Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 69
  1. #41

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma hakkan iseenesest mõtlema, et kuna Eestis on hasartmängud alla 21. eluaastat keelatud, siis kas foorumiga liitumise/kasutamise tingimustes ei võiks nõuda teatavat vanust? Mingi aeg võib see härra ametnikele ka silma jääda kui siin tõsiusksed grindijad teevad postitusi teemal, kas te olete samast lasteaiast vms..

    Läheb OTks, aga mis see vanusepiir siis sinu arvates oleks?

    Ma olen ntks pea 2 aastat pokkeriga tegelnud ning foorumit pidevalt lugenud. Kas nüüd ei tohi ma seda enam teha, sest olen 19. aastane?
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 18.02.10 at 16:58

  2. #42

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Läheb OTks, aga mis see vanusepiir siis sinu arvates oleks?

    Ma oleks ntks pea 2 aastat pokkeriga tegelnud ning foorumit pidevalt lugenud. Kas nüüd ei tohi ma seda enam teha, sest olen 19. aastane?
    Nõustun 100% sinuga.

    Rage kohta veel nii palju, et kui keegi näiteks postitab forumisse "mida viimati pokkerirahade eest ostnud olete" pildi teatud kogusest kanepist on see 100x hullem ja võib samamoodi diskussiooni alustada, et kui teatud ametivõimud teada saavad kas see pole siis kogu foorumile kahjulik vms. Seepärast arvan, et sellest pole küll mõtet probleemi teha, et alla 21 aastased lasteaialapsed siin foorumis postitavad:)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 18.02.10 at 16:56

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Riigieksamid 010

    to Rage:ma ka suht algusest peale siin ja kuna nüüd Eesti riik otsustab näkku panna sis peaks foorum ka panema :D?

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Riigieksamid 010

    ei mina arva midagi sellest vanuse asjast.. see rohkem frooumiomanike mure.. aga arvestades, et uus seadus lubab karistada neid, kes alla 21. aastaselt mängivad hasartmänge ja seaduse silmis ei huvita kedagi, et sa oled juba niikuinii mitu aastat mänginud.. seadus on jõustunud ja enam tegelikult mängida ei tohi... ühel hetkel ´võib tõesti ametnikel kõrgendatud huvi tekkida ja võivad ka foorumi omanikke kottima hakata.. ühesõnaga.. võibolla lihtsalt valiks mida siia foorumisse postitada ja mida mitte... obv miski kanepiteema on imo leimim

    enivei.. paneks kasvõi miski disclaimer teate stiilis, et oled teadlik, et hasartmängude mängimine on alates 21. eluaastast ja vastutad ise selle täitmise või mittetäitmise osas jms

  5. #45
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Riigieksamid 010

    see, et ma siin foorumis olen, ei tähenda et ma pokkerit mängin. st seda ei saa tõestada

  6. #46

    Re: Riigieksamid 010

    Umm, inglise keelt, ühiskonda, ajalugu ja eesti keelt tegin, geo aasta varem. eesti keele tulemust lähen parandama sellel aastal, ei jäänud rahule

  7. #47
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Riigieksamid 010

    Oot, aga miks matemaatika eksam nii ebapopulaarne on? Raske?

  8. #48
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Riigieksamid 010

    jep, on ka lihtsamaid.

  9. #49

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
    Mina ei tea, minu meelest on päris palju võimalik arvutada seda mida sa "mänguoskuse" najal otsustad, kuna EV on arvutatav, mitte küll täpselt, aga umbkaudselt. Pokkeri matemaatiline pool on väga sügav, mitte ainult oddsid, kui te mind ei usu, võiksite seda teemat uurida veidi (mõned valemid venivad ikka väga pikaks). Kui sellesse matemaatikasse süveneda ja end selles kindlalt tunda, on minu meelest võimalik külmalt ja kalkuleerivalt teha päris häid otsuseid, mis puhtalt statistika, oddside, equity, kombinatoorika jms kokku miximise najal tehtud.

  11. #51
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
    Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
    Ma arvan, et kui tehtaks uuring, siis pokkeri biitimise ja matemaatilise osavuse vahel oleks üsna suur korrelatsioon. Viimane aga ei tähenda, et high stakes mängija peaks oskama diferentsiaalvõrrandeid lahendada nagu Bill Chen. Mul on matemaatiline haridus ja usun, et saab ilma, aga pole vaja matemaatikat sellepärast alahinnata, et te ei oska.
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 18.02.10 at 17:57

  12. #52

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    nii häid oddse kohe pakkuma
    kuidas tõestada kavatsed ?
    Pildid, screenshotid + keegi võib tulemust kinnitada vb.

  13. #53
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tegelikult olen siiani valesti väljendanud end..
    biitimise all mõtlesin ma crushimist.

  14. #54

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
    Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
    Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
    Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
    Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
    Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.

  15. #55
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel, kuid olen lahendanud nad kõik läbi alates aastast 1996 (vist oli), kuna me 12.klassis suurt muud ei teinudki matemaatika tunnis, kui lahendasime vaid eelnevate aastate eksameid (n-ö iseseisvad kontrolltööd).

  16. #56

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
    Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
    Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
    Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
    Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.
    Vend sai eelmine aasta matar iigieksami 100p lol, aga ta hea õpilane ka.

  17. #57
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Riigieksamid 010

    Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.

  18. #58

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel,
    No siis respect! 1osa oli simpel, aga minu arust 2osa oli keerulisem kui varem. Muidugi mitte see vektorite ül (kui õigesti mäletan)
    Ilmselt siis enda viga, et 2osa 1valikülesandega orki lendasin (ekstreemum ül)

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.
    Ilus, seda minagi, et matemaatiline loogika on üks eeldusi. Päris ilma selleta on ka võimatu ning kui just pole loogika hea, peab miski muu selle kõvasti üle kaaluma, aga selliseid inimesi pole just väga palju, kes nii suudaks (erandeid on alati)
    ur post

  20. #60
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Riigieksamid 010

    Eelmise aasta kevadel tegin mata,ühiskonna,geograafia,inglise keele ja kirjandi. Suht lihtsad ained kõik, eriti geograafia ja ühiskond. Keskmine tuli nõks üle 90ne. Kui kevadel enne mata eksamit tundus see isegi mõneti keeruline, siis nüüd ülikoolis semester ja mõned nädalad peale õppinuna ei ole selles eksamis küll midagi rasket.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES