Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 153
  1. #101

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Lenc ja ranka on kahtlaselt yhele poole kallutatud.Selge ju see,et ta valetas olympslile ning katkestas diili valetades(just valetades kuna ta ei ole tõendanud enda väiteid ja vastupidine on täiesti tõendatud).Kas olymps oleks nõus olnud katkestama ilma selle ilmselge valeta?Ja ka olymps ei peaks rohkem teda coachima kuna coachi tulemusena sai ta 300 taala kokku.Punktid täidetud ja kotkas1000 võlgneb lisaraha imo.Kuna diil katkes vale tõttu siis olympsi nõusolek diili lõpetamiseks ei kehti enam.Ja usun,et loogilist nign ausat mõtlemist on siin foorumis rohkem kui valede uskumist ning seda näitab ka poll.

  2. #102

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Heh, poll on peaaegu coinflip :) River tuleb kuldne, raudselt.

  3. #103

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Pollis vähe valikuvõimalusi. Nr. 3 variant oleks kindlasti: Ma olen ikka täisidioot, et sellise threadi püstitan.
    Maksa ära ja elu läheb edasi. Mul oli alguses täiesti pohui, sest tegemist on ju nii tühise summaga, aga siis hakkasin mõtlema, et kui Tom "durrrr" Dwan peaks mind õpetama biitima high stakes online cashi ja meil kokkulepe, et annan talle 150k$ pärast. Nädala pärast avastan, et biidingi mängu ja nüüd juba täiesti iseseisvalt, maksan 50K ära ja lasen sajaga üle. Peen onju?
    Tra, te teete sellistest asjadest poleemikat üldse? Parem otsime Arnis Vähi ja muud piidrid üles ja tambime korralikult ära. Ma annaks nii sulle kui Olymposele kummalegi 100$ kui te hüppelt pöördega pederastidele kannaga näkku tõmbaks ja asi ants. Iseennast teed maha ju praegu selle threadiga.

  4. #104

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kuna õhtu on käes ja tundub, et rahvas on enamuses selle poolt, et pean 100$ välja köhima, siis ma ka teen seda. Edasist coachimist ma EI VAJA, kuna ma SÕIDAN EESTIST MINEMA. Kui ei usu, siis vaadake PTR-st, kas ma järgmisel nädalal ka veel mängi. Mõnusad uskmatud toomased olete.

    Ühtlasi palun modedel see teema kui ka petturite teemas vastavasisulised postid eemaldada. Milleski süüdi ma ennast ei tunne. Aga eks ma olengi selline jäärapäine.

    LUKKU!!

  5. #105

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    lol kui nüüd sõidad alles, oleks couching ammu l2bi olnud ja unustatud!

  6. #106

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    mida iganes....

  7. #107

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ahsoo, ja kui mind peaks tabama järgmine downswing, siis ma tuleks küsiks oma 100$ tagasi.

  8. #108
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Finally.

    Good Luck.

  9. #109

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kinnitan. Kotkas1000 tegi ülekande ära.

  10. #110
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kuna õhtu on käes ja tundub, et rahvas on enamuses selle poolt, et pean 100$ välja köhima, siis ma ka teen seda. Edasist coachimist ma EI VAJA, kuna ma SÕIDAN EESTIST MINEMA. Kui ei usu, siis vaadake PTR-st, kas ma järgmisel nädalal ka veel mängi. Mõnusad uskmatud toomased olete.

    Ühtlasi palun modedel see teema kui ka petturite teemas vastavasisulised postid eemaldada. Milleski süüdi ma ennast ei tunne. Aga eks ma olengi selline jäärapäine.

    LUKKU!!
    miks sa solvunud oled?

    küsisid arvamust ning said selle. mis nüüd enam edasi tujutseda...

  11. #111

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Solvunud?? Kust otsast sa seda välja loed??

  12. #112

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    See tuleneb pettekujutelmast kui sa arvad,et sul on õigus aga välja tuleb midagi muud.

    E:aga annan au kotkas1000-le,et ta asjale auväärse punkti pani!
    Viimati muudetud HBP poolt : 16.02.10 at 15:45

  13. #113

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    this.
    + Codecci postid.

    kotkas.
    Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
    nobrainer.
    panen korra veel oma posti.
    ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
    petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo

  14. #114
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Kinnitan. Kotkas1000 tegi ülekande ära.
    Rahad kantud, osapooled üle kivide ja kändude kokkuleppele jõundnud, finally.

    Kotkas1000, minu silmis lõpetasid Sa selle teema auväärselt, olenemata sellest kellel on lõppkokkuvõttes õigus.

  15. #115

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Äki keegi hea inimene hoolitseks nüüd selle eest, et see jama saaks interneti avarustest igavest peitu pugeda.

  16. #116
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    panen korra veel oma posti.
    ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
    petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo
    Kaks ausat inimest leppisid omavahel kokku, et lõpetame diili ära, kuna ma ei saa enam mängida. Teema algusest ma lugesin välja, et kotkas pidi 10-ndal ära sõitma ja kuuendal oli kokkulepe ning mängupäevad toimusidki kuuenda ning kümnenda vahepeal.

    Siiamaani on minu arvates kõik igati AUS, sest veel debiilsem oleks, kui kotkas sõidaks ära tööle ja siis kaob ning ei räägi kippu ega kõppu. Tuleb üks NV purjus peaga MSN ja seletab olympsile, et kuule tont ma nüüd tööl ja ei saa mängida. See jätaks ju veel halvema maigu juurde.

    See, et nüüd on juba 16 ja ikka Eestis kükitab on kindlasti valetamine aga kui ta tõesti lähebki Eestist ära siis loksub kõik tagasi paika. Olgu kuupeävadega pandi mööda aga Olymps siis võiks kindlalt $50 tagasi shippida. Üleüldse $100 mis ta sai on hästi saadud ja oma lohakusest võiks vabalt $50 tagasi anda.

  17. #117

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    See on minu suhtes ikka väga ebaaus, et mind VALETAJAKS peetakse.

  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Äki keegi hea inimene hoolitseks nüüd selle eest, et see jama saaks interneti avarustest igavest peitu pugeda.
    Kahjuks ei. Kuna Te ei suutnud omavahel kokkuleppele jõuda ja otsustasite musta pesu avalikult pesta, veel-enam sa tegid selle teema siis paraku see siia jääb.

  19. #119
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Kurb teema. Ja ebaõiglane

  20. #120
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    svenza nõu ka igati adekvaatne

    on üldse mõni pettur (kotkast ei pea silmas) peale mõnda pokkeri jama kolakat ka saanud?

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES