Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 216
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vastased, kes ostavad sellise stackiga sisse on 99% ajast dongid. Ja mitte ükski mängija ei limp-reraise siin nii suurelt kunnide või ässadega. Ainuke käsi, mida ma kardan on JJ ja QQ aga tüüp-donk kas limp-callib või raiseb ise preflopis. Ja kui ta võtaks limp-reraise siis QQ-ga ta ka ei raiseks nii palju. Seega kõige ohtlikumaks käeks minu vastu on JJ või mõni muu muda, milleks on täpselt ANY TWO CARDS.

    Minu jaoks suht standard all-in. 99-ega oleks natuke trikim, selle ma vist viskaks ära. Ja AQ-ga läheksid ka rattad sisse.
    Arvan, et mul ei oleks mune tihti sellise stuffi jaoks 8)

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Mees tuleb töölt koju ja näeb, et naine pakib vihaselt asju kohvrisse.
    Mees küsib siis naiselt "Mis sa jätad mu maha või?"
    Naine vastab jaatavalt
    Mees küsib "Aga miks siis?"
    Naine vastab selle peale "Sest sa oled rõve pedofiil!"
    Mees: "Peened sõnad 9-aastase kohta"

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($223.15)
    UTG+1 ($199)
    MP1 ($274)
    MP2 ($174.60)
    MP3 ($223.80)
    CO ($231.90)
    Button ($214.50)
    Kangelane (SB) ($200)
    BB ($332)

    Preflop: Kangelane is SB with K, A
    3 folds, MP2 calls $2, 3 folds, Kangelane raises to $10, 1 fold, MP2 raises to $26, Kangelane raises to $80, MP2 raises to $174.60 (All-In), Kangelane calls $94.60

    Flop: ($351.20) 5, 9, 10 (2 players, 1 all-in)
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    Turn: ($351.20) J (2 players, 1 all-in)
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "q"
    ranka666 said, "q"
    ranka666 said, "q"
    ranka666 said, "q"
    River: ($351.20) 5 (2 players, 1 all-in)
    ranka666 said, "q"
    ranka666 said, "q"
    ranka666 said, "a"
    ranka666 said, "qk"
    ranka666 said, "nh"
    Total pot: $351.20 | Rake: $3

    Results in white below:
    Kangelane had K, A (one pair, fives).
    ranka666 said, "lol"
    MP2 had Q, A (one pair, fives).
    Outcome: Kangelane won $348.20

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    kangelane, jäjrest hullemaks läheb see eesti ja inglise keele segamine, eriti kui praegu loenguid kirjutan, siis asi on ikka päris karm.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    selle kangelase panin pullipärast.

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    JEEEEEEE.

    viimaks starsis ka mul auto-reload olemas. Pole enam tüütut käsitis reloadimist.

    See, kas see feature kõigil töötab - ei oska öelda, sest minuteada nad "step by step" lisavad igapäev uusi kasutajaid testima auto-reloadi. Kuulujutud rääkisid, et kõik kohe algul ei saa, sest nad pole kindel, et äkki serverid hakkavad läägama, kui kõikidel iga käsi auto-reload toimib.

    Vähemalt minul oli täna update, ja mul olemas see :)

  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    selle kangelase panin pullipärast.
    Arusaadav ju, et pulli pärast ;D

  8. #28

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    nii kuna lubasin et midagi muud ei mängi peale 4.4 sit-n-gode siis tiltamiseks tõmbasin governor of pokeri lähen kütma! sest jäin jälle final table bubblesse aitähh

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    siis sa nagu juba mina.

    Ma olen ka kaks korda finaali bublesse jäänud viimase 10 kuu jooksul online turniiridel, kus on rohkem, kui 300 meest. Ühtlasi on need ka viimase 10 kuu jooksul kõige paremad turniirikohad :)

  10. #30

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Üks täitsa tore käsi tuli täna >:( ;D:

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($2.04)
    SB ($5.88)
    BB ($2.78)
    UTG ($7.45)
    UTG+1 ($2.56)
    Hero (MP1) ($7.13)
    MP2 ($1.98)
    CO ($10.10)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, Hero raises $0.16, 3 folds, SB calls $0.15, 2 folds, UTG+1 calls $0.14

    Flop: ($0.52) 8, 8, 10 (3 players)
    SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.40, 1 fold, UTG+1 calls $0.40

    Turn: ($1.32) 7 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $1, UTG+1 raises $2 (All-In), Hero calls $1

    River: ($5.32) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $5.32

    Results in white below:
    UTG+1 had 8, 10 (full house, eights over tens).
    Hero didn't show K, K (two pair, Kings and eights).
    Outcome: UTG+1 won $5.07


    NL2 rõõmud.

  11. #31

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    triobeti.comi saadud 5€ boonusega sai päris palju pulli



    taperx44 sitting in seat 1 with €4.40
    cejorka sitting in seat 2 with €6.31
    FinnQ sitting in seat 3 with €2.86
    Tapis69 sitting in seat 4 with €8.31
    adamandcel sitting in seat 5 with €8.66[Dealer]
    Yokker sitting in seat 6 with €1.43
    inc2 sitting in seat 7 with €1.47
    benkiddo sitting in seat 8 with €3.35
    kaspars18 sitting in seat 9 with €2.50
    snail96 sitting in seat 10 with €1.93
    Yokker posted the small blind - €0.02
    inc2 posted the big blind - €0.05

    ** Dealing cards to Yokker: 2h, Jh
    benkiddo folded
    kaspars18 called - €0.05
    snail96 folded
    taperx44 called - €0.05
    cejorka called - €0.05
    FinnQ called - €0.05
    Tapis69 called - €0.05
    adamandcel called - €0.05
    Yokker called - €0.05
    inc2 checked

    ** Dealing the flop: 5h, 6h, Jd
    Yokker bet - €0.25
    inc2 folded
    kaspars18 folded
    taperx44 called - €0.25
    cejorka folded
    FinnQ raised to €0.50
    Tapis69 called - €0.50
    adamandcel folded
    Yokker went all-in - €1.13
    FinnQ > WHO
    taperx44 called - €1.38
    FinnQ called - €1.38
    Tapis69 called - €1.38

    ** Dealing the turn: 9s
    taperx44 checked
    FinnQ checked
    Tapis69 checked

    ** Dealing the river: Js
    taperx44 checked
    FinnQ checked
    Tapis69 checked
    Yokker shows: 2h, Jh
    taperx44 mucks: 4c, 7c
    FinnQ mucks: Qc, 3d
    Tapis69 mucks: Ah, 4h
    Yokker wins €5.82 from the main pot

  12. #32

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Nonii, lisan veel 2 imetoredat kätt:

    1) No sellist kätt oskasin küll viimasena oodata. ;D

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($6.82)
    MP ($2.19)
    Button ($8.69)
    SB ($3.06)
    Hero (BB) ($5.64)

    Preflop: Hero is BB with Q, 3
    UTG calls $0.02, MP calls $0.02, 1 fold, SB calls $0.01, Hero checks

    Flop: ($0.08) 3, 3, Q (4 players)
    SB checks, Hero bets $0.02, UTG raises $0.10, MP calls $0.10, 1 fold, Hero raises $0.18, UTG calls $0.10, MP calls $0.10

    Turn: ($0.68) A (3 players)
    Hero bets $0.30, UTG calls $0.30, 1 fold

    River: ($1.28) 9 (2 players)
    Hero bets $5.12 (All-In), UTG calls $5.12

    Total pot: $11.52

    Results in white below:
    Hero had Q, 3 (full house, threes over Queens).
    UTG had A, A (full house, Aces over threes).
    Outcome: UTG won $10.97




    2) Tavaliselt AQs PF allinn-i ei lähe, aga kuna villainil oli 3 kordne stack ja HH oli näha, et tont oli varemgi PFist pasaga nupud sisse lükkand, siis mõtlesin, et ok lets gamble ja jess vant sai str8i. :'(

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($2.72)
    Hero (CO) ($4.89)
    Button ($15.21)
    SB ($1.48)
    BB ($2.96)
    UTG ($1)
    UTG+1 ($1.26)
    MP1 ($4.72)

    Preflop: Hero is CO with Q, A
    4 folds, Hero raises $0.14, Button raises $15.21 (All-In), 2 folds, Hero calls $4.75 (All-In)

    Flop: ($9.81) J, 3, 10 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($9.81) 2 (2 players, 2 all-in)

    River: ($9.81) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $9.81

    Results in white below:
    Button had 4, A (straight, five high).
    Hero had Q, A (high card, Ace).
    Outcome: Button won $19.68

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    see ässade käsi oli küll haige.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Tahtsin Yokker'it kommenteerida Toweri teemas aga see oleks läinud sealsest teemast välja siis postitan siia:

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Lõpuks leitsin midagi väga positiivset towerist...nimelt see,et folditud käsi pole pärast näha...mul see suur probleem sest lähen tihti peale närvi kui võitva käe ennem flopi foldin :D
    Kusjuures ma ei saa aru sellest loogikast, et pokkeritoad näitavad mucked kaarde. Kurat, kui ma lives viskan oma kaardid mucki siis on need ju muckitud ja mitte keegi neid näe.

  15. #35

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Just just kui muck siis muck ja pole rohkem neid kaarte vaja näha...ja veel mis neti pokeris kisub jamaks minu arvates on see,et nüüd igast abi programmid millest ma varem polnd kuulnudki...mulle üldse see teema ei meeldi....tra kõik saavad nüüd mängu analüüsida poole lihtsamalt ning orignaalne skill mis su enda peas peaks olema on koodeeritud sul mingisse programmi mis näitab protsenduaalselt ära mis mängijaga tegemist...jube tuul ikka aga mis teha tehnika ja programmide ajastu...peab ikka võimalikult ruttu live mängu üle kolima,sest asi läheb siin netis üha ullemaks

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Õige MUCK olgu MUCK >:(

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Just just kui muck siis muck ja pole rohkem neid kaarte vaja näha...ja veel mis neti pokeris kisub jamaks minu arvates on see,et nüüd igast abi programmid millest ma varem polnd kuulnudki...mulle üldse see teema ei meeldi....tra kõik saavad nüüd mängu analüüsida poole lihtsamalt ning orignaalne skill mis su enda peas peaks olema on koodeeritud sul mingisse programmi mis näitab protsenduaalselt ära mis mängijaga tegemist...jube tuul ikka aga mis teha tehnika ja programmide ajastu...peab ikka võimalikult ruttu live mängu üle kolima,sest asi läheb siin netis üha ullemaks
    Nii on! Ja mina tervitaks rõõmuga seda, kui mõni suur pokkerituba keelaks ära programmid. Eelkõige HUD-id, mis kuvavad lauda vastase informatsiooni. Laua jälgmine, notede tegemine ja siis vastava info kasutamine on OSKUS. Aga see, kui lauda kuvab keegi kolmas (loe: programm) infot, mida tegelikkuses sa ise ei teaks, kui sa lauda ei jälgiks siis see ei ole enam OSKUS. Ja igapäev lähevad programmid aina võimsamaks ja paremaks ning "oskust" jääb järjest vähemaks.

    Aga kahjuks on need programmid pokkeritubade seisukohalt VÄGA olulised, sest nende programmide abil saavad mängijad mängida rohkemates laudades ning seega mängivad rohkem käsi ning genevad rohkem raket pokkeritoale. Ehk enamus pokkeritubadel puudub huvi kaotada ära need programmid.

    Vikerkaar

  18. #38

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Mina olen olnud kogu aeg absoluutselt vastu igasugusele softile, mis trackib teisi mängijaid. Kui mängija tahab oma statside üle arvet pidada, siis np., aga teiste mängijate osas peaks see olema kindlasti keelatud, niisamuti igasugused sharkscoped jms. h...inja. Kui sellise softi vohamisele piire ei panda, siis kuhu me jõuame? Üks teaalne tulevikustsenaarium on pokkeribotid - kohe päris ilma igasuguse naljata. Ma tõesti ei taha olukorda, mil ma viie aasta pärast pean kulutama iga kuu tuhandeid dollareid aina uuemate ja täiuslikemate programmide ostmisele, kes siis koos teiste bottidega erinevates laudades ringi kolistavad ja ullikesi, kes soovivad ise mängida, otsivad. Ja igasugune internetipokker muutub täiesti mõttetuks kui need botid õpetatakse mängima sündikaadi põhimõttel, ehk neile tehakse selgeks kokkumäng. Muuseas juba praegu reklaamitakse progesid, mis pidavat vastaste kaarte näitama. See on küll ilmselge pettus, kuid annab tunnistust, et paljud inimesed ei soovigi enam mitte pokkerimängu ennast beatida, vaid otsivad "teisi lahendusi". Ma leian, et kaarte peaksid ikka mängima inimesed, mitte tarkvarainseneride loomingulised lahendused!

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 937

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Jep.

    Ja teiseks kogu see progede värk pikemas perspektiivis hävitab online pokkerit ja igapäev hävingu kiirus tõuseb.

    Mida parem on proge, seda suurem on hea mängija eelis halva mängija üle ja reeglina halvad mängijad ongi need, kes hoiavad pokkerit elus. Ehk teisisõnu deponeerivad raha. Aga kui halbadel mängijatel jätkub oma deponeeritud sajast dollarist lõbu ainult üheks tunniks ja nii mitu korda kuus, siis tõenäoliselt keeldub ta edaspidi deponeerimast, kuna tal ei ole raha ja ei ole lõbus anda raha niisama teistele ära. Kui aga saaks ta sama papiga pelada nädal aega jutti ja funni jätkuks rohkem, kui tunniks siis tõenäosus, et ta pokkerist loobub on üliväike. Eriti, kui hitib veel head jooksu ning saab tunda nädal aega ennast "pro-na".

    Teiseks fishide kõrvu on ka liikunud jutud "võimsatest" progedest ja mis Te arvate, kust igasugu rigged jutud tulevad? Kindlasti on oma osa ka progedel, sest fish kui kaotab käe, siis on alati süüdi kas soft, teised mängijad või siis, et vastane näeb ta kaarte.

    Ja kui keelata proged, siis regularid hakkavad mängima VÄHEMATES laudades ja seetõttu on regulari ja fishi vaheline konsentratsioon suurem. Ehk see tähendab, et FISHE oleks lauas rohkem ja regulare vähem, sest enne regularid mängisid näiteks 12-nes lauas, nüüd aga 6-7 ja regulair kohad on asendunud halvemate mängijatega. See viiks alla muidugi regularide tunnitasu aga ühtlasi ka üldisema pokkeritaseme laudades ning jõuaksime jällegi tagasi esimese punktini - fishil jääb pappi kauemaks ja isegi halvemad mängijad võivad osutuda võitvadeks/break even mängijateks. Pluss hea käe lugeja ja mängija, kes viitsib lauda jälgida SAAVUTAB VEEL SUUREMA EELISE OMA MÄNGIJA ÜLE TÄNU SKILLILE. Ise rõhume pidevalt, et pokker on oskus, mitte õnnemäng aga paraku mingil ajahetkel võivad sul oskused olemas olla aga kui programmi juppi ei ole siis võib öelda, et see on sinu jaoks õnnemäng, kuna sa ei suuda mängu beatida ilma õnne ja progeta.

    Ja sama süsteem kehtib hetkel ka halvemate softidega tubades, kus ei saa räigelt multitableda. Seal puuduvad "hardcore" multitablerid ja laudades on rohkem ruumi fishidele. Samuti "programmi teadlike" mängijaid on vähem ning ilmselgelt on tase sellistes tubades tunduvualt nõrgem, kui tubades kus soft ongi ehitatud multitablemiseks (näiteks Stars).

    Aga jõle imelik on see, et korduvalt on sama teema käinu läbi igas foorumis (ka 2p2), et proged võiks ära kaotada aga keegi pole seda teemat suurelt üles võtnud ja survet pokkeritubadele avaldanud. Või on aga mulle on sellised teemad kahe silma vahele jäänud?

  20. #40

    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Nu daaa...mulle hakkab üha rohkem ja rohkem tunduma,et tuleb rohkem rõhku panna turniiridele ,sest turniiril pole mitte mingi kasu mu vastu programmide kasutajal,sest mäng käib ühes lauas ning kätte arv väike ning see on veel ainuke koht kus skill jääb netti püsima, kui just tõesti selliseid programme ei tule mis kaaarte näitavad...see oleks juba liig mis liig...

Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES