Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 153

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.
    Esmane kokkulepe on esmane aga siis lepiti teistmoodi kokku, mis tühistas esmase kokkuleppe. Seega üleüldse ei ole enam tähtis, mis olid esmased kokkulepped.

    Kui Olympus tahaks pappi saada siis oleks ta pidanud leppima teisti kokku. Näiteks: "lõpetame diili ära aga kui mängid X ajal siis ikka pead maksma trahvi/x% kasumist vms".

    Kuna seda kontrollida suht võimatu siis diili lõpetamisega lõpetatigi ära kõik suhted ja asi ants. See olympus näidaku mulle üks lause oma diilist kus kohas on Kotkas kohustatud talle peale diili lõpetamist raha maksma. Kotkas ei valetanud, lauset ei ole, Olympus nõuab täiesti alusetult raha.

    Tüüpiline eestlaslik käitumine. Lõpetatakse diilid alati varem, pärast nuhitakse teiste rahakottides ja nõutakse üksteiselt närust $100. Tehke oma diilid korralikult lõpuni või ärge üleüldse tehke.

    Siit keissist teen mina omad järeldused -- ehk veel vähem olen huvitatud tegemast ükskõik milliseid diile ja veelvähem nende kahe inimesega siin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES