Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 69

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
    loogiline mõtlemine ei kaasne ainult matemaatika eksamiga

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Matet vaja paljudele aladele minemiseks, aga päris mitu aastat pole enam kohustuslik.
    nüüd muudeti jälle kohustuslikuks ehk siis need kes gümnaasiumisse astuvad nende jaoks on 12-nda klassi lõpus matem. kohustuslik
    edit: muidu ise ka üllatusega märkasin mingi aeg, et tõesti saab endale ikkagi päris palju haridusteid valida ka ilma matemaatikata.

  2. #2

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
    Oh jumal jumal.


    Inglise keel, Ühiskonna õpetus, Ajalugu ja Bioloogia.

    Läksin lihtsama vastupanu teed, kuna pole aega viimased pool aastat koolis käia.

  3. #3

    Re: Riigieksamid 010

    mate, keemia, inglis keel, kirjand ja geo tegin eelmine aasta ära(kõik riigieksamid)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Riigieksamid 010

    ma tegin 96 keska lõpueksamid. lõdvalt beatisin.

  5. #5

    Re: Riigieksamid 010

    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.
    uploadi oma viimaste 3 aasta keemia hinded ja viimased 5 kontrolltööd

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.

  8. #8

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.
    Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.

  9. #9

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.
    nii häid oddse kohe pakkuma
    kuidas tõestada kavatsed ?

  10. #10

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    nii häid oddse kohe pakkuma
    kuidas tõestada kavatsed ?
    Pildid, screenshotid + keegi võib tulemust kinnitada vb.

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.
    Suht küsitav imo. Ma olen eluaeg pooled asjad peast teinud ja pole ühelgi olümpiaadil punkte kaotanud selle pärast. Ilmselgelt sa ei saa mingeid maatriksvõrrandeid peast teha, aga elementaarseid asju küll lubati. Ühelgi vabariiklikul olümpiaadil ei huiatud minu teada kunagi kedagi selle eest. Ei tea isegi linnaolümpiaadidelt sellist asja.

    Keemias võis selle peale kaotada kui mingi 'sinise haiseva aine' lambist ära määrasid ilma arvutusteta. See võis hindaja silmis lambipakkumine või maha kirjutatud asi olla.

    Ja igast matemaatikas jms. töötas see asi just kirjutaja kasuks. Kui sittagi ei oska enam ja kuul on koos, siis kirjuta 4 lk mingeid numbreid täis, aja võrrandid pikaks ja keeruliseks ja lõppu kirjuta, et 'aeg sai otsa, siit natuke veel ja võrrandist taanduvad muutujad arvudeks välja ja lahendus käes'. Paar punkti ikka anti juurde.

    Keemia olümpiaadi osas võin sidebetti pakkuda kui keegi tahab ajaliselt mu tulemuse ületada. Alla poole tunni ja 95%+ tulemuse korral maksan välja :)

  12. #12

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

    Keemia eksamil üle 90 saada oleks suhteliselt ulmeline...aga kuna sind ei tea, siis bettida ei julge :D

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Riigieksamid 010

    Miks keegi ajalugu ei ole valinud. Mu arvates oli see üks parimaid aineid peale reaalainete. Arvestades kui lohe ma olin(olen), olid mu kõik tulemused üle 50% ning kõik olid riigieksamid. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis kirjand, matemaatika, inglise keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

  15. #15

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
    not so thin brag :D

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    not so thin brag :D
    Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

  17. #17

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
    Mina ei tea, minu meelest on päris palju võimalik arvutada seda mida sa "mänguoskuse" najal otsustad, kuna EV on arvutatav, mitte küll täpselt, aga umbkaudselt. Pokkeri matemaatiline pool on väga sügav, mitte ainult oddsid, kui te mind ei usu, võiksite seda teemat uurida veidi (mõned valemid venivad ikka väga pikaks). Kui sellesse matemaatikasse süveneda ja end selles kindlalt tunda, on minu meelest võimalik külmalt ja kalkuleerivalt teha päris häid otsuseid, mis puhtalt statistika, oddside, equity, kombinatoorika jms kokku miximise najal tehtud.

  19. #19
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
    Ma arvan, et kui tehtaks uuring, siis pokkeri biitimise ja matemaatilise osavuse vahel oleks üsna suur korrelatsioon. Viimane aga ei tähenda, et high stakes mängija peaks oskama diferentsiaalvõrrandeid lahendada nagu Bill Chen. Mul on matemaatiline haridus ja usun, et saab ilma, aga pole vaja matemaatikat sellepärast alahinnata, et te ei oska.
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 18.02.10 at 17:57

  20. #20

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
    Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
    Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
    Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
    Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
    Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES