*Mis on parim viis kuidas aadjustimaks vastasega kes avab BTN 100% ning callib tihti 3-bet'e and so on?
*Nõustute, et 95-100% avamine saab olla kasumlik/kahjumlik ning argumendid?

2+2 foorumis 33 leheküljeline thread mis sisaldab diskussiooni 100% BTN avamise kohta: HU Button Raising - High Stakes PL/NL

DeucesCracked'i video: DUEL: KRANTZ vs Xorbie - 100NL
Xorbie and KRANTZ play heads up 100NL and debate the merits of 100% button raise strategy in HUNL. Xorbie plays with 100% button raising while KRANTZ attempts to adapt

Xorbie: Ma olen 90% veendunud, et 100% BTN avamine on kasumlik ning pole ühtegi mõjuvat effektiivset vastustrateegiat.

Arvamusi 2+2 foorumist (neutraalne / kasumlik):
* KRANTZ: Ma usun, et see näitab kasumit kuid ma ei usu, et see on parim strateegia kui Sul puudub piisab kogemus ning teadmine kuidas antud vastane mõtleb.

* DLizzle: Kui sa hakkad mängima 100% BTN siis vastane ilmselgelt teab Su käte ranget milleks on ATC. Enamus HU mängijaid on suhteliselt ettearvatavad (mis puudutab pre-flop rangesi) ning ATC rangel on siinkohal eelised sest hilisematel tänavatel on vastastel väga raske panna Sind mingi kindla käe peale. Mulle meeldib mõelda, et parim pre-flop strateegia on dünaamiline mitte staatiline nagu 100% BTN avamine kuid olen valmis nõustuma, et 100% BTN avamine on kasumlik.

* AbsurdHero87: Enamjaolt vastase kohanemine ei ole piisav, et sundida Sind avama vähem kui 100%. See mis Sa kaotad 72o avamiselt kui vastane 3bet'ib tihedamalt võidad Sa tagasi kui Sul tõesti on käsi.

* The Bryce: Argument, et väga laia rangega BTN avamine näitab mingisugust kasumit on suhteliselt tugev. Pot pakub 1.5:2.5 seega kui varastad blinde >63% ajast näitab see kasumit.

Arvamusi 2+2 foorumist: (kahjumlik)

* aejones: See tekitab ebameeldivat variatsiooni sest see muutub 3-bet ja lõpuks 4-bet festivaliks.