüldse siin ega pokernews.ee foorumis vaid nurgataga, mille eest meie ei saagi vasutada.

    PS! Järgmine kord olen vait ja üleüldse ei avalda oma arvamust.
    Mõtle selle peale kui exploitable see tulevikus on kui Kotkas1000 ei pea antud olukorras maksma ja jääb õigeks.

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Saaks aru, kui Kotkas tõesti ei oleks edasi mänginud. Siis oleks Olympsi palk õiglane olnud.
    Aga ei tüüp võtab lähipäevadel lauad lahti ja mängib südamerahuga edasi.
    Ei mõtle nagu sellele, et ma alles lõpetasin diili, samas rikkudes seda, põhjendades et ei ole enam aega mängida? Olymps nõustus diili lõpetama asjaolul et kotkas ei saa enam mängida. Mis Olyps oleks nõustunud diili lõpetama teades et dude mängib limiiti beatides edasi?
    WTF ? Kotkas lasi ta üle.
    Samas Kotkas ei rikkunud ühtegi reeglit. Aga on olemas kirjapandud reeglid ja moraalsed reeglid.
    Krt austa seda inimest kes nõustus sinu kallal vaeva nägema ja sulle õpetada limiiti beatida.

    SHIP IT!

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

    Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.
    Kus kohas ta valetas?

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

    Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
    Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

    Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

    PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

    PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES