Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 50
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009

Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

ma tean jah neid arutlusi, et kes PF KK foldib, see on pikas perspektiivis kaotav mängija jne, ent...

Ma olen viimasel ajal aina rohkem tähele pannud, et kui sa istud PF KK-ga ja sind 4betitakse, aga mitte AI, vaid kuni 3x ja vastane on keskeltläbi decent, ei donkaja ega üliagro, siis callida võid pigem uudishimust, suht raudpolt, et AA vastas.
    Just see, et 4bet pole AI, on mu meelest kindlaks märgiks, et ise ei kardeta midagi, sind tahetakse kindlalt AI saada, mitte oma nuppude lükkamisega foldima sundida.

Ma räägin just madalatest limiitidest, kõrgemal võib jah mingi metagame käia, ei saa kindel olla.

Mis arvate?

Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010

Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

Kinnitan.

njh üks n2ide, aga vahe selles, et oleme ~160bb deep, ma ei teagi mis siin 6ige on muidu ma callin seda 4beti, aga kuna vastas on idioot, siis ma läheks igal safe flopil nkn AI, et otsustasin chipida, aga obv AA vastas!

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
    UTG kisbolond ($24.06)
    UTG+1 roku1 ($17.27)
    CO originadsum ($15.43)
    BTN Profet_ ($3.10)
    SB H0US3 ($21.38)
    BB Hero ($16.78)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BB K K
    kisbolond calls $0.10, roku1 raises to $0.20, 3 folds, Hero raises to $0.75, kisbolond calls $0.65, roku1 raises to $1.70, Hero raises to $5.90, kisbolond folds, roku1 goes all-in $17.27, Hero calls $10.78

Flop: 3 5 4 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

Turn: 9 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

River: 6 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $34.16
    Hero shows
    K K
    roku1 shows
    A A

roku1 wins $33.05 (net +$15.78)

Hero lost $16.68
    kisbolond lost $0.75

Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008

Ei tea, pole kunagi selliste asjade kallal pikalt pead vaevanud. Aga kui usud, et vastane ka ei foldi KK-d kui sa teda 4betid, siis on see halvimal juhul breakeven olukord. Arvan, et ära foldi. Mina ei foldi.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Väga suuresti oleneb siin asi ka sellest, milline mängija sa vastase silmis oled. Kui ise oled solid tight mängija, ja vastane samamoodi solid ja omab sinu kohta mingit infot (3bet% jne), siis on küll üsna vähetõenäoline, et sind siin QQ, AK-ga 4bettima hakatakse. Samas kui oled loose-agressive ja 3bet% ka laes, siis on asi juba hoopis teistmoodi. Alati tuleb sellistes olukordades mõelda vastase pilgu läbi.

Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008

Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Väga suuresti oleneb siin asi ka sellest, milline mängija sa vastase silmis oled. Kui ise oled solid tight mängija, ja vastane samamoodi solid ja omab sinu kohta mingit infot (3bet% jne), siis on küll üsna vähetõenäoline, et sind siin QQ, AK-ga 4bettima hakatakse. Samas kui oled loose-agressive ja 3bet% ka laes, siis on asi juba hoopis teistmoodi. Alati tuleb sellistes olukordades mõelda vastase pilgu läbi.
    siiski jääb õhku küsimus, kas vastane mõteb sinu statside peale või keskendub pigem enda käe peale?

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    siiski jääb õhku küsimus, kas vastane mõteb sinu statside peale või keskendub pigem enda käe peale?
    Seda ei saa loomulikult välistada, aga kuna me ise siin igas käe postis rõhutame vastaste statse, siis miks me peaks arvama, et vastased meist kehvemad on ja samamoodi ei või mõelda. Suht individuaalne on see iga mängija ja vastase puhul imo. Kindlasti leiab preflop KK foldimiseks õigeid kohti, iseasi, palju see kellegi winrate'i mõjutab või kelle imidziga see üldse võimalik on.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 18.02.10 at 13:56

Liitus
    Sep 2009

Noh, olen preflopis klassikaline tight-agressive, 3betin üldiselt JJ+, AK (LP ka AQ).
    Samas, micros ei usu, et väga paljud 3bet % vaatavad, kui on ikka premium käsi, siis vaatab ilmselt eelkõige kaarti ja stäkke.

Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Noh, olen preflopis klassikaline tight-agressive, 3betin üldiselt JJ+, AK (LP ka AQ).
    Samas, micros ei usu, et väga paljud 3bet % vaatavad, kui on ikka premium käsi, siis vaatab ilmselt eelkõige kaarti ja stäkke.
    +1, esiteks micros ei mängita nii palju samade vastastega, siis pole piisavalt käsi, et üldse seda 3beti vaadata...IMO

Ma ei foldiks KK-d.

Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009

3beti vaatamiseks peaks olema 1000 kätt. Mul on suht vähe selliseid mängijaid, kelle kohta on üle 1k käe. Kuidas teistel micro omadel on?

Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008

Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    3beti vaatamiseks peaks olema 1000 kätt. Mul on suht vähe selliseid mängijaid, kelle kohta on üle 1k käe. Kuidas teistel micro omadel on?
    enamus regularide kohta on kõvasti rohkem kui 1k kätt ja fishi vastu ma never ever ei foldi KK-d, nende vastu ma ei foldi isegi AK-d

Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008

Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    ma tean jah neid arutlusi, et kes PF KK foldib, see on pikas perspektiivis kaotav mängija jne, ent...

Ma olen viimasel ajal aina rohkem tähele pannud, et kui sa istud PF KK-ga ja sind 4betitakse, aga mitte AI, vaid kuni 3x ja vastane on keskeltläbi decent, ei donkaja ega üliagro, siis callida võid pigem uudishimust, suht raudpolt, et AA vastas.
    Just see, et 4bet pole AI, on mu meelest kindlaks märgiks, et ise ei kardeta midagi, sind tahetakse kindlalt AI saada, mitte oma nuppude lükkamisega foldima sundida.

Ma räägin just madalatest limiitidest, kõrgemal võib jah mingi metagame käia, ei saa kindel olla.

Mis arvate?
    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Kinnitan.
    Kui on read foldidge. Mina ei foldi.

Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    njh üks n2ide, aga vahe selles, et oleme ~160bb deep, ma ei teagi mis siin 6ige on muidu ma callin seda 4beti, aga kuna vastas on idioot, siis ma läheks igal safe flopil nkn AI, et otsustasin chipida, aga obv AA vastas!

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
    UTG kisbolond ($24.06)
    UTG+1 roku1 ($17.27)
    CO originadsum ($15.43)
    BTN Profet_ ($3.10)
    SB H0US3 ($21.38)
    BB Hero ($16.78)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BB K K
    kisbolond calls $0.10, roku1 raises to $0.20, 3 folds, Hero raises to $0.75, kisbolond calls $0.65, roku1 raises to $1.70, Hero raises to $5.90, kisbolond folds, roku1 goes all-in $17.27, Hero calls $10.78

Flop: 3 5 4 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

Turn: 9 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

River: 6 ($34.16, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $34.16
    Hero shows
    K K
    roku1 shows
    A A

roku1 wins $33.05 (net +$15.78)

Hero lost $16.68
    kisbolond lost $0.75
    Siin juba saaks. Ma calliks 4beti ja non ace floppidel check-raiseks (eeldatavatl all-in).

Liitus
    Sep 2009

minul ei ole eriti paljude kohta 1000 kätt, ma olen praegusel limiidis alles 75K kätt mänginud ka.

ja jutt ei ole fishidest, vaid tavalistest nitipoolsematest mängijatest.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

NL25 mänginud viimaste kuudega miski 500K kätt ja regide kohta statte julgelt 5K+ kätt. Samas see 3bet% ei olegi nii oluline, standard statsidest (miski 10/7 ntx) saab ka ilusti välja lugeda, et vend ei 3beti siin mingi 5%+. Nende 500K käe jooksul olen vast 2-3 korda oma KK foldinud ja teist sama palju olen kindel, et oleksin pidanud foldima. Nii et see ei ole nii väga suur probleem võrreldes mängitud käte arvuga.

500k kätt, comn, miks sa edasi juba pole liikunud?

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    500k kätt, comn, miks sa edasi juba pole liikunud?
    No ju siis ei biidi mängu piisavalt. Sellepärast ei tasu mu sõnavõtte ka puhta kullana võtta.

Liitus
    Feb 2010

Ega ma ka foldi, aga üldjuhul mängitakse nii AA, aga donke on nii palju erinevaid. Samuti laksitakse KK ka sisse üldjuhul, nii võttes on tegu BE olukorraga, aga kui juurde arvestada nt AK,AQs vms kaardikombod, millega mängivad osad tegelased samamoodi, siis peaks KK olema never-fold, kui pole just kindlat readi villaini kohta. Aga üldjuhul nitimad regid avavad seal AA.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Samuti laksitakse KK ka sisse üldjuhul, nii võttes on tegu BE olukorraga,
    Kuidas see BE olukord on, kui sul vastas on kas KK või AA? Kui nüüd reaalselt võtta, siis biidime ju ainult QQ- või AK. Nagu siin eelnevalt öeldi, fishi vastu paneks ka AK-ga. Ise paneks kah. Aga kas meil on vastas praegu fish (teema algataja näol siis). Palju neid nit regulare on, kes sellise käega 4betiks?

Liitus
    Feb 2010

BE selles mõttes, et kui ta ka KK samamoodi mängib, siis teinekord korjad sa talt AA vs KK ära. Mh? Palju on neid regulare, kes AA-ga 4betiks? Jäi mõistmatuks.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

BE selles mõttes, et kui ta ka KK samamoodi mängib, siis teinekord korjad sa talt AA vs KK ära. Mh? Palju on neid regulare, kes AA-ga 4betiks? Jäi mõistmatuks.
    Heh, siin tuleb välja jälle üks huvitav asi. Mulle ka räägiti pidevalt, et saad KKvsAA, standard cooler, küll tuleb teistpidi tagasi. Aga vot ei ole nii. Olen näinud küll, kuidas minu vastu KK mängitakse. Check-callitakse riverini, või koguni folditakse. Nagu ma ütlesin, oleneb enda imidzist ja vastase omast. Väga konkreetsed olukorrad ja ei ole kunagi ühest vastust. 4bet käis selle kohta, et kui palju on neid regulare, kes 4betiks QQ- või AK, ehk siis kätega mida me biidime?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES