Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 45 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #221
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU cashi nurk

    Minu paha, ei märgand, et 3beted pot. Obv, et c-bet.

  2. #222
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Minu paha, ei märgand, et 3beted pot. Obv, et c-bet.
    Enne võiks kätte süveneda kui nõu hakkad andma

  3. #223
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Enne võiks kätte süveneda kui nõu hakkad andma
    ;D

  4. #224
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Lol, vastane istus lauda ja algas esimene jaotus:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 27.12.10 at 19:27

  5. #225
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Miks flopi järgi checkisid?

  6. #226
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Kuna see oli esimene käsi, siis vastane foldib seal rohkem imo. Vähemalt omast kogemusest pannakse esimese käega väga palju PrF 3bete või folditakse flopil kergelt. Kuna hitisin nutsi ka (oleks väiksem flush olnud, oleks kindlasti panustanud), siis otsustasin slowplayda flopil ning turnil ja riveril valuet võtta.
    Edit: Oleks mul vastase käsi olnud, siis oleks ma seda hoopis teisiti mänginud (3bet PrF, cbet on the flop and turn ja kui siis oleks ATs shipinud, siis oleks foldinud).
    Edit2: Krt, KQs short ka, siis oleks juba turnil raske mõistliku suurusega 2nd barreldada.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 27.12.10 at 21:35

  7. #227
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Kuna see oli esimene käsi, siis vastane foldib seal rohkem imo. Vähemalt omast kogemusest pannakse esimese käega väga palju PrF 3bete või folditakse flopil kergelt. Kuna hitisin nutsi ka (oleks väiksem flush olnud, oleks kindlasti panustanud), siis otsustasin slowplayda flopil ning turnil ja riveril valuet võtta.
    Edit: Oleks mul vastase käsi olnud, siis oleks ma seda hoopis teisiti mänginud (3bet PrF, cbet on the flop and turn ja kui siis oleks ATs shipinud, siis oleks foldinud).
    Edit2: Krt, KQs short ka, siis oleks juba turnil raske mõistliku suurusega 2nd barreldada.
    Really? Minu kogemuse põhjal just esimene/esimesed käed pannakse rämedalt hullu, üritatakse ohjad enda kätte haarata, nii regularid kui fishid.

  8. #228
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Really? Minu kogemuse põhjal just esimene/esimesed käed pannakse rämedalt hullu, üritatakse ohjad enda kätte haarata, nii regularid kui fishid.
    Ma seda pole tähendanud, et Post Flop hullu pannakse esimeste kätega, küll aga jah, PrF kütetakse mingi 40% juhtudest 3beti mulle. Aga võibolla panevad ka Post Flop hullu, sest mul pole nii suurt käte sampelit ja ei lähe ka liialt lightilt kaasa selle alguse agressiivsusega. Ma kujutan ette, et minu mängustiil on väheke tightim kui enamusel HU mängijatel- IP pealt 67% ja OP pealt 22%- Total 53%

  9. #229
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU cashi nurk

    Ka minu kogemuse peal HU-st full ringini on sellise stackiga lauda istujad tihti double-up or nothing modes ja kuna panused kasvavad tänavate kaupa eksponentsiaalselt, siis on kindlalt konkreetses käes value saamata. Ehk siis kui b/b/b $2/$5/$13 töötaks näiteks 25% ajast, siis c/b/b $0/$2/$5 peab töötama 72+% ajast, et see line parem oleks(reaalsuses on vahe isegi kõvasti suurem, kuna antud boardil esimese linega ta tihti callib flopi (ja turni) ja foldib turnil (või riveril), kuna scarecarde on omajagu ta rangele).

  10. #230
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Really? Minu kogemuse põhjal just esimene/esimesed käed pannakse rämedalt hullu, üritatakse ohjad enda kätte haarata, nii regularid kui fishid.
    +1. Mul täpselt samad kogemused.

  11. #231
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ma seda pole tähendanud, et Post Flop hullu pannakse esimeste kätega, küll aga jah, PrF kütetakse mingi 40% juhtudest 3beti mulle. Aga võibolla panevad ka Post Flop hullu, sest mul pole nii suurt käte sampelit ja ei lähe ka liialt lightilt kaasa selle alguse agressiivsusega. Ma kujutan ette, et minu mängustiil on väheke tightim kui enamusel HU mängijatel- IP pealt 67% ja OP pealt 22%- Total 53%
    Esimese käega 3bettijad on reeglina regularid aga selline stäcksize regularile ei viita.

  12. #232
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimese käega 3bettijad on reeglina regularid aga selline stäcksize regularile ei viita.
    Ma regide vastu ei mängi, vähemalt mitte võitvate või break even mängijate vastu :)

  13. #233
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ma regide vastu ei mängi, vähemalt mitte võitvate või break even mängijate vastu :)
    no kui ta lauda istub siis vahest pead ikka mängima. enne ju lendab time out kui suudad fishi järgi checkida ning fihs insta jookseb. seegap ead ka regulariga vähemalt ESIMESE käe mängima. või ei pea?

  14. #234
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    no kui ta lauda istub siis vahest pead ikka mängima. enne ju lendab time out kui suudad fishi järgi checkida ning fihs insta jookseb. seegap ead ka regulariga vähemalt ESIMESE käe mängima. või ei pea?
    NL50 ei ole väga palju rege ja u. 80% kes mu vastu istuvad ongi kaotavad. Aga seda küll, et auto post blind on ikka peal.

  15. #235

    Re: HU cashi nurk

    Nii vähe mänginud, et mingeid reade väga pole, 3betile ple kordagi foldinud, tundus fish vend.
    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($45.96)
    Hero (BB) ($34.45)

    Preflop: Hero is BB with J, A
    SB bets $0.75, Hero raises $2.70, SB calls $2.10

    Flop: ($6) 2, Q, 3 (2 players)
    Hero bets $4, SB calls $4

    Turn: ($14) 4 (2 players)
    Hero teeb mida?

  16. #236
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    2nd barrel

  17. #237

    Re: HU cashi nurk

    bet big ja call shove ?
    bet big , ta call , river blank , ch-f ?
    Tea kas on netis HU hude, või parem on ise meisterdama hakata?

  18. #238
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Minu arust ka kerge 2nd barrel. Ma paneks mingi $9 ja kui shoveb, siis call. Kui 2nd barrel panna, siis ta peaks foldima 55-99 (TT,JJ oleks ta PrF 4bettinud?). 2nd barrel meeldib sellepärast ka, et kui vastasel oleks AQ, KQ või natuke ebatõenäoline flopatud set- siis tahaks ta ehk flopil nupud sisse saada, kuna flushdraw on lauas.

    Panekski vastase siin 55-99, KsTs või QJ, QT peale- millest esimesed peaksid sa turnil foldima saama ja kui saad actionit, siis sul on riveriks potensiaalsed 9 mastikaarti, 3 ässa, 3 viite (5s juba loetud) ja mõne variandi puhul ka 3 poissi.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.12.10 at 16:18

  19. #239
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Mis räägib ck/shove kahjuks? 4 on nii süütu kaart 3bet potis, et mina küll sec paari ei raatsiks foldida. 55-TT
    dobble barrelile. Kui shove tuleb siis meie equiti on endiselt hea, et callida kuna pank suur, aga ck/shovega saaks suurema fold equiti.

  20. #240
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Kui nt turnis paneme $8 ja saame shove, peame maksma $19.45, et võita $68.90 suurune pot, ehk siis vaja ~ 28% equityt. Kui anname vastasele väga tugeva range - AA, KK, kõik emandad, kõik setid, kõik 2 paari combod, kõik read, on meie equity 27.5% tema range vastu, lisaks paar tõmmet ja saaks kergelt 28%+. Seega bet-fold oleks halb.

    Aga kas bet-call või check-shove, kurat ei teagi nii kindlalt... Ma ise bet-calliks, sest mulle ei meeldiks kui ta checkib turni järgi ja riverisse hitime kas ässa, masti või gutshoti ja missime valuet, samas kui ei hiti siis ühtegi riverit (K ainukesena ehk?) mida blufiks, seega riveri bet-foldiks kui missime. Samas ta ei pruugi riveri shovet kinni maksta mingi emandaga kui mast tuleb.

    Aga check-shovel on ka väga tugevad argumendid, ta võis flopi floatida ja nüüd mingi lambi käega üritada bluffi, ta võib isegi nõrga emanda foldida jne. Kui tal nt 55-TT, siis ta võib mingil X põhjusel sellega bettida kui ta retard on ja selle shovele foldida, seega see argument pigem check-shove kasuks kui bet-calli.

    Järele mõeldes vist isegi check-shoveks kui vastane just super-straightforward pole, kes alla Q üliharva seal turnil betiks.

Lehekülg 12, kokku 45 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES