Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 153
  1. #121

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaks ausat inimest leppisid omavahel kokku, et lõpetame diili ära, kuna ma ei saa enam mängida. Teema algusest ma lugesin välja, et kotkas pidi 10-ndal ära sõitma ja kuuendal oli kokkulepe ning mängupäevad toimusidki kuuenda ning kümnenda vahepeal.

    Siiamaani on minu arvates kõik igati AUS, sest veel debiilsem oleks, kui kotkas sõidaks ära tööle ja siis kaob ning ei räägi kippu ega kõppu. Tuleb üks NV purjus peaga MSN ja seletab olympsile, et kuule tont ma nüüd tööl ja ei saa mängida. See jätaks ju veel halvema maigu juurde.

    See, et nüüd on juba 16 ja ikka Eestis kükitab on kindlasti valetamine aga kui ta tõesti lähebki Eestist ära siis loksub kõik tagasi paika. Olgu kuupeävadega pandi mööda aga Olymps siis võiks kindlalt $50 tagasi shippida. Üleüldse $100 mis ta sai on hästi saadud ja oma lohakusest võiks vabalt $50 tagasi anda.
    Üritan veel viimast korda rankat veenda ja siis loen selle teema enda jaoks lõppenuks. See, et ta 10ndal ära sõidab ei puutu asjasse. Ta ütles 6ndal, et edaspidi ei tegele pokkeriga(ta ei maininud, et alates 10ndast ei tegele pokkeriga. Ta kyll ütles, et 10ndal sõidab soome). Mina tema töö kohta ei küsinud, võibolla teeb kodus tööd, kes teab. Ei hakkanud uurima. Võtsin sõna sõnalt, et enam ei tegele ja kõik.

  2. #122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ahne oled.

  3. #123
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Leping on leping, aga mul ei jäänud sinust, olympus999, ka just kõige positiivsemat muljet. Ma ei saa ise ka aru miks, aga ilmselt on asi selles Lenci kommentaaris.

  4. #124

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Huvitav teema tõesti. Ühesküljest õigus nagu olympus999 poolel, teisalt jälle diil lõpetatud poolte kokkuleppel ja tasu ka saadud. Mul oleks küll häbi pärast diili lõppu pappi küsima hakata. Kas nüüd oleks pidanud kotkas mängimise päris maha jätma? Ma olen üsna kindel et juhul kui sa oleks mängima hakanud 2 kuu või 6 kuu või aasta pärast uuesti oleks olympus999 selle välja nuhkinud ja pappi küsima hakanud. A noh on selliseid inimesi.

  5. #125
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ei viitsind tervet teemat läbi lugeda aga esimese posti lugesin läbi, imo on see pettus... muidugi ma saan aru kui kotkas laseb õhtuti natuke pokkerit, siis las olla, aga see on minu arvates sama kui ma ytlen peale coachimist, mille diil oli et kasumist mingi osa coachile, et lõpetame diili ära kuna mul pole 3 kuud enam arvutit ja pärast mängin edasi. Pmts kind of pettus

  6. #126
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas somka Vaata postitust
    Huvitav teema tõesti. Ühesküljest õigus nagu olympus999 poolel, teisalt jälle diil lõpetatud poolte kokkuleppel ja tasu ka saadud. Mul oleks küll häbi pärast diili lõppu pappi küsima hakata. Kas nüüd oleks pidanud kotkas mängimise päris maha jätma? Ma olen üsna kindel et juhul kui sa oleks mängima hakanud 2 kuu või 6 kuu või aasta pärast uuesti oleks olympus999 selle välja nuhkinud ja pappi küsima hakanud. A noh on selliseid inimesi.
    Kas üldse lugesid teemat? Diil lõpetati poolte kokkuleppel ainult seetõttu, et olympus999 'le anti valeinfot.

    "Diil on lõpetatud ja kõik" on antud teemas väga rumal väide.

  7. #127

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kahjuks ei. Kuna Te ei suutnud omavahel kokkuleppele jõuda ja otsustasite musta pesu avalikult pesta, veel-enam sa tegid selle teema siis paraku see siia jääb.
    No see nüüd küll minu suhtes enam õiglane ei ole

    Palun reageerida mu palvele ja see asi siit kustutada!! Samuti kustutada kõik selle asjaga seonduv petturite teemast diilide kausta all. See on siiski avalik foorum kõigile lugemiseks ja kuna ma olen enda kohustused täitnud ja ei ole mitte kedagi petnud, siis see ei ole õige, et antud teemad jäävad kõigile vahtimiseks. Tuletaks ka meelde, et avalikuks läks see pesupesemine mitte minust tingituna.

  8. #128

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Codeccil on igas postituses õigus.
    +1

  9. #129

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Codecci on ka minu hero selles topicus.

  10. #130

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas üldse lugesid teemat? Diil lõpetati poolte kokkuleppel ainult seetõttu, et olympus999 'le anti valeinfot.

    "Diil on lõpetatud ja kõik" on antud teemas väga rumal väide.
    Öeldi ju ilusasti ette et nüüd mängida ei saa 2 kuud, diil lõpetati ilma lisatingimusteta (ei lepitud kokku et edasimängimisel läheb edasi).
    ja tasu maksti ära (samas ka coachimine oli poolik ja vigane)
    Siit point kui teete miskit diili tehke korralik leping.
    Ma ei näe ühtegi põhjust miks ei tohiks peale lepingu lõppemist edasi teha mis tahan, isegi kui leping on lõpetatud pastakast imetud põhjuse läbi.

    2 normaalset inimest oleks selle ilma musta pesu pesemata omavahel kokku leppinud.

    Ei õigusta kedagi, lihtsalt eelnevalt oleks vaja kõik kokkuleppida, et pärast tühise summa pärast riidu minna ja mark täis teha.

  11. #131
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    oleks mul diil ntx vapsiku, pastilaa või taipupolega (tegelikult ükskõik kellega) ning mingil ajal saan teada, et pean välismaale tööle sõitma, siis ofc teataks sellest ning kui järgmine päev selgub, et lähen 2- nädala pärast, siis OFC MA TEATAKS KA SELLEST NING LEIAKS UUE KOMPROMISSI.
    ez

  12. #132
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas somka Vaata postitust
    Öeldi ju ilusasti ette et nüüd mängida ei saa 2 kuud, diil lõpetati ilma lisatingimusteta (ei lepitud kokku et edasimängimisel läheb edasi).
    AGA SAI JU MÄNGIDA

  13. #133
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline
    Minu mõistus ka seda ei võta.

  14. #134

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    mis siis on et sai ? diil oli ju läbi, pohh mis teed.
    ma ei anna kummalegi õigust, sellised asjad lepitakse kokku korralikult, mitte ei tulda õhtulehte pasundama.

  15. #135
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    aastaid tagasi mingi investeerimis ja time-managemendi aluste seminaril ka see korraldaja rääkis, et alati lepingute alustage lõpust. Et, mis siis saab, kui asi lõpeb, või koostöö ei suju.

  16. #136
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas somka Vaata postitust
    mis siis on et sai ? diil oli ju läbi, pohh mis teed.
    ma ei anna kummalegi õigust, sellised asjad lepitakse kokku korralikult, mitte ei tulda õhtulehte pasundama.
    Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?

  17. #137
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?
    Ütled, et grindid jalgadega.

    ( Click to show/hide )

  18. #138
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ciisõs.. küll te viitsite jahuda.. imo võiks selle topicu kinni panna.. targemaks te ikka ei saa..

  19. #139

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?
    Kle saa palun aru et vahet pole mismoodi leping lõpeb. Kui mõlemad pooled on nõus ja lisaklausleid pole siis on läbi. Pole kellegi asi mis edasi saab.

    Eetiline see loomulikult pole. Vaata mis JOKK süsteemid koguaeg käivad, see diiliteema läheb samasse kapsaaeda.

    mina lõpetan.

  20. #140
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas somka Vaata postitust
    Kle saa palun aru et vahet pole mismoodi leping lõpeb. Kui mõlemad pooled on nõus ja lisaklausleid pole siis on läbi. Pole kellegi asi mis edasi saab.

    Eetiline see loomulikult pole. Vaata mis JOKK süsteemid koguaeg käivad, see diiliteema läheb samasse kapsaaeda.

    mina lõpetan.
    See on ebaoluline, kas ametlikult saab midagi teha või mitte, eetika ongi ainus mis loeb pokkeris tehtavate diilidega ja ega see petturite nimekiri ei olegi mõeldud ainult inimestele, kes eksivad Eesti Vabariigi seaduses paragrahv X lõik Y vastu, see on tehtud selleks, et hoiatada kellega tulevikus mitte diile teha ja kui keegi tahtlikult teeks nii nagu Kotkas1000 tegi ja hiljem suhtuks asjasse nagu Raigo PokerNewsist, siis tahaks ma igal juhul, et antud kodanik selles listis oleks.

Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES