Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 45 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #321

    Re: HU cashi nurk

    jap Tänud MeelisV.

    See EV ikka päris vajalik asi kohe häbi lugu,et ei teadnud seda värki nüüd peab selle korralikult selgeks tegema.

  2. #322

    Re: HU cashi nurk

    Valuebet.

    $1/$2 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB rasmille ($167)
    BB Hero ($171.50)

    Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB Q 10
    rasmille raises to $6, Hero raises to $20, rasmille calls $14

    Flop: K 3 5 ($40, 2 players)
    Hero bets $24, rasmille calls $24

    Turn: 3 ($88, 2 players)
    Hero bets $127.50, rasmille calls $123

    River: 7 ($338.50, 2 players)

    Final Pot: $338.50
    Hero shows
    Q 10
    rasmille shows
    2 6

    Hero wins $338 (net +$166.50)

    rasmille lost $167

  3. #323
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: HU cashi nurk

    mind mitte hu spetsi huvitab miks sellise liigutuse tegid? ma kah vahest teen selliseid asju tildiga ja kui võidan olen õnnelik aga liiga häbi on siis seda foorumisse postitada

  4. #324

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...

    ja kui tõenäosus peab paika, et 4 korda võidame ja 1 korra kaotama AA vs KK all-in, siis pärast 5 korda on EV ja winnings ühel joonel, mis siis et vahepeal on nad miskitpidi üksteisest lahus olnud... seega ei tähenda alati see head või halba jooksu kui need kaks joont jooksevad erineva tõusunurgaga vaid lihtsalt seda et hetkel me võitmise rohkem või vähem kui EV järgi oli ette nähtud... halb jooks on pigem siis, kui juhtub AA vs KK 4 koatust ja 1 võit... kuid kunagi tulevikus taandub see ära, sest tõenäosuse vastu ei saa

  5. #325

    Re: HU cashi nurk

    jõhker donkamine käib

  6. #326

    Re: HU cashi nurk

    potato potato =P
    kk>aa

  7. #327

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    mind mitte hu spetsi huvitab miks sellise liigutuse tegid? ma kah vahest teen selliseid asju tildiga ja kui võidan olen õnnelik aga liiga häbi on siis seda foorumisse postitada
    sama siin... mis selle postituse mõte oli - näidata, et donkamisega vahest joppab? ma saaks veel aru kui mingid readid ja callid vastase blufi ära - oleks midagi õpetlikku või arutamist väärt kas oli hea lüke või mitte, aga no offense, see käsi on küll märatsev jama :)

  8. #328
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU cashi nurk

    ( Click to show/hide )

  9. #329
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...
    Seda ta ju ütleski. Krt ma olen micro stakes donk, aga saan siiski perfektselt aru EVst ja sellest, mida teised foorumikasutajad kirjutavad. Kuidas nii paljud teised inimesed ei saa?

  10. #330

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Seda ta ju ütleski. Krt ma olen micro stakes donk, aga saan siiski perfektselt aru EVst ja sellest, mida teised foorumikasutajad kirjutavad. Kuidas nii paljud teised inimesed ei saa?
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nope, kui sa AA vs KK pre võidad siis jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV jah tõuseb, aga Winningsiga võrreldes langeb.
    Kas ikka ütles sama... mõte oli võibolla jah sama aga jutt räägib muud :)

  11. #331
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Heads up ajab mind tilti aga ma ei lõpeta, jooks on lihtsalt ulme, 3bet poti paari hittimisega on tõsine probleem.
    Kõik suured potid läksid valele poole ja pool "bankrolli" veel jäänud.
    Eriti meeldivad sellised valuebetid.

    Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1159249
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $47.85
    Hero (BTN/SB): $58.60

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with A K
    Hero raises to $1.50, BB calls $1

    Flop: ($3.00) 3 J 2 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($3.00) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    River: ($6.00) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.00, BB calls $2

    Final Pot: $10.00
    BB mucks T A
    Hero shows A K
    Hero wins $9.50
    (Rake: $0.50)

  12. #332
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HU cashi nurk

    hea flopp c-beti jaoks, miks tegematta jätsid?

  13. #333
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Hea board check raisemiseks ka vastasel ja kuna ta OOP oli loose, siis raske edasi mängida kui turni tuleb 90% ajast PSB barrel.
    samas oli nõus showdwon valuet maha checkima nagu Q high käed.

  14. #334

    Re: HU cashi nurk

    Hea board cbetiks, kui checkraiseb, siis tegeled selle olukorraga. sa ei saa +EV olukorda kasutamata jätta.

  15. #335
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Hea board check raisemiseks ka vastasel ja kuna ta OOP oli loose, siis raske edasi mängida kui turni tuleb 90% ajast PSB barrel.
    samas oli nõus showdwon valuet maha checkima nagu Q high käed.
    Ei saa su loogikast aru. samas betid turni ja riveri. kas siis ei kartnud check raise, pean silmas just riverit, kui sellisel OOP loose callial v6ib vabalt 5x käes olla.

  16. #336
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Kuidas ei saa loogikast aru? Teie näete siin ühte kätt aga mu lemmik note on näiteks 2 OOP ck pigem nõrk. Ja kuna antud vastase kohta oli veel: Meeldib kuivadel boardidel ck/raiseda siis oligi ck siin vastavalt eelnevale infole tehtud otsus. Enamus ajast panen siin muidugi c-beti.

    Ja Alaska, kui sa ütled, et siis tegelen ck/r kui ta seda teeb tundub vale. Meie eesmärk peaks olema mõelda vastasest 1 samm ees pool, mitte tantsida tema taktis.

  17. #337
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Mulle oleks riveril check/check meeldinud. Sul on showdown valuet ja ükski tugevam käsi ei foldi ning pm jah ainult AX võiks callida ja seda ka mitte alati.
    Oma noted vastase kohta oleks võinud kohe käe posti panna.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 06.02.11 at 13:28

  18. #338
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU cashi nurk

    asdf :D umm nice

  19. #339
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Meie eesmärk peaks olema mõelda vastasest 1 samm ees pool, mitte tantsida tema taktis.
    aga sa ju tantsidki tema taktis, kui kuival boardil on sind oma check raisedega ära hirmutanud. heads upis ei peagi alati nutsi hittima .et sellise venna vastu 4 bet all inniga vastata.

  20. #340
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    härra, EV joon ei lange vaid tõuseb 20BB vähem kui me oleme täpselt 100BB deep - KUID TÕUSEB, kui kaotame, tõuseb EV joon kuid winnings langeb...

    ja kui tõenäosus peab paika, et 4 korda võidame ja 1 korra kaotama AA vs KK all-in, siis pärast 5 korda on EV ja winnings ühel joonel, mis siis et vahepeal on nad miskitpidi üksteisest lahus olnud... seega ei tähenda alati see head või halba jooksu kui need kaks joont jooksevad erineva tõusunurgaga vaid lihtsalt seda et hetkel me võitmise rohkem või vähem kui EV järgi oli ette nähtud... halb jooks on pigem siis, kui juhtub AA vs KK 4 koatust ja 1 võit... kuid kunagi tulevikus taandub see ära, sest tõenäosuse vastu ei saa
    Eee, sa võib-olla ei saanud mu sõnastusest aru, seega näide:

    Oled päev otsa juba grindinud, $1000 up, EV on ka sama ehk $1000 peal, tuleb käsi AA vs KK all in preflop, sul AA ja võidad, pot $100. Nüüd on su Winnings $1100, aga EV $1082, ehk $18 jooksed üle EV. Nullpunktiga võrreldes EV tõusis, Winningsiga võrreldes langes.

    Ja ei, tulevikus ei taandu midagi ära, kaartidel puudub mälu. Kui sa oled oma esimese 100,000 käe jooksul 50 buy-ini alla EV, siis miljoni käe pärast oled tõenäoliselt endiselt 50 buy-ini alla EV, sa ei hakka mingil põhjusel üle EV jooksma, sest minevikus jooksid halvasti. Lihtsalt suurema sample peale see ei tundu enam eriti palju.

Lehekülg 17, kokku 45 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES