Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 69
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Riigieksamid 010

    ma tegin 96 keska lõpueksamid. lõdvalt beatisin.

  2. #22

    Re: Riigieksamid 010

    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

  3. #23
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.
    uploadi oma viimaste 3 aasta keemia hinded ja viimased 5 kontrolltööd

  4. #24
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Riigieksamid 010

    Miks keegi ajalugu ei ole valinud. Mu arvates oli see üks parimaid aineid peale reaalainete. Arvestades kui lohe ma olin(olen), olid mu kõik tulemused üle 50% ning kõik olid riigieksamid. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis kirjand, matemaatika, inglise keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

  6. #26
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.

  7. #27

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

    Keemia eksamil üle 90 saada oleks suhteliselt ulmeline...aga kuna sind ei tea, siis bettida ei julge :D

  8. #28

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.
    Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.

  9. #29

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.
    nii häid oddse kohe pakkuma
    kuidas tõestada kavatsed ?

  10. #30

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
    not so thin brag :D

  11. #31

    Re: Riigieksamid 010

    tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
    julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
    miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.
    Suht küsitav imo. Ma olen eluaeg pooled asjad peast teinud ja pole ühelgi olümpiaadil punkte kaotanud selle pärast. Ilmselgelt sa ei saa mingeid maatriksvõrrandeid peast teha, aga elementaarseid asju küll lubati. Ühelgi vabariiklikul olümpiaadil ei huiatud minu teada kunagi kedagi selle eest. Ei tea isegi linnaolümpiaadidelt sellist asja.

    Keemias võis selle peale kaotada kui mingi 'sinise haiseva aine' lambist ära määrasid ilma arvutusteta. See võis hindaja silmis lambipakkumine või maha kirjutatud asi olla.

    Ja igast matemaatikas jms. töötas see asi just kirjutaja kasuks. Kui sittagi ei oska enam ja kuul on koos, siis kirjuta 4 lk mingeid numbreid täis, aja võrrandid pikaks ja keeruliseks ja lõppu kirjuta, et 'aeg sai otsa, siit natuke veel ja võrrandist taanduvad muutujad arvudeks välja ja lahendus käes'. Paar punkti ikka anti juurde.

    Keemia olümpiaadi osas võin sidebetti pakkuda kui keegi tahab ajaliselt mu tulemuse ületada. Alla poole tunni ja 95%+ tulemuse korral maksan välja :)

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    not so thin brag :D
    Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
    julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
    miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......
    +1
    ise tegin ka 5 riigieksamit

    Gümnaasiumi ise lõpetasin miinimumiga läbi libisedes, ja lõpus isegi läks pöris napilt, aga eksamid läksid väga hästi.

  15. #35

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    ei tea, kas beadingi mängu
    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Ime pole, et siis mängu ei beadi.
    lol, sellised postitused ja tuled matemaatikast rääkima??
    kui sa nii kõva mates oled mix sa mängu ei beati siis?:O

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Sest see matemaatika, mis on pokkeris, on kordi sügavam kui matemaatika gümnaasiumis. Kui on matemaatiline huvi ja teadmised algelisemal tasandil (gümn.mat), kui seda huvi aga pole (matemaatika vastu), siis pole ka ime kui mängu ei beadi. See on pigem üks eeldus.
    Kellel on matemaatika vastu huvi, valib ka ilmselt gümnaasiumis matemaatika eksami. Kuna on huvi matemaatika vastu, siis on suurem tõenäosus(mitte seaduspärasus, sellest ka sinu jaoks vastuolud mu postitustes), et arened pokkeris rutem, kuna matemaatiline loogika on arenenum ja on huvi seda edasi arendada ja asjadest paremini aru saada.

    Kokkuvõtvalt: Huvi matemaatika vastu on eelduseks ka kiiremale arengule pokkeris. Kuid see, et lihttasemel (gümn.mat) suudad matas olla tegija, ei tähenda, et kohe mängu beatid, kuna mängu matemaatiline loogika on kordi sügavam. Loodan, et nüüd said aru.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 18.02.10 at 16:28

  17. #37

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
    Oh jumal jumal.


    Inglise keel, Ühiskonna õpetus, Ajalugu ja Bioloogia.

    Läksin lihtsama vastupanu teed, kuna pole aega viimased pool aastat koolis käia.

  18. #38
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Riigieksamid 010

    Selleks, et olla pokkeris väga edukas, piisab matemaatika poole pealt elementaarsetest 2x 4x outide arvutamisest ja pot ottside ligikaudsest arvutamisest. Ülejäänud 99% osas tuleb ikka mängu ennast õppida.

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Riigieksamid 010

    ma hakkan iseenesest mõtlema, et kuna Eestis on hasartmängud alla 21. eluaastat keelatud, siis kas foorumiga liitumise/kasutamise tingimustes ei võiks nõuda teatavat vanust? Mingi aeg võib see härra ametnikele ka silma jääda kui siin tõsiusksed grindijad teevad postitusi teemal, kas te olete samast lasteaiast vms..

  20. #40
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Riigieksamid 010

    inglise, vene, kirjand, ajalugu, ühiskond
    tegin üle-eelmine aasta

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES