Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 153

Hübriidvaade

  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    Hästi öeldud.

  3. #3
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded.
    Lol. Ma ei viitsi mõelda, kellel õigus on, aga see on naljakas.

  4. #4

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

  6. #6

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Just, mõtlesin ka, et pollist üx variant puudu, et petiseid siin ei ole, aga kaabakas on küll :D

  7. #7
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D
    Pole vaadanudki seda polli.
    No jah petis ta pole,Kaabakas ja valetaja aga küll tõesti.

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

    AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega

    See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?

  9. #9
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

    Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

    FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?
    Minuarust pani ta just võssa sellega:
    Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Minuarust pani ta just võssa sellega:
    Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?
    Respect selle eest, et ta üritab asjale lahendust leida tehes selle teema.

  11. #11
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    lenc mul pole sinu vastu midagi.
    pean aga mainima nii mõndagi:
    kui NL2 mängija oli NÕUS sellise diiliga ja pole siin midagi.
    Ega kui kirbi (või mis kuradi kodumasin see ka polnud) müüja müüb kirbi vanamutile (näide) maha mingi ~30k eeguga,siis see sinuarust pole retarded?

    Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
    Ainult respekt selle eest.
    Küsija suu pihta ei lööda.Teinekord küsi...kuigi üllas tegu oli!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES