Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 69

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel, kuid olen lahendanud nad kõik läbi alates aastast 1996 (vist oli), kuna me 12.klassis suurt muud ei teinudki matemaatika tunnis, kui lahendasime vaid eelnevate aastate eksameid (n-ö iseseisvad kontrolltööd).

  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Riigieksamid 010

    Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.
    Ilus, seda minagi, et matemaatiline loogika on üks eeldusi. Päris ilma selleta on ka võimatu ning kui just pole loogika hea, peab miski muu selle kõvasti üle kaaluma, aga selliseid inimesi pole just väga palju, kes nii suudaks (erandeid on alati)
    ur post

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Riigieksamid 010

    Eelmise aasta kevadel tegin mata,ühiskonna,geograafia,inglise keele ja kirjandi. Suht lihtsad ained kõik, eriti geograafia ja ühiskond. Keskmine tuli nõks üle 90ne. Kui kevadel enne mata eksamit tundus see isegi mõneti keeruline, siis nüüd ülikoolis semester ja mõned nädalad peale õppinuna ei ole selles eksamis küll midagi rasket.

  5. #5

    Re: Riigieksamid 010

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel,
    No siis respect! 1osa oli simpel, aga minu arust 2osa oli keerulisem kui varem. Muidugi mitte see vektorite ül (kui õigesti mäletan)
    Ilmselt siis enda viga, et 2osa 1valikülesandega orki lendasin (ekstreemum ül)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES