Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 5, kokku 8 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 153
  1. #81
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ma püüan mõelda nüüd erinevast vaatenurgast ning saan täiesti mõlemast inimesest aru. Õigus on natuke mõlemal. Ja ma ei teagi kelle poole siin häält panna. Ilmselt on teemaalgataja natuke rohkem õige, sest kui diil loeti lõppenuks (mis sellest, et natuke arusaamatutel alustel) siis on asi läbi ja kõik.
    olympus999 nõustus diili lõpetama tõenäoliselt AINULT SELLEL PÕHJUSEL, et teine inimene 2 kuud mängida ei saa, mis osutus valeks.

    Teemaalgataja on natuke rohkem õige, sest valetas ennast diilist välja? (ükskõik kas siis tahtlikult või mitte)

  2. #82

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O
    Seppadele ei jõua vist kohale, et tegu on täielikult arusaamatusega ja kellegi poolse valesti mõistmisega. Mitte keegi ei ole kedagi sihilikult üle lasknud. Kui oleks kellegi ülelaskmisega tegu, siis seda teemat siin ei oleks. Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse" vaid tahtsin lihtsalt inimest, kes mulle ühtteist õpetaks ja selle ma ka leidsin. Kui selgus, et tulevikus ma enam pokkerit ei mängi nii palju, siis läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem ja lõpetasin diili. Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD. Kas see on siis nii ebaloogiline?? Kui löhed autokooli ja kogu pakett maksab 6000, siis nädala pärast mingil suvalisel põhjusel lõpetades ma saan sealt raha tagasi, MILLE EEST EI OLE MULLE TEENUST PAKUTUD. Ja kui kooli direktor näeb mind 3 kuu pärast linnas autoga ringi uhamas, siis ta ei tule minult seda raha tagasi küsima.
    Ja selle posti point ei ole mitte kedagi ümber veenda vaid lihtsalt siin osad kodanikud kirjutavad, et ma selline ****, et ühe laua taga isegi ei kõlba istuda. Kuidagi väga sitt tunne on sees.
    Ma katsun asja lahendada demokraatlikult ja õiglselt, et mõlemad osapooled jääkisd rahule.
    Türi, kas ma peaksin eestlaslikult endale ise vee peale tõmbama ja ära maksma kohe, kui mulle tundub, et tegelikult on mu õiglustunnet riivatud ja ma ei peaks seda maksma?? Mulle on kodust ema piimaga antud kaasa mõned põhimõtted, kuidas oma rahaga ümber käia.

    Seda, kas ma olen kellegile valetanud või mitte, ei vaevu ma mitte kellegile isegi täpsustamaks. Te olete ju niigi kõige targemad siin.

    Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.

    MOTT

  3. #83
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD.
    See on sinu probleem, et sa ei tarbinud. Kas ta keeldus sulle teenust pakkumast?

    Kui sa liitud CardRunnersiga, maksad miski $200 6 kuu eest ja ühtegi videot ei vaata peaksid oma raha tagasi saama? Kui sa autokooli eest 6K maksad ja kohal ei käi siis ka arvatavasti keegi sulle raha tagasi ei hakka andma sellepärast, et sa kohal ei käinud ja teenust ei tarbinud.

  4. #84

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    mõlemad vennad on steakimise/coachimise kokkulepped sitalt vormistanud. seega on mõlemad süüdi: coach lõpetas diili kuna arvas, et õpilane enam edasi ei mängi (coachimisteenus on põhjusega tunnitasuline btw). samas sellise olukorra jaoks polnud kokku lepitud ühtegi trahvi vms. õpilane arvas, et peab välismaale minema aga ei läinud (wtf, kuidas inimesed üldse oma asju ei suuda korraldada).
    leppige kokku mingi summa, mis on väiksem kui coachi poolt nõutud ja suurem kui 0 ning unustage kogu teema.

  5. #85
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Offtopic - See teema on naljakam kui see piltide ja linkide teema kokku.

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)

  7. #87
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)
    +1

  8. #88
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)
    Äkki olympus999 pole rahul?

  9. #89
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    Kui ütlesid, et ei saa mängida 2 järgmist kuud siis seda see tähendabki - kui 5 päeva veel mängid, siis 5 päeva läheb ka arvesse.

    See on eraldi teema kui sa piisavalt coachingut ei saanud - kas sa küsisid talt ja ta keeldus seda pakkumast? Kui ei, siis ship $100 imo.


    Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?
    you have done it again, jälle ütlesid minu eest kõik ära:D

  10. #90
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.
    Ise Sa tegid selle teema, mis Sa lootsid saada ainult vastukaja kus Sind õigeks mõistetakse? Niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi, siin teemas on päris mitmed inimesed sõna võtnud seega ootaks ka Y arvul erinevaid hoiakuid ja arvamusi.

  11. #91

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kui sa praegu ütled, et ei huvita, sul on õigus, siis milleks üldse küsida? Kui otsus tuleb puhtalt foorumiadminnide seisukoha pealt, siis olekski võinud neil PM arvamust küsida, mitte turuplatsil avalikult arutada.

    Kuna see teema peaks olema aluseks, mis otsus teha, siis arvamuste ja polli järgi on IMHO ilmne, et vähemalt 50$ võiks küll juurde shippida.

    Igal juhul on tagumine aeg mingi otsus vastu võtta ja see thread kinni panna!

  13. #93
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    See on hea teema, sellised kitsaskohad tuleb päevavalgusse tuua, et saaks selgeks (või selgemaks) vaieldud ja ei tekiks ebaausaid ideid kellelgi. Tuleb näidata mis on aksepteeritav ja mis ei ole. Mis puutub adminidesse, siis diili ei postitatud foorumisse (oli abipalve ainult) ja seega ei ole see ka adminnide otsustada. See puhtalt Kotka ja Oly läbirääkimiste koht, kuid on hea, et nõu küsitakse.

  14. #94

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.

  15. #95
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.

    ise mõtlesin sama, aga ei viitsinud parooli tellida.

    Imo jätkaku täpselt sinna maani, kuni saab mängida ja siis arveldage diil lõpuni.
    Obv tagasivaatavalt ka ära klaarida.

  16. #96
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ses suhtes, et coachi ikka saab ka edasi

  17. #97
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Olete Te nüüd omavahel rääkinud?
    Mis edasi saab?

    Seega jätaksin asja teise otsustada. Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

    Mulle tundub,et polli järgi Sa ikkagi maksad ära talle selle raha.
    Tehke diil sealt edasi,kus pooleli jäi.Kuna Sa otsustad nagunii maksta,siis paar ühis sessi vms on ju sulle ainult kasuks.Miks nuriseda üldse.

    Edu teile.

  18. #98
    Bännitud Kasutaja Maison avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Usa
    Postitusi
    43

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    See teema taandub suuresti kahel erineval tahul. Esimesena nii öelda JOKK situatsioon, kuid teisalt mis kindlalt minu arvates peaks peale jääma selles suhteliselt väikeses ringkonnas on inimlikkus ja austus üksteise vastu. Kui kotkas ennast mittetõese info põhjal diiili edasistest kohustustest vabastas, siis see näitab selgelt et oled ema piimast kaasa saanud rohkem materiaalset väärtust, kuid antud juhul mitte niipalju inimlikku suhtumist olympose abi vastu, kui asetad ennast tema situatsiooni, siis ütle kuidas ennast tunneksid, kui oleksid kellelegile abiks ja lööte teema lõppedes käed aga siis mingi hetk avastad et teine osapool ei ole teemat lõpetanud ja ajab asja omalkäel edasi!
    Asja point ongi, et sinu jaoks on teema põhimõtteliselt JOKK, aga kas ka inimlik?

  19. #99
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse"

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem
    Põhjendasid ise ära, miks sind petiseks peetakse. Sa ei süvenenud diili reeglitesse ja mõtlesid ühel hetkel, et milleks maksta rohkem. Diilist tuleb üheselt välja, et pead maksma.

    Minu jaoks oled lihtsalt coachingut saanud mängija, kes sai piisavalt abi, et võitma hakata. Ja peale seda leidis põhjuse oma õpetajale mitte tasuda, sest õpetajast oli liiga kiirelt ja liiga palju kasu ja enam polnud õpetust vaja. Ja ofc tundus tasu liiga kõrge tagantjärgi.

  20. #100
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Minupoolne õiglane kohtuotsus, kui oleksin kohtunikurollis. Kotkas1000 sai coachi ja maksis selle eest. Diil lõpetati tingimusel. Kotkas1000 rikkus tingimust aga edasisel grindimisel coachmist ei saanud, mistõttu oleks õiglane 100$ jagada 2ga. Ja kotkas1000 võlgneb olympusele tingimuse rikkumise tõttu 50$ valuraha.

    The end!

Lehekülg 5, kokku 8 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES