Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kotkas1000 peab maksma 100$ olympus999 või pädeb diili lõppedes tehtud kokkulepe?

Hääletajad
147. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    81 55,10%
  • Ei, olympus999 küsib antud summat ebaõiglseslt ja on tasu tehtud töö eest juba saanud.

    66 44,90%
Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 153
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

    cliffnotes:
    kotkas võttis halva diili
    olympus on douchebag
    keegi ei võlgne kellelegi midagi


    Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.
    Hästi öeldud.

  2. #22
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ja kuidas üldse seostatakse seda diilijärgset kasumit olympuse tööga? Come on, see on pokker ja selliseid asju ei saa mõõta, kui peale lõppu oleksid edasi mänginud ja pool profitit kaotanud, siis oleksid olympuselt pool raha tagasi küsinud? I don't think so, Tim.

  3. #23
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Mõtlesin natuke selle peale ja minu arvamus: ei saa luua Ranka heakskiidul pretsedenti, kus tulevikus hakatakse coache üle laskma. Kui oli diil, siis oli diil. Kahjuks toimus suhtlus MSN-i teel ja info vahetamise kogus on selle tõttu piiratud, selles tulevad ka üksteisest mööda rääkimised. Kuna kotkas ei läinud välismaale (vist oli nii) ja sai edasi mängida, siis oleks olnud aus algse diiliga edasi minna. Ma pole küll jurist, aga see on mingi õigustatud ootus vms printsiip. Seega peaks kotkas maksma ära kas puudu oleva 100 või mängima kuni ajani mil ta tõesti peab ära minema ja maksma suhteliselt samas vääringus (ka juhul, kui läheb üle 100). Samas tuleb arvestada, et mõlemad osapooled lasid (tahtmatult) nii algse, kui jätkudiili käigus üksteist üle ja olukord on keeruline. Ei tohi kindlasti eeldada, et keegi on pettur, sest olemasoleva informatsiooni põhjal teatud ajahtekel (kui me mõtleme ajast kui mõttelisest telgjoonest vms) on justkui mõlemad õigesti käitunud.

    Olukord on natuke saranane sellisele näitele: stake-in mängijat live turniirile ja ta saab kolmanda koha. Vaatan netist tulemuse järgi ja võtan raha vastu. Pärast selgub, et tüübid tegid top3 diili ja mind lasti üle. Kas siis peaks lähtuma sellest, et ma sain raha kätte ja diil on lõpetatud või algsest diilist? Leian, et mul on õigus puudu olev summa järgi ikkagi nõuda.

    PS! Ma kumbagi härrat ei tea, oled erapooletu ja enda hinnangul objektiivne.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi.

    EDIT: ja sellised diilid üldse retarded diilid ju. Kui coach tahab reaalselt pappi teenida siis kasseeritakse iga tunni eest raha vastasel juhul on suht sõbramehe diil. $150 võtta on ka väga-väga suur hunnik pappi.

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi
    põhimõtteliselt küll jah, kuid sabotaaž pole lubatud ma nüüd lugesin algusest peale teksti ja vist algset diili ei lepitudki kokku? st diili kestust? kui nii, siis ma ei oska midagi arvata enam. enne arvasin, et kuni 300 sai kokku lepitudki.

  6. #26

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    kaua coach pidi kestma? mitu kätt? / mitu päeva?

    ei leidnud vastust kuskilt..

  7. #27

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Järjekordne näide sellest, kuidas diile mitte teha, sest kõik tundub nö JOKK olevat.

    Samas leian, et kui Kotkas reaalselt sai kasu sellest diilist ja tuli BE seisust välja tänu olympuse õpetustele, siis võiks tasuda ka ülejäänud summa ja teha lõpuni lubatud sessid.

    PS: Järgmistele diili tegijatele soovitaks diilid teha täpsemalt ja konkreetsemate pidepunktidega, sest nagu näha, on sellised vaidlused ja arusaamatused kerged tekkima.

  8. #28

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
    Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
    Graafik ka:
    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/kotkas1000
    Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

    Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)

  9. #29

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
    Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
    Graafik ka:
    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/kotkas1000
    Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

    Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)
    +1

  10. #30

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ma l2heks kohtusse

  11. #31
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

    Kui ütlesid, et ei saa mängida 2 järgmist kuud siis seda see tähendabki - kui 5 päeva veel mängid, siis 5 päeva läheb ka arvesse.

    See on eraldi teema kui sa piisavalt coachingut ei saanud - kas sa küsisid talt ja ta keeldus seda pakkumast? Kui ei, siis ship $100 imo.

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
    Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?

  12. #32
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    J
    Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?
    no seda autot pole enam ju, sa said hoopis paar testisõitu 66k eest

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Ei, tea, need vaidlused foorumites on kuidagi koomilised, mulle hinnavaatluse foorumis meeldib ka vahest just läbi huumoriprisma lugeda petturite threadi, vahest läheb ikka väga hulluks tragikomöödiaks. Ilmselt tuleb see meie eestlaste eripärast jah, et peab kiskuma omavahel igast asjade pärast.

    Aga eks leiab komöödia körval ka õpetlikku, ma vaatan, et kui ikka raha on vahel , siis lähevad ka parimad sõbrad tülli teinekord, et üsna libe tee, see raha jagamine.

    Omalt poolt pakun variandi, et las praegu jääb nagu on, aga siis kui Kotkas1000 tulevikus priske high-roller on ja vbla mõne EPT-etapi kinni paneb, ehk korraldab oma võitude tähistuseks pokkeriprode liikmetele suurejoonelise bakhanaali ja orgia mille haripunktiks saab olema 10 000 $ tseki üleandmine tema esimesele treenerile Olympusele, nõuannete eest mis ta võitjateele aluskivideks raius.

    Viimati muudetud dabljuu poolt : 15.02.10 at 19:24

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Coach sai $50 tehtud töö eest ja võiks sellega rahule jääda, sest tema aega rohkem ei kulutatud.

    Isikuvabadust ei saa teiselt inimeselt ära võtta. Natukene ebanormaalne on nõuda asja, mida tegelikult kuidagi kontrollida ei saa. Kui Kotkas1000 oleks tahtnud sihilikult pettusega tegelda, siis oleks ta võinud mõnes teises toas ju edasi mängida teise nime all.


  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Ei, tea, need vaidlused foorumites on kuidagi koomilised, mulle hinnavaatluse foorumis meeldib ka vahest just läbi huumoriprisma lugeda petturite threadi, vahest läheb ikka väga hulluks tragikomöödiaks. Ilmselt tuleb see meie eestlaste eripärast jah, et peab kiskuma omavahel igast asjade pärast.

    Aga eks leiab komöödia körval ka õpetlikku, ma vaatan, et kui ikka raha on vahel , siis lähevad ka parimad sõbrad tülli teinekord, et üsna libe tee, see raha jagamine.

    Omalt poolt pakun variandi, et las praegu jääb nagu on, aga siis kui Kotkas1000 tulevikus priske high-roller on ja vbla mõne EPT-etapi kinni paneb, ehk korraldab oma võitude tähistuseks pokkeriprode liikmetele suurejoonelise bakhanaali ja orgia mille haripunktiks saab olema 10 000 $ tseki üleandmine tema esimesele treenerile Olympusele, nõuannete eest mis ta võitjateele aluskivideks raius.

    this!

  16. #36
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
    Isikuvabadust ei saa teiselt inimeselt ära võtta. Natukene ebanormaalne on nõuda asja, mida tegelikult kuidagi kontrollida ei saa. Kui Kotkas1000 oleks tahtnud sihilikult pettusega tegelda, siis oleks ta võinud mõnes teises toas ju edasi mängida teise nime all.
    Sai kontrollida ja kontrollis.

    Mul on diil hetkel ühe PokkeriProde liikmega, steigin + coachin teda, diil kestab 100K kätt. Kui ta nüüd ühel hetkel ütleb, et ei saa X põhjusel enam mängida pärast 10K kätt, saan 50% tuludest endale ja järgmine päev vaatan PTR-ist, et vend rõõmsalt grindinud, siis kõik on õige sinu arust? Kui ei, siis mis erinevus on Kotkas1000 ja olympus999 diilil? (see on erinevus, et siin steik puudub, aga see ebaoluline, diil on diil)

    Ainus põhjus, miks olympus999 nõustus diili katkestama, oli see, et Kotkas1000 ei saa 2 kuud mängida, mis osutus valeks. Oleks Kotkas1000 öelnud, et 5 päeva pärast ei saa 2 kuud mängida ja olympus999 oleks nõustunud diili kohe lõpetama, oleks asjalood teised.

    Tõsi, enamus foorumivaidlusi on retarded, aga see siin imo kindlasti mitte.

  17. #37
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sai kontrollida ja kontrollis.

    Mul on diil hetkel ühe PokkeriProde liikmega, steigin + coachin teda, diil kestab 100K kätt. Kui ta nüüd ühel hetkel ütleb, et ei saa X põhjusel enam mängida pärast 10K kätt, saan 50% tuludest endale ja järgmine päev vaatan PTR-ist, et vend rõõmsalt grindinud, siis kõik on õige sinu arust? Kui ei, siis mis erinevus on Kotkas1000 ja olympus999 diilil? (see on erinevus, et siin steik puudub, aga see ebaoluline, diil on diil)

    Ainus põhjus, miks olympus999 nõustus diili katkestama, oli see, et Kotkas1000 ei saa 2 kuud mängida, mis osutus valeks. Oleks Kotkas1000 öelnud, et 5 päeva pärast ei saa 2 kuud mängida ja olympus999 oleks nõustunud diili kohe lõpetama, oleks asjalood teised.

    Tõsi, enamus foorumivaidlusi on retarded, aga see siin imo kindlasti mitte.

    100% nõus. Milleks üldse kokkulepped, kui neist kinni ei peeta.

  18. #38
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded.
    Lol. Ma ei viitsi mõelda, kellel õigus on, aga see on naljakas.

  19. #39
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo
    Mis Sa oled kotkase sõber või?

    4table?

    mine vaata mitu kätt ta mänginud vahepeal on,siis tule rääkima 4tablemisest.
    selline sita viskamine käib ikka.ennem vaata,mis kirjutad.eks!
    i
    kotkas:Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle
    sina:ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale...
    ja sa räägid sellist juttu 15.02.2010,kus ta on on vahepeal mänginud 20k käsi

    See kotkase tööleminek välismaale oli ju täis vale.või ei?
    Sa ju ajad kasutajaid veelrohkem segadusse oma valedega.

    Kotkas ütles:
    mänguga on hästi läinud
    aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
    Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte

    Ja tänase päevani paned rahuliku südamega pokkerit edasi,pärast su juttu oled mänginud MEES 20 000 KÄTTT.
    Nagu wtf.2.kuud pausi?

    Mis see päris töö tuleb sul siis alles järgmine aasta või?
    faak mai või.

    Retsept on 0. sellise venna vastu.

    Ärge pikka viha pidage.

  20. #40
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - petis või mitte

    ei hakka postitust muutma,aga vabandan.
    Valetasin.
    kiire arvutamise järel peaks olema ~20 000 kätt!

Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES