Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 45 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #301
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Mul oli hiljuti siuke laks, et peale turka hitti. Kandsin rahad välja. Ja otsutasin, et teen kuni uue aastani pausi. Aga 1400 pointsi oli vaja kuidagi maha mängida. tegin turka. sain mingisuguse 50$ tourna raha vist. lasin sellega veel mingisiguse sng. ja sain 180$. Mõtlesin, et gambeldaks vähe nl50hu laudades. Aga järsku hakkas konkreetselt toitma ja paari päevaga oli roll taas 1500$. Täpselt sama palju nagu enne välja kandmist :). Lihtaslt a story kuidas paari päevaga 1400 FPP-st - 1500$ teha :D
    Saad mulle ka teha kui sulle 1400FPP saadan? :)

  2. #302
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Saad mulle ka teha kui sulle 1400FPP saadan? :)
    Confirmed busto.

  3. #303

    Re: HU cashi nurk

    Hu cashi puhul on EV joone vaatamine põhimõtteliselt täiesti mõttetu, on mul õigus?

  4. #304
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Hu cashi puhul on EV joone vaatamine põhimõtteliselt täiesti mõttetu, on mul õigus?
    Miks?

  5. #305

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks?
    Kui tuua näiteks need 2 kätt:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    Mõlema näite puhul olen otsuse langetud mingi kindla readi puhul. Ei ole niisama lambi lahmime, aga HEM seda ei arvesta ja sellepärast arvan ka, et EV on mõttetu. Neid näiteid võin tuua veelgi.

  6. #306
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: HU cashi nurk

    EV arvestab seda, et vastane hitib oma audid ära mignitel kordadel, ei saa ma aru sellest kuidas readi tõttu EV mõttetu on D:

  7. #307

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    EV arvestab seda, et vastane hitib oma audid ära mignitel kordadel, ei saa ma aru sellest kuidas readi tõttu EV mõttetu on D:
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.

  8. #308
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.
    EV joon graafikul jookseb ikka üles sellisel juhul, tegelike võitude graafik jookseb alla kuna imeti turnis ja riveris välja.

  9. #309
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.
    Seda ütlesid Sina :)
    Tee endale kõigepealt selgeks, mis imeasi see ev üldse on

  10. #310

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Seda ütlesid Sina :)
    Tee endale kõigepealt selgeks, mis imeasi see ev üldse on
    Olgu-olgu, ma ei taha võidu sõdida siin, võib-olla ei suutnud piisavalt hästi ennast väljanda. Ma oma arust tean, mida see tähedab.
    Ma arvan lihtsalt, et EV joone jälgimine on mõttetu, kuna sa konkreetseteks olukordades tead ise paremini, kas sa oled ees või mitte ja sellises olukorras on täiesti suva EVst.

  11. #311
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Olgu-olgu, ma ei taha võidu sõdida siin, võib-olla ei suutnud piisavalt hästi ennast väljanda. Ma oma arust tean, mida see tähedab.
    Ma arvan lihtsalt, et EV joone jälgimine on mõttetu, kuna sa konkreetseteks olukordades tead ise paremini, kas sa oled ees või mitte ja sellises olukorras on täiesti suva EVst.
    See kui sa ees oled, ei tähenda, et sa väärid kogu poti võitu. Sa väärid täpselt niipalju, kui EV ütleb. Kui pot on $1000 ja sa oled antud käes 80-20 ees siis sa väärid sellest potist $800, kui sa võidad kogu poti ehk $1000 oled sa lucker ja jooksed $200 üle EV.

  12. #312

    Re: HU cashi nurk

    EV ei näita mitte seda, kas sa oled ees või mitte, vaid seda, kas sa võitsid ka ees olles või mitte... ja seda kõike ALL-in hetkedel (või eksin viimase osas)

    ehk oled all in AA vs KK, su EV joon tõuseb graafikul olenemata kas võidad või kaotad, kui võidad tõuseb ka raha joon, kui kaotad, siis raha joon langeb

  13. #313

    Re: HU cashi nurk

    Okei, ma näen seda asja ikka läbi oma prillide... EV is overrated.

  14. #314
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    EV ei näita mitte seda, kas sa oled ees või mitte, vaid seda, kas sa võitsid ka ees olles või mitte... ja seda kõike ALL-in hetkedel (või eksin viimase osas)

    ehk oled all in AA vs KK, su EV joon tõuseb graafikul olenemata kas võidad või kaotad, kui võidad tõuseb ka raha joon, kui kaotad, siis raha joon langeb
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.

    Aga EV overrated? Raske öelda, sest sel polegi mingit rate, arvamused on väga erinevad. Aga HU-s igatahes töötab see paremini kui muudes mängudes igatahes, sest effective stacks on alati võrdsed.

  15. #315
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Okei, ma näen seda asja ikka läbi oma prillide... EV is overrated.
    Näe läbi kelle iganes prillide, see ei muuda fakti, et sa ei saa absoluutselt aru EV olemusest ega sellest, mida ja kui täpselt see näitab. Samas ei saa väga pahaks panna, olgugi, et tegemist nii triviaalse matemaatilise mõistega, ei saa isegi paljud väga head mängijad sellest õigesti aru...

  16. #316
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Mulle meeldib küll EV joont vaadata. Kui on suur downswing/halb jooks, siis on ennast millegagi vähemalt lohutada :D
    Ning kui näiteks bankroll kasvab, aga jooksed alla EV, siis saad ka tõestust, et vist ikka biidib seda mängu :)

  17. #317

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Mulle meeldib küll EV joont vaadata. Kui on suur downswing/halb jooks, siis on ennast millegagi vähemalt lohutada :D
    Ning kui näiteks bankroll kasvab, aga jooksed alla EV, siis saad ka tõestust, et vist ikka biidib seda mängu :)
    Mul on just vastupidi, sellepärast hakkasin ka sellest EVst siin jaurama. Teed näiteks mingi hea lükke või lihtsalt standard calli ning pärast vaatad HEMist, et see oli -EV, siis tekib just selline tühi ja isegi natukene ärritunud tunne.

  18. #318

    Re: HU cashi nurk

    Kas siin foorumis on kuskil mingit artiklit selle EV kohta.tahaks selle asja endale korralikult selgeks teha.:)

  19. #319
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Madiss7 Vaata postitust
    Kas siin foorumis on kuskil mingit artiklit selle EV kohta.tahaks selle asja endale korralikult selgeks teha.:)

    Pokkeri terminid on olemas SIIN

    Muidu võid veel Googeldada, kui väga täpselt endale arusaadavaks tahad teha. Või siis kui inglise keelest aru saad, siis vaata SEDA muhedat videot

  20. #320

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Mul on just vastupidi, sellepärast hakkasin ka sellest EVst siin jaurama. Teed näiteks mingi hea lükke või lihtsalt standard calli ning pärast vaatad HEMist, et see oli -EV, siis tekib just selline tühi ja isegi natukene ärritunud tunne.
    WhAT? Palun tee endale EV tähendus selgeks.
    Codecci kirjutas suht lihtsalt ja lühidalt ja sa ikka ei taju?

Lehekülg 16, kokku 45 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES