Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 153
  1. #1

    Exclamation Kotkas1000 - petis või mitte

    Kuna siin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...t=1609&page=12 osad kodanikud kurdavad, et sinna see ei sobi, siis otsustasin teha eraldi teema, kuhu lisan ka küsitluse. Kuna kindlasti kõik ei ole asjaga kursis, siis tõstan siia ümber ka postitused teisest teemast:



    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Sai tehtud coachimis diil kasutajaga kotkas1000.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2815
    Muutsime natukene diili punkte, limiit nl10 ja esimesed 300$ pooleks.
    Kui ta sai umbes 100$ täis, siis ta ütles(kotka enda sõnad kopeeritud messengeri logifailist):"mänguga on hästi läinud
    aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
    Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte".
    Ja seoses sellega ta pakkus välja, et lõppetame diili ja ta annab mulle 50$. Olin nõus.
    Pool nädalat hiljem vaatasin PTR-st ta graafikut ja olin üllatunud, ta siiani mängib pokkerit ja kasum on tublisti üle 300$ diili sõlmimise ajast. Seega ta võlgneb mulle 100$, mida ta keeldub maksmast. Tema arvab, et ma sain väärilise tasu kätte ja see töö ei ole rohkem väärt.

    pokerstarsi kasutaja: kotkas1000
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene. Minu arvates, sai diil lõppetatud valedel tingimustele, kui mitte otsesel valetamisel.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

    Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Võtan kellegi coachicks endale ja kui piisavalt infot saanud, aga kasum on veel minimaalne. Siis ütlen talle, et sorry, aga mul vaja tööga tegeleda ja pokkeriga ei saa tegeleda, kas saaks diili lõppetada ja teeks hetke kasumi pooleks? Oletame, et ta nõus ja ma valetan. Mängiksin peale seda edasi rõõmsa näoga temalt saadud info abiga :) Kas mina ei oleks milleski süüdi?
    ma ei mõista. Kas see ei oma tähtsust, et diil sai lõppetatud valedel tingimustel, see tähendab, et ta võis mulle lihtsalt valetada.
    Aga kui ranka endale ikka kindlaks jääb, siis palun kotkalt vabandust ja palun võtke see maha siit :)

    EDIT: mõtlesin ringi, vabandada siin küll õige pole. Mõtlesin, et olen hea inimene ja tulen talle vastu, ei hakka tervet 150$ nõudma, kui ta soovis diili lõppetada ja raisk, headus maksab kätte.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
    Ma copy-pastisin selle enda postitusse, kus ta seda ise ütles.
    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ranka, mõtle nüüd natukene.
    Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus, kui teine osapool andis väärat informatsiooni. Võin sulle isegi tuua mõned seaduseparagrahvid, kui tahad. Tegemist ikkagist võlaõigusliku kokkuleppega.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Tänud toetuse eest, ma ise mõtlen samamoodi!
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

    Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
    Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

    Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

    PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

    PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.
    kahjuks jah kõu ei võimaldanud mikogod, aga suhelda sai läbi mikri. Coachimis kvaliteedist sa ei ole mulle sõnagi öelnud, oleks võinud kohe rääkida, et ei sobi jne.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Polnud plaanis kontrollida, ma uskusin teda. Aga kui ma nägin PTR ka graafikut, siis jäi kohe mulje, et tal ei olnud plaanisgi lõppetada mängimist. Kas ülelaskmine ei ole pettus?
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Lihtsalt mainin asjaolu, et meie teine sess ei olnud "täisväärtuslik". Sellest on ka eelnevalt juttu olnud, kui ma ei eksi. Aga see ei ole nüüd küll põhjuseks, miks see diil lõppes.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust ei oma tähtsust ei aeg ega sesside arv, vaid tulemus. On ka näha, et su mäng paranes peale seda. Kui me oleks teinud 30 minti tööd ja tulemus oleks sama olnud, siis õiglane tasu oleks 25$ olnud?
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

    Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.
    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    epic teema. saan m6lemast osapoolest isegi t2iesti aru.
    ei oska kindlat seisukohta v6tta. aga 2kki peaks seda arutelu
    j2tkama kuskil mujal, see v6iks ikkagi olla veidi konkreetsem teema,
    kus on l6plikud otsused tehtud ja "petturite nimekiri" vms
    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kus see kirjas on? 2+2 foorumis enamus coache näiteks pakuvad oma teenust ikkagi tunnihinde alusel. Aga see hakkab jälle asja tuumast eemale valguma.
    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo
    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    bankrollide peale flipid? see kes võidav, see on parem ja sellel on õigus .. good imo
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Alati maksab kätte.

    edit: Kuigi teema võiks ära tappa ennast ja võiksite PM-ida edasi seda teemat või msnis rääkida.
    Mis mõte siin sellel avalikul draamatsemisel on?
    Nagu lebovend ütles, võiks see olla konkreetsete otsuste teema, dissimiseks ja gossipiks võiks olla mingi teine teema kui vajadus on..
    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Loe nüüd uuesti läbi. Ta selge sõnaga ütles, et ta edaspidi 2 kuud ei TEGELE enam pokkeriga. Mitte mingist põhirõhust ei olnud seal juttugi. Teiseks, ennem oli ta breakeven, vaata nüüd tema graafikut, ta on võitev mängija hetkel.
    Tsitaat Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    Ma saan samuti mõlemast poolest aru, aga lisan ühe märkuse: mingi respekt võiks ikka oma õpetaja suhtes olla, et päris näkku ikka ei sülita, eks? Leppige ära palun, väiksed summad ja pole mõtet tülli minna sellise asja pärast, veelgi vähem üksteist petturiks sõimama hakata. Ma olen ise ka teistelt abi saanud käte analüüsimisel ja jõudumööda ka abi andnud (st pole kellelegi kunagi ära öelnud, kui tõesti on küsitud). Samas pole nagu kunagi raha selle eest tahtnud küsida ja eks ole ka kogu selle foorumi üks peamisi eesmärke üksteist tasuta nõuga aidata. Ärgem nüüd niiiiiii eestlased ka ole :)

    Omalt poolt lisan, et leian jätkuvalt, et olympus999 soovib minult saada raha, mille küsimist ei pea mina õigeks, ammugi veel õiglaseks. Kuna ei taha, et googlisse minu nime trükkides mingi "jama" ilmneb, siis soovin antud teema lahendada ja oma nime puhtaks peste. Seega jätaksin asja teise otsustada. Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 15.02.10 at 16:21

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tundub nagu story Võsa Petsile

  3. #3

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Tundub nagu story Võsa Petsile
    haha +1

  4. #4

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    ahsoo, ei ole küsinud, mida arvab antud kohtupidamisest olympus999, aga loodan, et see peaks talle sobima küll. Kuna ühes PM´is mulle ta ütles, et teeb posti petturite teemasse ja laseb modedel otsustada, kummal õigus. Siia saavad nüüd kõik oma arvamuse öelda.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    ( Click to show/hide )


    Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna
    //Aga kui diil on lõpetatud ja rahad makstud, siis on kõik muidu õige nii et (Y)

  6. #6

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Krt, teema pealkirja ei saadi muuta. Tahaks kirjavea parandada.

    Ja teiseks, mis siin nii kummalist on, et teema tegin. Olgem ausad, et ega 100$ päris 10$ ei ole ja suhteliselt suur raha. Vähemalt minule. Omavahel me kokkuleppele ei saa nii, et jääb teie otsustada. Millal me teema lukku paneme? Arvan ise, et homme õhtuks peaks pilt selge olema. Olympus999, mis arvad sina?

    Ja mina ise ei hääleta - ausõna :)

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Mis sa arvad, et kui siin me kõik nüüd ütleme, et 999 tegi valesti siis ta kohe kiirustabki sulle raha kandma?

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    maksa ära imo, lolliga pole mõtet vaielda. või noh, mitte halvasti öeldes, aga kui sulle pole see summa oluline, kuid teise poole jaoks on, siis vahet pole ju. samas kui niimoodi trikitaja juba oled ja suure kella otsa ka paned veel kogu asja, siis tulevikus sinuga diile üldse ei tehta. Aga muidu lugu üldiselt: Andres ja Pearu, kes raamatuid on lugenud omal ajal.
    Viimati muudetud wedoit poolt : 15.02.10 at 16:26

  9. #9

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Mis sa arvad, et kui siin me kõik nüüd ütleme, et 999 tegi valesti siis ta kohe kiirustabki sulle raha kandma?

    Loe uuesti...

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    maksa ära imo, lolliga pole mõtet vaielda. või noh, mitte halvasti öeldes, aga kui sulle pole see summa oluline, kuid teise poole jaoks on, siis vahet pole ju. samas kui niimoodi trikitaja juba oled ja suure kella otsa ka paned veel kogu asja, siis tulevikus sinuga diile üldse ei tehta. Aga muidu lugu üldiselt: Andres ja Pearu, kes raamatuid on lugenud omal ajal.
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Loe uuesti...
    my bad

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)
    ma pigem lähtuks algsest diilist, et 300-st pool. 50 on makstud ja 100 veel. seega tuleks ära maksta.

  13. #13

    Re: Kotkas1000 - pettis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

    Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

    Vahet ei ole ju, mis põhjustel kotkas edasi mängis ja millega ta seda vabandab. Kui üks osapool A viib väärate väidetega teise osapoole eksimusse ning selle eksimuse mõjul osapool B otsustab senise kokkulepe tühistada, siis selline diili lõpetamise kokkulepe on tühine. Tehtud eksimuses. Oluline on just see, mida A ütleb B, et too diili ära lõpetas. Ei ole oluline see, mis tegelikuses juhtus või mida osapool A pärast enda vabandamiseks ütleb, isegi kui nendel väidetel on alust.

  14. #14

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Minu 0.02$..

    Kaldun pigem kotka poole ja leian, et coachimisteenuse eest on proportsionaalselt tasutud - diil katkestati hetkel, kui mõlema poole kohustuste täitmine oli pooleli, ning lepiti kokku mõlemale poolele sobiv tasu.

    Nüüd see eetiline pool ehk peale diili lõppu edasi mängimine - oletame, et kotkas oleks kaks kuud ainult tööd teinud, ning siis pokkerit edasi mängunud ja võitnud sama palju, nagu ta nüüd vahetult peale diili lõppu võitis. Kas siis oleks ka Olympusel õigus raha küsida? (retooriline küsimus)

    Kõige õiglasem oleks ilmselt see, kui diili kunagi jätkatakse ja lõpetatakse algselt planeeritud mahus, aga praegu leian, et Kotkast petturiks nimetada ja raha nõuda on veidi ebaõiglane.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    ma pigem lähtuks algsest diilist, et 300-st pool. 50 on makstud ja 100 veel. seega tuleks ära maksta.
    No aga diil ju lõpetati ära põhjusel, et kasutajal "kotkas1000" ei olnud enam aega seoses tööga. Mõlemad osapooled olid nõus, keegi ei valetanud kellegile midagi -- mida siin enam vaielda on?

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.

  17. #17

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    IMO pole kotka poolt pakutu ka päris õige ja saan olympusest aru.
    AUS oleks olnud, et mängib/maksab jne ja diil kehtib niikaua, kuni ära sõidab/mängida ei saa vms. hetkel ei saa kuidagi tõestada, et kotkas õigust räägib.
    võibolla ta ei saa kolme kuu pärast ka ära minna ja aasta pärast??
    samas mõlemad pooled on oma nõusoleku diili lõppemiseks andnud ja asi ants.
    aga kotkas oleks võinud pakkuda diili lõpetamisajaks ärasõidu aja või siis lõppeb diil nii nagu varasemalt kokku lepitud.

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.
    Esmane kokkulepe on esmane aga siis lepiti teistmoodi kokku, mis tühistas esmase kokkuleppe. Seega üleüldse ei ole enam tähtis, mis olid esmased kokkulepped.

    Kui Olympus tahaks pappi saada siis oleks ta pidanud leppima teisti kokku. Näiteks: "lõpetame diili ära aga kui mängid X ajal siis ikka pead maksma trahvi/x% kasumist vms".

    Kuna seda kontrollida suht võimatu siis diili lõpetamisega lõpetatigi ära kõik suhted ja asi ants. See olympus näidaku mulle üks lause oma diilist kus kohas on Kotkas kohustatud talle peale diili lõpetamist raha maksma. Kotkas ei valetanud, lauset ei ole, Olympus nõuab täiesti alusetult raha.

    Tüüpiline eestlaslik käitumine. Lõpetatakse diilid alati varem, pärast nuhitakse teiste rahakottides ja nõutakse üksteiselt närust $100. Tehke oma diilid korralikult lõpuni või ärge üleüldse tehke.

    Siit keissist teen mina omad järeldused -- ehk veel vähem olen huvitatud tegemast ükskõik milliseid diile ja veelvähem nende kahe inimesega siin.

  20. #20

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ega siin pole tõesti muud varianti enam vist, kui ain allas või peeter võsa

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES