Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 153

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    maksa ära imo, lolliga pole mõtet vaielda. või noh, mitte halvasti öeldes, aga kui sulle pole see summa oluline, kuid teise poole jaoks on, siis vahet pole ju. samas kui niimoodi trikitaja juba oled ja suure kella otsa ka paned veel kogu asja, siis tulevikus sinuga diile üldse ei tehta. Aga muidu lugu üldiselt: Andres ja Pearu, kes raamatuid on lugenud omal ajal.
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)
    ma pigem lähtuks algsest diilist, et 300-st pool. 50 on makstud ja 100 veel. seega tuleks ära maksta.

  3. #3

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

    Vahet ei ole ju, mis põhjustel kotkas edasi mängis ja millega ta seda vabandab. Kui üks osapool A viib väärate väidetega teise osapoole eksimusse ning selle eksimuse mõjul osapool B otsustab senise kokkulepe tühistada, siis selline diili lõpetamise kokkulepe on tühine. Tehtud eksimuses. Oluline on just see, mida A ütleb B, et too diili ära lõpetas. Ei ole oluline see, mis tegelikuses juhtus või mida osapool A pärast enda vabandamiseks ütleb, isegi kui nendel väidetel on alust.

  4. #4
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    kotkas:
    Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

    Ehk:
    Kuna Sa ei läinud välismaale tööle,siis ehk lihtsalt lõpetate oma Diili ära nii,nagu see alguses kokkulepitud oli.

    E:vaatasin polli ja tundub,et Sa tõesti maksad selle summa ära.
    E:kuid ära maksa niisama,vaid tehke diil lõpuni.
    E:Jätkake diili sealt,kust pooleli jäi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES