Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 45 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #261
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: HU cashi nurk

    Ameerika avastati ammu ilma. Uurisid 2p2-s seda kätt, kus vana shoves TT-ga w? :)

  2. #262
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ameerika avastati ammu ilma. Uurisid 2p2-s seda kätt, kus vana shoves TT-ga w? :)
    Jup. Ei ole mõtet doucheda, natuke kohatu võib-olla küll, et midstakes mängija sellist asja ei tea, aga ma usun, et enamus SSNL HU mängijad mõtlevad sellises spotis nagu mina mõtlesin, et: "No mis tal olla saab, AA-JJ mille vastu ma kõva underdog olen ja ainult AK ja AQ mille vastu ma flippan. Fold."

    Usun, et abi on mu postitusest paljudele :)

  3. #263
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Ma olen niiõelda safeilt mänginud, et siis 4betin 100bb stackide juures JJ+ ja lähen broke ning TTga callin 3beti. Aga kui vastasel on juba näiteks 70-80bb, siis olen ka TTga 4betinud ja siis enam ei foldi PrF.

  4. #264
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Huvitava asja avastasin just enda jaoks, mõtlesin et jagan.

    4bet/foldida TT 'd on regulari vastu pmselt alati vale 100BB deep. Tänapäeval heade regularide 5betshovemise valuerange on minimaalselt JJ+, AQs+, AQo+, kuna AK 'del ja AQ 'del on sitaks rohkem combosid kokku kui AA-JJ 'l, on meie equity TT 'ga selle range vastu tervelt 40.1%.

    100BB deep meil TT, avame buttonilt 3BB, vastane 3betib 10BB 'le, me 4betime 22BB 'le, vastane shoveb, peame maksma 78BB 'd et võita 200BB 'ne pot, mis tähendab, et vajame 39% equityt
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la 75s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.

  5. #265
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la K5s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.
    fyp, blockers

  6. #266
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la 75s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.
    Tõenäoliselt mängisid sa fishi vastu, ei? Fishid callivad väikseid 4bette. Ja tol ajal AQ veel standard call rangesse ei kuulunud (võib-olla siiamaani SSNL-is ei kuulu, MSNL-is imo kuulub üldjuhul).

    55 'ga saad ainult selle value range vastu kätte equity millega ta igast asendist preflop nupud sisse paneks, aga lisades mõned semibluff (ei tea kas võib neid nii nimetada?) shoved (66-99), on p*rses.

  7. #267
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: HU cashi nurk

    Kui palju käsi peaks olema HU cashis mängitud et saab stattide ja graafikute alusel teha analüüse?

  8. #268
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Jubin Vaata postitust
    Kui palju käsi peaks olema HU cashis mängitud et saab stattide ja graafikute alusel teha analüüse?
    10k käsi juba päris ok imo.

  9. #269

    Re: HU cashi nurk

    kas keegi oskab soovitada Cardrunnersist HU cashi videosi mida vaadata?

  10. #270

    Re: HU cashi nurk

    Mis on teil tavaliselt 4bet size ?
    Oletame, et ees on olnud 3BB, vastane paneb 10BB.

    Vaatasin, et Codecci paneb vist 22BB ?
    Ise olen pannud 26BB-27BB tavaliselt, peaks vähem panema ? Natake ilmselt oleneb ka 4bet rangest see, aga ?

  11. #271
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Mis on teil tavaliselt 4bet size ?
    Oletame, et ees on olnud 3BB, vastane paneb 10BB.

    Vaatasin, et Codecci paneb vist 22BB ?
    Ise olen pannud 26BB-27BB tavaliselt, peaks vähem panema ? Natake ilmselt oleneb ka 4bet rangest see, aga ?

    Standard on umbes taoline:

    4-Bet size (2.2-2.5x)
    (1.5$ - 5$ - 11$/12.5$)

    Range- QQ+ AK (Kes 4-betile ei foldi tavaliselt- AQ AJ KQ JJ)

  12. #272

    Re: HU cashi nurk

    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($5.26)
    SB ($6.20)

    Preflop: Hero is BB with J8
    SB bets $0.10[/color], Hero calls $0.08

    Flop: ($0.24) 9 K7
    Hero bets $0.12, SB raises $0.45, Hero raises $1.07, SB raises $3.36, Hero raises $3.95 (All-In), SB calls $1.33

    Turn: ($10.52) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: ($10.52) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $10.52

  13. #273

    Re: HU cashi nurk

    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($5.26)
    SB ($6.20)

    Preflop: Hero is BB with J, 8
    SB bets $0.10, Hero calls $0.08

    Flop: ($0.24) 9, K, 7 (2 players)
    Hero bets $0.12, SB raises $0.45, Hero raises $1.07, SB raises $3.36, Hero raises $3.95 (All-In), SB calls $1.33

    Turn: ($10.52) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: ($10.52) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $10.52
    küsimus siis et kas tegin õieti läxin all in omast arust siin nagu teist võimalust polegi ju.

  14. #274
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: HU cashi nurk

    Parema flushi võimalus on liiga suur, fold.

  15. #275
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Parema flushi võimalus on liiga suur, fold.
    Woot? Flopil mine muidugi bustoks. Kui ongi kõrgem flush vastas, siis on cooler.

  16. #276
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Woot?
    Lol

  17. #277

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Parema flushi võimalus on liiga suur, fold.
    Ainult kaks kaarti mis teda oleks aidanud ju flopis A ja Q ja sama pidi sellelgi poti kõrval olema nii et kuidas saab olla parema masti võimalus liiga suur.eriti veel heads upis kus mängitakse paljude erinevata kaartidega.

  18. #278

    Re: HU cashi nurk

    level. obv busto koht.

  19. #279

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi eestlastest ei taha mingi aeg 1-3 tableda tasemel $2/$4 või $3/$6 (eelistan $2/$4) 15-60 minutit õppimise eesmärgil? Arutaks lihtsalt peale sessi omavahel, mis arvame, et üksteise vead on ja võiks paremini teha, või võtaks hoopis linti, loeks peale ja teeks videod vms.

    Hey võime seda veel teha, mängisime mingi aeg "ILoveKetlin" olen. Eniveis viska pmi oma msn või skype

  20. #280

    Re: HU cashi nurk

    Nii ,et siis kõik ühel meelel jh?Et tuleks Flopatud Mast lihtsalt check callida vms.Aga kuna vastane oli suht agro vana ja tegi mul seal alguses mõne suure bluffi siis ei kahelnud ma et mu käsi on parem.All in olukorras kui kaardid avasime vahtisid mulle vastu pocket AA ja üks ässadest pidi muidugi poti olema ja riveris nagu näha tuli potiQ ja oligi jälle pustolandy külastus aeg kätte jõudnud

Lehekülg 14, kokku 45 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES