Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 153

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kus kohas ta valetas?
    Mainis, et ei saa diili jätkata, kuna läheb välismaale. Kahjuks ei läinud välismaale ja ei suvatsenud seda mainida ka ning öelda, et sorry, läks nii ja räägime, mis edasi võiks juhtuda.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Saaks aru, kui Kotkas tõesti ei oleks edasi mänginud. Siis oleks Olympsi palk õiglane olnud.
    Aga ei tüüp võtab lähipäevadel lauad lahti ja mängib südamerahuga edasi.
    Ei mõtle nagu sellele, et ma alles lõpetasin diili, samas rikkudes seda, põhjendades et ei ole enam aega mängida? Olymps nõustus diili lõpetama asjaolul et kotkas ei saa enam mängida. Mis Olyps oleks nõustunud diili lõpetama teades et dude mängib limiiti beatides edasi?
    WTF ? Kotkas lasi ta üle.
    Samas Kotkas ei rikkunud ühtegi reeglit. Aga on olemas kirjapandud reeglid ja moraalsed reeglid.
    Krt austa seda inimest kes nõustus sinu kallal vaeva nägema ja sulle õpetada limiiti beatida.

    SHIP IT!

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Hea näide sellest, et diilis osalejatel endal on ka vaja teatud annust mõistlikust ja arusaamist ning kõiki asju ei saa reeglitega kehtestada ning tähtis on ka omavaheline suhtlemine. Ja kõiki asju ei saa ning ei tasu rahas mõõta ning selliste väikeste summade juures ei tasu pilli lõhki ajada, sest hea pokkerisõber, kellele alati saab nõu küsida on kõvasti olulisem kui mingi 100$.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Mina arvan, et siin teemas polegi võimalik võtta ühest seisukohta. Pooled peavad lahenduse nimel KOOStööd tegema. Arusaadav, et see on raske nende emotsioonide tõttu, kuid lahendusele võiks koos jõuda. Minuarust on parim lahenduse see, kui tehakse ülejäänud coach+stake diil ära peale seda kui Kotkas1000 saab jälle mängida. Kui olymps sellega nõus on siis on see täitsa teostatav. Kui olymps oli nõus stakema siis tal peaks olema piisavalt BR-i ja raha, et 2 kuud ära kannatada. Ma ei pea seda 100% õigeks aga see oleks vast parim lahendus ja mõlemate osapoolte huvid oleks rahuldatud.

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Nagu öeldud, siis mina ja ranka ei näe põhjust, et kotkas scammerite listi panna. Samas peame ka vähemalt osa süüd selles jamas enda peale võtma. Nimelt, meie poliitika näeb ette, et uued ja vähemtuttavad kasutajad mingeid rahadiile ei tee(selleks on vaja mõned tingimused täita ja meie käest luba saada). Püüame edaspidi antud subfoorumit paremini reguleerida.

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    See on selge, et kotkas mingit raha enam ei maksa. Kuhugi petturite nimekirja teda panema ei hakata, aga vähemalt minu silmis jääb ebameeldiv märk külge ja mingeid vastutulekuid sellistel isikutele ei tee.

    Olympusele pakun välja, et võin teda isiklikult aidata paar coaching tunniga ilma mingi tasu eest, juhul kui tema jaoks on peale seda case closed.

  7. #7

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O
    Seppadele ei jõua vist kohale, et tegu on täielikult arusaamatusega ja kellegi poolse valesti mõistmisega. Mitte keegi ei ole kedagi sihilikult üle lasknud. Kui oleks kellegi ülelaskmisega tegu, siis seda teemat siin ei oleks. Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse" vaid tahtsin lihtsalt inimest, kes mulle ühtteist õpetaks ja selle ma ka leidsin. Kui selgus, et tulevikus ma enam pokkerit ei mängi nii palju, siis läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem ja lõpetasin diili. Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD. Kas see on siis nii ebaloogiline?? Kui löhed autokooli ja kogu pakett maksab 6000, siis nädala pärast mingil suvalisel põhjusel lõpetades ma saan sealt raha tagasi, MILLE EEST EI OLE MULLE TEENUST PAKUTUD. Ja kui kooli direktor näeb mind 3 kuu pärast linnas autoga ringi uhamas, siis ta ei tule minult seda raha tagasi küsima.
    Ja selle posti point ei ole mitte kedagi ümber veenda vaid lihtsalt siin osad kodanikud kirjutavad, et ma selline ****, et ühe laua taga isegi ei kõlba istuda. Kuidagi väga sitt tunne on sees.
    Ma katsun asja lahendada demokraatlikult ja õiglselt, et mõlemad osapooled jääkisd rahule.
    Türi, kas ma peaksin eestlaslikult endale ise vee peale tõmbama ja ära maksma kohe, kui mulle tundub, et tegelikult on mu õiglustunnet riivatud ja ma ei peaks seda maksma?? Mulle on kodust ema piimaga antud kaasa mõned põhimõtted, kuidas oma rahaga ümber käia.

    Seda, kas ma olen kellegile valetanud või mitte, ei vaevu ma mitte kellegile isegi täpsustamaks. Te olete ju niigi kõige targemad siin.

    Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.

    MOTT

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD.
    See on sinu probleem, et sa ei tarbinud. Kas ta keeldus sulle teenust pakkumast?

    Kui sa liitud CardRunnersiga, maksad miski $200 6 kuu eest ja ühtegi videot ei vaata peaksid oma raha tagasi saama? Kui sa autokooli eest 6K maksad ja kohal ei käi siis ka arvatavasti keegi sulle raha tagasi ei hakka andma sellepärast, et sa kohal ei käinud ja teenust ei tarbinud.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.
    Ise Sa tegid selle teema, mis Sa lootsid saada ainult vastukaja kus Sind õigeks mõistetakse? Niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi, siin teemas on päris mitmed inimesed sõna võtnud seega ootaks ka Y arvul erinevaid hoiakuid ja arvamusi.

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse"

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem
    Põhjendasid ise ära, miks sind petiseks peetakse. Sa ei süvenenud diili reeglitesse ja mõtlesid ühel hetkel, et milleks maksta rohkem. Diilist tuleb üheselt välja, et pead maksma.

    Minu jaoks oled lihtsalt coachingut saanud mängija, kes sai piisavalt abi, et võitma hakata. Ja peale seda leidis põhjuse oma õpetajale mitte tasuda, sest õpetajast oli liiga kiirelt ja liiga palju kasu ja enam polnud õpetust vaja. Ja ofc tundus tasu liiga kõrge tagantjärgi.

  11. #11

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    mõlemad vennad on steakimise/coachimise kokkulepped sitalt vormistanud. seega on mõlemad süüdi: coach lõpetas diili kuna arvas, et õpilane enam edasi ei mängi (coachimisteenus on põhjusega tunnitasuline btw). samas sellise olukorra jaoks polnud kokku lepitud ühtegi trahvi vms. õpilane arvas, et peab välismaale minema aga ei läinud (wtf, kuidas inimesed üldse oma asju ei suuda korraldada).
    leppige kokku mingi summa, mis on väiksem kui coachi poolt nõutud ja suurem kui 0 ning unustage kogu teema.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Offtopic - See teema on naljakam kui see piltide ja linkide teema kokku.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)
    +1

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)
    Äkki olympus999 pole rahul?

  16. #16

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline

  17. #17

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.

    ise mõtlesin sama, aga ei viitsinud parooli tellida.

    Imo jätkaku täpselt sinna maani, kuni saab mängida ja siis arveldage diil lõpuni.
    Obv tagasivaatavalt ka ära klaarida.

  19. #19

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.
    panen korra veel oma posti.
    ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
    petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    panen korra veel oma posti.
    ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
    petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo
    Kaks ausat inimest leppisid omavahel kokku, et lõpetame diili ära, kuna ma ei saa enam mängida. Teema algusest ma lugesin välja, et kotkas pidi 10-ndal ära sõitma ja kuuendal oli kokkulepe ning mängupäevad toimusidki kuuenda ning kümnenda vahepeal.

    Siiamaani on minu arvates kõik igati AUS, sest veel debiilsem oleks, kui kotkas sõidaks ära tööle ja siis kaob ning ei räägi kippu ega kõppu. Tuleb üks NV purjus peaga MSN ja seletab olympsile, et kuule tont ma nüüd tööl ja ei saa mängida. See jätaks ju veel halvema maigu juurde.

    See, et nüüd on juba 16 ja ikka Eestis kükitab on kindlasti valetamine aga kui ta tõesti lähebki Eestist ära siis loksub kõik tagasi paika. Olgu kuupeävadega pandi mööda aga Olymps siis võiks kindlalt $50 tagasi shippida. Üleüldse $100 mis ta sai on hästi saadud ja oma lohakusest võiks vabalt $50 tagasi anda.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES