Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 45 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #361
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Kuna ta trackib ca 1/5 kätest?

  2. #362
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kuna ta trackib ca 1/5 kätest?
    FullTildis ehk jah, mujal peaks samamoodi töötama nagu varem.

  3. #363
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: HU cashi nurk

    Ongamega on ka migni kamm

  4. #364

    Re: HU cashi nurk

    tõmbame vana teema jälle käima :)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jah, ongi 50/50. Tol hetkel on see seis vb mingi 45/55 protsentuaalselt kui üks on 40x rohkem esinenud, megasuure sample peale on see 40x ehk mingi 49.99/50.01 ehk ~ 50/50, aga siiski 40x on tõenäolisemalt headi rohkem esinenud (tõenäolisemalt kui see, et mõlemat on võrdselt tulnud).

    Okei üks näide veel, siis tõmban magama. Oletame, et on 2 identset pokkerimängijat, Paul ja Aare.

    Paul on mänginud oma karjääris juba 100K kätt ja on 50 buy-ini alla EV.
    Aare ei ole veel mänginud ühtegi kätt oma elus.

    Mõlemad mehed mängivad nüüdsest hetkest alates oma edasises elus samapalju käsi, samad olukorrad, samad vastased jne, kõik on identne.

    Ütleme, et Paul kustutas oma esimese 100K käe databaasi HEM-is ära. Miks peaks 30 aasta pärast Paul olema 50 buy-ini üle EV rohkem kui Aare (alates sellest hetkest kui Aare pokkeri mängimist alustas)? Kust see tuleb kui kaartidel mälu pole? Magic?
    härra, sa mängid ju lotot :) kui sa raiud et ta ei saa mingi sämpli pärast olla nullis vaid on sama -50 peal ja kaatridel pole mälu, siis minul tekib küsimus, kust sa võtad et ta on sama -50 peal miks ta ei või olla +100 peal või -300 peal... see et sa siin pakud et tal on ikka -50 või 0 või mingi muu nummer on loto mängimine (kuna kaartidel ei ole mälu)...

    tõenäosuse vastu sa ei saa, sellega ju oled nõus? variatsioon on see mis paneb lahku ja kokku jooksma need kaks joont omavahel kuid aegajalt nad ristuvad ehk on nullis ehk tõenäosus pidas paika... ja mida suuremaks läheb sündmuste arv, seda vähem hakkab variatsioon protsentuaalselt erinema tõenäosusest... ja ausaltõelda oleks mul praktikas ka poh, kas mul on 10M käe peale kasum 10BI suurem või väiksem, kuna tõenäoliselt kasumi number on niigi iseenesest suur juba :)) või vastupidi kui ma olen kaotav ei koti mind enam see vahe eriti...

    inimloom toob välja mingi väikse sample ja siis jahutakse selle ümber ööd ja päevad :) üks räägib aiast teine aia august :)

    EDIT: ja üldsegi algas jahumine sellest, et üks kasutajatest kasutas seda EV joont kui mängu kvaliteedi näitajat :))
    Viimati muudetud lypsja poolt : 09.02.11 at 13:50

  5. #365

    Re: HU cashi nurk

    PS minu loogika ütleb et winnings ja EV ristumiskoht on hetk, kus on mõtet võrrelda reaalset mängija hakkama saamist antud limiidil ehk variatsioon on paika loksunud ja kui graafik on + poolel võib südame rahuga õelda et on võitev mängija ja kui - poolel, siis kaotav mängija

  6. #366
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Sa räägid hoopis erinevast asjast.

    Ma lükkasin ümber Kloonikese väärarusaama, et kui ta mingi hetk teeb pausi, näeb oma tulemust (nt. 50bi alla EV), siis ta arvab, et long runis see mingi imenipiga taandub ja ta peaks lõpuks even olema mis on vale, sest kaartidel pole mälu ja sealtmaalt on sama tõenäoline, et ta jookseb veel 50 buy-ini alla EV kui see, et jookseb 50 üle ja on even.

    Loomulikult on see tõenäosus väiksem kui 99%, et peale mingit gigantset kätearvu pole enam 50 buy-ini alla EV, sest variatsioon on räme asi, aga kõige rohkem oodatud number on 50bi alla EV - sama teema, mis nullist hakkad mängima, siis kõige oodatum number on ka peale X kätearvu 0. Ehk siis kõikidest üksikutest numbritest on see parim bet ja kui me teeme nüüd beti (kui ta hetkel 50bi alla EV on), mina ütlen et X arvu käte pärast on ta 50 buy-ini alla EV ja sina ütled suvalise numbri mis sa tahad ja kes lähemale saab see võidab, siis minul on eelis selles betis.

  7. #367
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kust sa võtad et ta on sama -50 peal miks ta ei või olla +100 peal või -300 peal... see et sa siin pakud et tal on ikka -50...
    Seda saab ju kaine mõistusega väita, et kui mängija on 50 BI alla EV jooksnud, siis X arvu käte pärast on KÕIGE TÕENÄOLISEM, et ta on ikka 50 BI alla EV.


    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ehk siis kõikidest üksikutest numbritest on see parim bet ja kui me teeme nüüd beti (kui ta hetkel 50bi alla EV on), mina ütlen et X arvu käte pärast on ta 50 buy-ini alla EV ja sina ütled suvalise numbri mis sa tahad ja kes lähemale saab see võidab, siis minul on eelis selles betis.
    Nõus, et see parim bet, aga kui vastane pakuks 49.9 BI alla EV või 50.1 BI alla EV, siis oleks see flip :) Kui selle peale bettida, siis ikka nii, et betid erineks 10 BI või rohkem. Ideaal oleks see kui vastane pakub, et X arvu käte pärast on EV ja cashi joon samas punktis ehk nullis :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 09.02.11 at 15:28

  8. #368

    Re: HU cashi nurk

    Küsiks nõu sessuhtes, et praegu mängin 888s NL50 HU ja seal on traffic suht low, ainult regid istuvad lauas ja fishid eksivad harva ära. Kas peaks rolli mingi 2-3ks jagama(50BI nl50) ja erinevatesse tubadesse jaotama , või kolima FTP-sse, et seal siis bummida( seal traffic kõrgem kindlasti? ) Kui splittida , siis tea mis tubadesse kah? Või kogu br kanda FTP-sse ja siis seal 30BI-ga NL100 shot võtta?

  9. #369
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Väikest rolli poolitada ei soovita, kogu roll FTP-sse kanda peaks olema kindla peale minek, samuti kui oled hetkel NL50 siis soojenduseks tee ikka NL50 ka uues toas.

  10. #370
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    50bi ei ole väike roll, 50bi on turvaline 5-saidi roll (kui mitte rohkem) :)

    Aga multisaidi muidugi, kaotada midagi pole. FTP vast microstakesis üks parimaid tubasid.

  11. #371
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    50bi ei ole väike roll, 50bi on turvaline 5-saidi roll (kui mitte rohkem) :)

    Aga multisaidi muidugi, kaotada midagi pole. FTP vast microstakesis üks parimaid tubasid.
    Kas mõtled microstakes HU või ka 6max ning fr?

  12. #372

    Re: HU cashi nurk

    Obv spliti rollid laiali.
    Üks parimaid nl50 on kindlasti stars kus saab nl50's 24/7 actionit !
    FTP, Stars kindlalt juurde.

  13. #373
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas mõtled microstakes HU või ka 6max ning fr?
    Any stakes HU kui bumhundid. 6-maxi ja FR-i kohta ei tea midagi.

  14. #374
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HU cashi nurk

    Selge!

  15. #375

    Re: HU cashi nurk

    kusjuures kohati on FT täielik ikaldus... ükspäev ootasin 45 minca NLHU 50-s enne kui fish ligi ujus, samas teinekord saad poole tunniga kolme kukrud tyhjaks tehtud :) või siis enda omad neile kingitud :)))

  16. #376

    Re: HU cashi nurk

    sooviks natukene abi... limiit NLHU 50... nimelt sattus eile vastane, kes oli suhteliselt agressiivne tüüp (ameeriklane, HU-d oli vähe mänginud PTR järgi ja õrnas miinuses ning 6-max enamuses kuid ka õrnas miinuses ehk rakeback pro)... kui tema agressiivsus ei tootnud ja suuremapoolsed pangad kaotas mulle, siis kukkus üldse ebareaalselt bettima ja reraisema... näiteks pre 3B käed olid tal 74s, T9, AT, 96s, Q3 ja pidevalt tegi jätkuks pea pot-bet panuseid kuniks ma ta sisse trappisin või alla andsin (tavaliselt kätt ei olnud ja andsin alla - muidugi paar korda võtsin jõuga ka poti maha kuna mul oli ülitight imidž küljes)... mäng kulges tema varajase riveri hitiga, siis ma trappisin suure käega ta paar korda sisse ja sain enda nööbihunniku 3BI peale... see ajas ta endast nii välja et iga minu PF IP raisele lükkas ta all-in (kiirelt vähendasin raise suurust 2BB peale), see teda ei kõigutanud... kuna lehe jooks oli konkreetne pask, siis ei suutnud leida spoti kus callida teda... mingi hetk vana rahunes, kõikusime oma stäkkidega siia sinna, olime korra isegi võrdselt 2BI peal kui sain talt jälle BI jagu kätte, millele järgnes jälle PF shove igale minu IP raisele... muidugi stabiilselt kaardijooks oli sellistel momentidel pea 0 ja A8-ga ei pidanud närv vastu ja callisin... obv sain ma lutti sest seekord oli tal kicker kõvem... ok kutt rahunes maha ja madin käis edasi võrdsete stäkkidega, kuniks mõni käsi hiljem premeeriti teda minu 4B callimisel nutreaga floppi ja mulle top-kaks-paari :( hiirel oli lucky day et elama jäi :))) ok pole oluline see lõpu nutulaul...

    nyyd tahaks teada, kuidas sellise üli agressiivse manjaki vastu mängida (minu loogika räägib et oleme tightimad ja ootame kätt ning träpime - mis lõpuks vedas ikkagi alt)... mis kätega me peaks teda pre 4-bettima ja kas oleks mõistlik üldse teda 4B shoveda? mis floppidel peaks tema suurele jätkupanusele ja kui palju ise otsa keevitama ning kas on oluline mis improvemis võimalused meie käel on... ühesõnaga sooviks retsepti sellise mängijatüübi vastu :)

    kui midagi jäi segaseks või vajab täpsustamist siis küsige

  17. #377
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Minu meelest sa juba ise vastasid oma küsimusele. Et tõmba PrF tightimaks ja kui hitid flopi hästi, siis ürita nupud sisse saada. Siis, kui kaardisurm on, ei ole vast midagi muud teha kui kannatlik olla. Ma 4beti väga looseimaks ei tõmbaks, kui just ei taha all ini callida. Ma 4betiks AQ+, JJ+ ja calliks shove. Siis kui ta shoveb palju, siis calliks teda näiteks AT+ 77+ rangega.

  18. #378

    Re: HU cashi nurk

    Aegajalt tuleb chetti kirjutada, et "ma ei saa mängida, kui sa koguaeg allin lähed!" See annab neile hoogu juurde.

  19. #379
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Aegajalt tuleb chetti kirjutada, et "ma ei saa mängida, kui sa koguaeg allin lähed!" See annab neile hoogu juurde.
    :D

  20. #380

    Re: HU cashi nurk

    5+ alaskale... peabki hakkama seda kasutama :))

    samas, kas agromanjaki vastu, kes mingi hetk iga kätt shoveb pre, ei ole mõistlik any A callida?

Lehekülg 19, kokku 45 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES