Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 43 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    EV ei näita mitte seda, kas sa oled ees või mitte, vaid seda, kas sa võitsid ka ees olles või mitte... ja seda kõike ALL-in hetkedel (või eksin viimase osas)

    ehk oled all in AA vs KK, su EV joon tõuseb graafikul olenemata kas võidad või kaotad, kui võidad tõuseb ka raha joon, kui kaotad, siis raha joon langeb
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.

    Aga EV overrated? Raske öelda, sest sel polegi mingit rate, arvamused on väga erinevad. Aga HU-s igatahes töötab see paremini kui muudes mängudes igatahes, sest effective stacks on alati võrdsed.

  2. #2

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...

    ja kui tõenäosus peab paika, et 4 korda võidame ja 1 korra kaotama AA vs KK all-in, siis pärast 5 korda on EV ja winnings ühel joonel, mis siis et vahepeal on nad miskitpidi üksteisest lahus olnud... seega ei tähenda alati see head või halba jooksu kui need kaks joont jooksevad erineva tõusunurgaga vaid lihtsalt seda et hetkel me võitmise rohkem või vähem kui EV järgi oli ette nähtud... halb jooks on pigem siis, kui juhtub AA vs KK 4 koatust ja 1 võit... kuid kunagi tulevikus taandub see ära, sest tõenäosuse vastu ei saa

  3. #3
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...
    Seda ta ju ütleski. Krt ma olen micro stakes donk, aga saan siiski perfektselt aru EVst ja sellest, mida teised foorumikasutajad kirjutavad. Kuidas nii paljud teised inimesed ei saa?

  4. #4

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Seda ta ju ütleski. Krt ma olen micro stakes donk, aga saan siiski perfektselt aru EVst ja sellest, mida teised foorumikasutajad kirjutavad. Kuidas nii paljud teised inimesed ei saa?
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.
    Kas ikka ütles sama... mõte oli võibolla jah sama aga jutt räägib muud :)

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...

    ja kui tõenäosus peab paika, et 4 korda võidame ja 1 korra kaotama AA vs KK all-in, siis pärast 5 korda on EV ja winnings ühel joonel, mis siis et vahepeal on nad miskitpidi üksteisest lahus olnud... seega ei tähenda alati see head või halba jooksu kui need kaks joont jooksevad erineva tõusunurgaga vaid lihtsalt seda et hetkel me võitmise rohkem või vähem kui EV järgi oli ette nähtud... halb jooks on pigem siis, kui juhtub AA vs KK 4 koatust ja 1 võit... kuid kunagi tulevikus taandub see ära, sest tõenäosuse vastu ei saa
    Eee, sa võib-olla ei saanud mu sõnastusest aru, seega näide:

    Oled päev otsa juba grindinud, $1000 up, EV on ka sama ehk $1000 peal, tuleb käsi AA vs KK all in preflop, sul AA ja võidad, pot $100. Nüüd on su Winnings $1100, aga EV $1082, ehk $18 jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV tõusis, Winningsiga võrreldes langes.

    Ja ei, tulevikus ei taandu midagi ära, kaartidel puudub mälu. Kui sa oled oma esimese 100,000 käe jooksul 50 buy-ini alla EV, siis miljoni käe pärast oled tõenäoliselt endiselt 50 buy-ini alla EV, sa ei hakka mingil põhjusel üle EV jooksma, sest minevikus jooksid halvasti. Lihtsalt suurema sample peale see ei tundu enam eriti palju.

  6. #6
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja ei, tulevikus ei taandu midagi ära, kaartidel puudub mälu. Kui sa oled oma esimese 100,000 käe jooksul 50 buy-ini alla EV, siis miljoni käe pärast oled tõenäoliselt endiselt 50 buy-ini alla EV, sa ei hakka mingil põhjusel üle EV jooksma, sest minevikus jooksid halvasti. Lihtsalt suurema sample peale see ei tundu enam eriti palju.
    Päris nii ikka ei ole, tõenäosuslikult peaks lõpmatu arvu käte puhul EV täpselt ühtima. Sinu näite puhul esines negatiivne variatsioon, kuid vastupidiselt sellele võib esineda ka positiivne variatsioon, kus jooksed üle EV. See on õige, et kaartidel pole mälu ehk iga tulevik ei sõltu minevikust, kuid long runnis taanduvad erinevused ära küll.

  7. #7

    Re: HU cashi nurk

    Okei, ma näen seda asja ikka läbi oma prillide... EV is overrated.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Okei, ma näen seda asja ikka läbi oma prillide... EV is overrated.
    Näe läbi kelle iganes prillide, see ei muuda fakti, et sa ei saa absoluutselt aru EV olemusest ega sellest, mida ja kui täpselt see näitab. Samas ei saa väga pahaks panna, olgugi, et tegemist nii triviaalse matemaatilise mõistega, ei saa isegi paljud väga head mängijad sellest õigesti aru...

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Mulle meeldib küll EV joont vaadata. Kui on suur downswing/halb jooks, siis on ennast millegagi vähemalt lohutada :D
    Ning kui näiteks bankroll kasvab, aga jooksed alla EV, siis saad ka tõestust, et vist ikka biidib seda mängu :)

  10. #10

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Mulle meeldib küll EV joont vaadata. Kui on suur downswing/halb jooks, siis on ennast millegagi vähemalt lohutada :D
    Ning kui näiteks bankroll kasvab, aga jooksed alla EV, siis saad ka tõestust, et vist ikka biidib seda mängu :)
    Mul on just vastupidi, sellepärast hakkasin ka sellest EVst siin jaurama. Teed näiteks mingi hea lükke või lihtsalt standard calli ning pärast vaatad HEMist, et see oli -EV, siis tekib just selline tühi ja isegi natukene ärritunud tunne.

  11. #11

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Mul on just vastupidi, sellepärast hakkasin ka sellest EVst siin jaurama. Teed näiteks mingi hea lükke või lihtsalt standard calli ning pärast vaatad HEMist, et see oli -EV, siis tekib just selline tühi ja isegi natukene ärritunud tunne.
    WhAT? Palun tee endale EV tähendus selgeks.
    Codecci kirjutas suht lihtsalt ja lühidalt ja sa ikka ei taju?

  12. #12

    Re: HU cashi nurk

    Kas siin foorumis on kuskil mingit artiklit selle EV kohta.tahaks selle asja endale korralikult selgeks teha.:)

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Madiss7 Vaata postitust
    Kas siin foorumis on kuskil mingit artiklit selle EV kohta.tahaks selle asja endale korralikult selgeks teha.:)

    Pokkeri terminid on olemas SIIN

    Muidu võid veel Googeldada, kui väga täpselt endale arusaadavaks tahad teha. Või siis kui inglise keelest aru saad, siis vaata SEDA muhedat videot

  14. #14

    Re: HU cashi nurk

    jap Tänud MeelisV.

    See EV ikka päris vajalik asi kohe häbi lugu,et ei teadnud seda värki nüüd peab selle korralikult selgeks tegema.

  15. #15

    Re: HU cashi nurk

    Valuebet.

    $1/$2 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB rasmille ($167)
    BB Hero ($171.50)

    Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB Q 10
    rasmille raises to $6, Hero raises to $20, rasmille calls $14

    Flop: K 3 5 ($40, 2 players)
    Hero bets $24, rasmille calls $24

    Turn: 3 ($88, 2 players)
    Hero bets $127.50, rasmille calls $123

    River: 7 ($338.50, 2 players)

    Final Pot: $338.50
    Hero shows
    Q 10
    rasmille shows
    2 6

    Hero wins $338 (net +$166.50)

    rasmille lost $167

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: HU cashi nurk

    mind mitte hu spetsi huvitab miks sellise liigutuse tegid? ma kah vahest teen selliseid asju tildiga ja kui võidan olen õnnelik aga liiga häbi on siis seda foorumisse postitada

  17. #17

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    mind mitte hu spetsi huvitab miks sellise liigutuse tegid? ma kah vahest teen selliseid asju tildiga ja kui võidan olen õnnelik aga liiga häbi on siis seda foorumisse postitada
    sama siin... mis selle postituse mõte oli - näidata, et donkamisega vahest joppab? ma saaks veel aru kui mingid readid ja callid vastase blufi ära - oleks midagi õpetlikku või arutamist väärt kas oli hea lüke või mitte, aga no offense, see käsi on küll märatsev jama :)

  18. #18

    Re: HU cashi nurk

    jõhker donkamine käib

  19. #19

    Re: HU cashi nurk

    potato potato =P
    kk>aa

  20. #20
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU cashi nurk

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 16, kokku 43 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES