Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 45 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #481
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Ma arvan, et miinimumiga on mõttetu istuda, ka mingi 57BBga, aga kui istud näiteks NL50 lauas mingi 43.75 stackiga, siis mõni fish ikka istub sinu vastu rohkem kui trobikonna regside vastu kes istuvad kõik 50 taalaga. Ja ma pole veel ühtegi vastast näinud, kes istuks ka sama summaga vastu (43-44 taala). Reeglina ikka tuleb vastu kas full stack või näiteks 35 taalased stackid on ka moes. 70BB fishi vastu on ok mängida imo. Võiks ikka 100BB olla, aga 70BB ka ära ei ütleks. Need kes tulevad alla 60BB, need quitiks kohe.

  2. #482
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ma arvan, et miinimumiga on mõttetu istuda, ka mingi 57BBga, aga kui istud näiteks NL50 lauas mingi 43.75 stackiga, siis mõni fish ikka istub sinu vastu rohkem kui trobikonna regside vastu kes istuvad kõik 50 taalaga. Ja ma pole veel ühtegi vastast näinud, kes istuks ka sama summaga vastu (43-44 taala). Reeglina ikka tuleb vastu kas full stack või näiteks 35 taalased stackid on ka moes. 70BB fishi vastu on ok mängida imo. Võiks ikka 100BB olla, aga 70BB ka ära ei ütleks. Need kes tulevad alla 60BB, need quitiks kohe.
    Aga mis sest halba on kui regularid lauda istuvad? Kui ei soovi mängida annad BB tagasi ja paned sit out ning avad uue laua. Ei tahaks eriti uskuda, et fishid table-selectivad stäki järgi laudu.

  3. #483
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga mis sest halba on kui regularid lauda istuvad? Kui ei soovi mängida annad BB tagasi ja paned sit out ning avad uue laua. Ei tahaks eriti uskuda, et fishid table-selectivad stäki järgi laudu.
    Tõsi, aga mõni fish ikka natuke vaatab ringi ja kui näeb tervet posu 50 taalaga ning ühte 43.75 taalaga, siis on vähemalt natuke rohkem lootust, et ta istub sinu vastu imo :D
    Tegelikult hea variant fishactionit saada on multisaitides bummida või ka mitmel erineval limiidil. Fishi-OKmängija tulemise suhte tõenäosus jääb küll samaks, kuid saad regsid kiirelt quittida ning fishe edasi oodata.
    Nelja õngega püüdes on ikka suurem tõenäosus kala saada kui ühega :D

  4. #484
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Tõsi, aga mõni fish ikka natuke vaatab ringi ja kui näeb tervet posu 50 taalaga ning ühte 43.75 taalaga, siis on vähemalt natuke rohkem lootust, et ta istub sinu vastu imo :D
    Tegelikult hea variant fishactionit saada on multisaitides bummida või ka mitmel erineval limiidil. Fishi-OKmängija tulemise suhte tõenäosus jääb küll samaks, kuid saad regsid kiirelt quittida ning fishe edasi oodata.
    Nelja õngega püüdes on ikka suurem tõenäosus kala saada kui ühega :D
    Ma harrastan ka seda, aga ei oska öelda kas on kasu, sest viimasel ajal kohutavalt vähe mängin koguaeg ja ei oska öelda kas oli actioni vahe kui full stackiga ostsin või mitte.

    Aga 50NL sul ei ole never-ever vaja seda teha, action on megakuldne nagunii koguaeg :)

  5. #485
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Codecci kunas sa viimati NL50 mängisid FTP-s? Pühapäeval olid kõik võimalikud laua variandid tund aega tühjalt lahti kusagil kell neli päeval, et imo suht actioni puudus.

    Keegi võikski öelda parimad kellaajad HU grindimiseks tööpäevadel.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 04.04.11 at 19:18

  6. #486
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Keegi võikski öelda parimad kellaajad HU grindimiseks tööpäevadel.
    Eks mõtle ise, millal võiks ameeriklastele sobida kui nende ajavöönd on 7-8 (kellakeeramine) tundi taga võrreldes Eestiga :D
    Et siis kui meil on südaöö, siis jõuab keskmine areeriklane töölt koju, võtab õlle lahti ja läheb pokkerit mängima :D
    Ma siis pakuks, et kuldne aeg on 22.00 - 7.00.

  7. #487
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Codecci kunas sa viimati NL50 mängisid FTP-s? Pühapäeval olid kõik võimalikud laua variandid tund aega tühjalt lahti kusagil kell neli päeval, et imo suht actioni puudus.

    Keegi võikski öelda parimad kellaajad HU grindimiseks tööpäevadel.
    FullTildis ei ole mänginud, aga sõpra sweatin Starsis 50NL HU ja meie mõlema sessi ajal on 50NL HU lobby: 30 lauda mängib, 10 ootab. Hetkel viskasin ka FullTildi 50NL lobbyle pilgu peale, 40 lauda ootab ja 60 lauda mängib. Midstakes HU mängijale on see igatahes un-fucking-real, kus seis on võib-olla 100-5 heal juhul :D

    Ja alati võid multisaitida. Aga parim soovitus mis ma oskan anda - ära ole pure bumhunter nii madalast tasemest peale.

  8. #488
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    FullTildis ei ole mänginud, aga sõpra sweatin Starsis 50NL HU ja meie mõlema sessi ajal on 50NL HU lobby: 30 lauda mängib, 10 ootab. Hetkel viskasin ka FullTildi 50NL lobbyle pilgu peale, 40 lauda ootab ja 60 lauda mängib. Midstakes HU mängijale on see igatahes un-fucking-real, kus seis on võib-olla 100-5 heal juhul :D

    Ja alati võid multisaitida. Aga parim soovitus mis ma oskan anda - ära ole pure bumhunter nii madalast tasemest peale.
    Ma just nii madalas bumhundiks, sest actionit saab tohutult ning saab "kergemini" minema low-stakesist. Hiljem kui ootad 200+ actionit, saad madalates limiitides regularidega madistada ning kui seal hästi läheb liigud limiit kõrgemale regidega madistama.

  9. #489
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma just nii madalas bumhundiks, sest actionit saab tohutult ning saab "kergemini" minema low-stakesist. Hiljem kui ootad 200+ actionit, saad madalates limiitides regularidega madistada ning kui seal hästi läheb liigud limiit kõrgemale regidega madistama.
    Aga suures pildis sul ei ole vaja kiiremini ega kergemini minema saada low stakesist, sul on vaja skilli, et teha (lähi)tulevikus mad money. Kui on skill, siis raha tuleb palju kiiremini - nt oleksid õppimise asemel bumhuntinud ja jõudnud iseseisvalt 400 või 600NL ja ikka mängid mingi hädise 1-kohalise winratega või oleksid selle aja õppimisse investeerinud, ehk endiselt laseksid 100 või 200NL rolli tõttu, aga oled kõik selle taseme regularid ära crushinud, jääd kellelegi silma, saad 2000NL stake.

  10. #490
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga suures pildis sul ei ole vaja kiiremini ega kergemini minema saada low stakesist, sul on vaja skilli, et teha (lähi)tulevikus mad money. Kui on skill, siis raha tuleb palju kiiremini - nt oleksid õppimise asemel bumhuntinud ja jõudnud iseseisvalt 400 või 600NL ja ikka mängid mingi hädise 1-kohalise winratega või oleksid selle aja õppimisse investeerinud, ehk endiselt laseksid 100 või 200NL rolli tõttu, aga oled kõik selle taseme regularid ära crushinud, jääd kellelegi silma, saad 2000NL stake.
    Aga reaalsus on see, et enamus meist ei crushi regulare ja ikkagi jääb hädine ühekohaline winrate ning isegi kui "crushid" low stakes vendi siis see ei tähenda, et sa mid-stakes kohe regulare crushid. Ja 50NL regularid, kes actionit annavad ongi parajad põhupead, sama 100NL. Alates 200NL, kus isegi regide vastu võid $5k+ kuid näidata siis need regularid on hoopis teine teema ja teise skilliga tasemega.

    Lihtsalt ei näe mõtet omale stressi tekitada, eriti kui traffic on suur juba halbade mängijate poolt ning saad pm. sama arvu käsi kuus lasta aga hoopis suurema winratega. Hiljem kui traffic alaneb siis mõtekas hakata multisatima. Kui ei viitsi multisaitida siis hakata regularidega võitlema.

  11. #491
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga reaalsus on see, et enamus meist ei crushi regulare ja ikkagi jääb hädine ühekohaline winrate ning isegi kui "crushid" low stakes vendi siis see ei tähenda, et sa mid-stakes kohe regulare crushid. Ja 50NL regularid, kes actionit annavad ongi parajad põhupead, sama 100NL. Alates 200NL, kus isegi regide vastu võid $5k+ kuid näidata siis need regularid on hoopis teine teema ja teise skilliga tasemega.

    Lihtsalt ei näe mõtet omale stressi tekitada, eriti kui traffic on suur juba halbade mängijate poolt ning saad pm. sama arvu käsi kuus lasta aga hoopis suurema winratega. Hiljem kui traffic alaneb siis mõtekas hakata multisatima. Kui ei viitsi multisaitida siis hakata regularidega võitlema.
    Ei olegi vaja eesmärgiks võtta omale "regularide crushimise", vaid saada parimaks mängijaks kes sa suudad olla (või sinna lähedale) ja alles siis hakata raha teenima. Nagu ülikool - üks vend läheb kohe peale keskat tööle, 5 aastaga saab omale ehk auto, väikelinnas korteri jms, teine käib koolis ja saab magistrikraadi ja siis kui lõpuks tööle läheb saab parema töökoha ja rohkem palka kui esimene vend.

    Jah sa saad bumide vastu samapalju käsi nii madalal ja võid ju samamoodi õppida, et postitad käsi foorumisse jms, aga reaalselt see ei tööta nii hästi, sest raha teed sa bumide vastu alati olenemata oma leakidest, aga kui pead pidevalt madistama vastastega kes näiliselt mängivad ka korrektselt - avavad buttonit 80-100%, 3betivad 20%, sizingud kõik normaalsed, siis pead sa hakkama nuputama kus ja mis vigu sa ise teed ja muid keerulisemaid asju kui bumiga mängides.

    Ja alati võid teha kompromissi, nii töö kui ülikool - nt kui oled 50NL HU regular ja teenid $2,000 kuus keskmiselt, siis nüüdsest otsustad, et teed kuus $1,000 bumhuntides täis ja edasi madistad ainult regularidega sellel kuul, ei bumhundi.

  12. #492
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    Ja alati võid teha kompromissi, nii töö kui ülikool - nt kui oled 50NL HU regular ja teenid $2,000 kuus keskmiselt, siis nüüdsest otsustad, et teed kuus $1,000 bumhuntides täis ja edasi madistad ainult regularidega sellel kuul, ei bumhundi.
    Täpselt selline mindset mul tulevikuks ongi, aga esmalt oleks vaja volüümi/bankrolli suurendada ehk siis lots of bumhunting.

  13. #493
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei olegi vaja eesmärgiks võtta omale "regularide crushimise", vaid saada parimaks mängijaks kes sa suudad olla (või sinna lähedale) ja alles siis hakata raha teenima. Nagu ülikool - üks vend läheb kohe peale keskat tööle, 5 aastaga saab omale ehk auto, väikelinnas korteri jms, teine käib koolis ja saab magistrikraadi ja siis kui lõpuks tööle läheb saab parema töökoha ja rohkem palka kui esimene vend.

    Jah sa saad bumide vastu samapalju käsi nii madalal ja võid ju samamoodi õppida, et postitad käsi foorumisse jms, aga reaalselt see ei tööta nii hästi, sest raha teed sa bumide vastu alati olenemata oma leakidest, aga kui pead pidevalt madistama vastastega kes näiliselt mängivad ka korrektselt - avavad buttonit 80-100%, 3betivad 20%, sizingud kõik normaalsed, siis pead sa hakkama nuputama kus ja mis vigu sa ise teed ja muid keerulisemaid asju kui bumiga mängides.

    Ja alati võid teha kompromissi, nii töö kui ülikool - nt kui oled 50NL HU regular ja teenid $2,000 kuus keskmiselt, siis nüüdsest otsustad, et teed kuus $1,000 bumhuntides täis ja edasi madistad ainult regularidega sellel kuul, ei bumhundi.
    Kui su eesmärk on teha ainult pappi ja mitte areneda siis ei ole vahet kas sa bummid või mitte. Kui su eesmärk on areneda ja jõuda võimalikult kaugele ning seda võimalikult kiiresti siis ka bummide vastu on võimalik areneda. Kui sa näitad bummide vastu 5PT/BB (10bb/100) või ühesõnaga üldse alla 10PT/BB (20bb/100) siis on sul sitaks areneda. Vaatad videosid, postitad käsi, loed teiste käsi ja kui sa tuled ütlema, et nii ei arene siis on see bullshit. Siis tõenäoliselt ei areneks too mängija ka regularide vastu mängides.

    Isegi limiidist üles liikumine on areng ning kui alustad 50NL bummides ja jõuad aastapärast rolliga 1KNL või kõrgemale on see väga suur ja reaalne areng. Nõuab distspliini, cashoutide "piiramist" aga samas on üpriski stressivaba grind. Teine vend, kes regularidega maadleb selle shanzid jõuda nii kõrgele on üpriski väikene.

    Üleüldse see "bumhuntimise" laimamine on tänasel päeval miski inimeste kadedus vist. Lähed PTR ja vaatad vendasid, kes bumhundivad, on teeninud sadu tuhandeid dollareid aga samas on neil mitusada kommentaari tekstidega: idotic/pathetic bumhunter balabal. Ometi ainus, mis pokkeris loeb on raha ja see on vahend, mis defineerib kui hea või halb sa tegelikult oled olenemata kuidas sa selle teenid. Kas siis bumhuntides või läbi FPP. Ma ei näe mõtet oma e-peenist ja e-egot võrrelda teistega, et siis eluaeg lasta pisikesi limiite ning teenida täpselt sama suur summa kui palju kuus välja läheb.

    Ainus asi regularide vastu mängides on mängudünaamika õppimine ja balanseerimine. Fishide vastu sul seda enamasti vaja ei lähe, dünaamika niivõrd kuivõrd mängib just kui fish ise käiku muudab (läheb tilti või viskab kopa ette vms) aga üldjuhul ei pea sellele tähelepanu pöörama. Ning hiljem regularide vastu mängides võib see puudus välja tulla aga absoluutselt kõik on õpitav. Ma parema meelega õpiks seda hiljem low-stakesis kui $100k arvel kui soovitaks seda algajale, kellel $2k arvel ning iga buy-ini kaotus avaldab ta rollile/enesekindlusele suurt mõju.

    Muideks su ülikooli/keskkooli võrdlus on ka naljakas. See läheb OT-ks aga siiralt oleneb, mis on su eluplaanid. Mu tutvuskonnas on mitmeid, isegi mitmekümneid näiteid kui mindi pärast keskkooli ülikooli just seepärast, et ema/isa käskis/tahtis või et oh kõik käivad ülikoolis. Reaalsus on see, et aastate pärast kui neil paber käes töötavad nad hoopis teisel erialal või veel hullem jääb kogu nende vaev poolikuks või avastavad poole pealt, et ikka õpivad valet asja ning lähen proovin seda teist.

    Ja need vennad, kes pärast keskkooli lõppu läksid õliseid töid tegema omavad praegu mõnda väiksemat sorti ettevõtet, teenivad väga viisakat elatist ning väga tore on kasutada vanasid tutvusid, et viia oma auto remonti või kasutada mõnda remonditeenust. Seega isegi kõige "räpasemate" töödega (just seepärast tõingi siia näite õli/räpasus mis on lihttöö ja reeglina seostatakse madala palgaga) võid jõuda väga kaugele kui seda teed südamega, sest omaala eksperte on igal ala vaja. Fakt ongi see, et enamus neid keskkooli lõpetajatest on suured loodrid, kelle elu piirnebki kaheksast üles, viiest koju, õll ette, telekat vahtima, nädalavahetusel jooma ning ega paljudel ülikoolis käiatel/lõpetajatel see ei erine, ainus erinevus, et nad lükkavad seda protessi mõned aastad edasi.

    Loo moraal: Kes viitsib ja tahab jõuab alati kaugele kui teeb just neid asju, mis talle meeldivad/tahab teha. Kes teeb asju sunniviisiselt/puudub huvi oma ala vastu jääbki eluks ajaks kuskil pangas kassapidajaks või cyproki panijaks ning vingub, kui mõttetu on see Eesti vabariik.

  14. #494
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ranka, sa paned mind bumhunterite heiteritega samasse kategooriasse? Dude, ma olen selle foorumi/Eesti riigi suurim bumhunter probably ja ka hetkel tugev enamus mu pokkerimängust on bumhunt, aga enam siiski ei tegele pure bumhundiga.

    Ma absoluutselt ei heidi, lihtsalt minu arvates pure bumhunt pole mängija jaoks suures pildis kõige tootlikum tegevus, muud midagi.

    Ülikooli näide selle koha pealt lamp muidugi, et haridus ei loe paljudel juhtudel suurt midagi, lihtsalt tahtsin piltliku näite tuua. Okei uus: kui sul on valida, kas sa lähed mingi geniaalse ärihai juurde õpipoisiks kes sulle miinimumpalka maksab või lähed kuskile tööle ja saad tubli üle keskmise kätte, mida sa teed?

    F*ck short term money, suures pildis tuleb asju vaadata.

    Muidugi mõne koha pealt on bumhunt parem - nt kui sa ei tea kas sul on üldse võimalik saavutada hea pokkerimängija mindset ja kompetitiivsus, bumhuntides hävid vähem.

  15. #495
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ranka, sa paned mind bumhunterite heiteritega samasse kategooriasse? Dude, ma olen selle foorumi/Eesti riigi suurim bumhunter probably ja ka hetkel tugev enamus mu pokkerimängust on bumhunt, aga enam siiski ei tegele pure bumhundiga.

    Ma absoluutselt ei heidi, lihtsalt minu arvates pure bumhunt pole mängija jaoks suures pildis kõige tootlikum tegevus, muud midagi.

    Ülikooli näide selle koha pealt lamp muidugi, et haridus ei loe paljudel juhtudel suurt midagi, lihtsalt tahtsin piltliku näite tuua. Okei uus: kui sul on valida, kas sa lähed mingi geniaalse ärihai juurde õpipoisiks kes sulle miinimumpalka maksab või lähed kuskile tööle ja saad tubli üle keskmise kätte, mida sa teed?

    F*ck short term money, suures pildis tuleb asju vaadata.

    Muidugi mõne koha pealt on bumhunt parem - nt kui sa ei tea kas sul on üldse võimalik saavutada hea pokkerimängija mindset ja kompetitiivsus, bumhuntides hävid vähem.
    Bumhunt haterite kohapealt ütlesin üldiselt. Hariduse kohapealt nüüdseks point taken aga reaalsuses see ei tööta või töötab mõlemat pidi. Sa võid ju samamoodi bumhuntides räigelt õppida, areneda kui regularidega mängides või vastupidi, et ei arene mõlemat pidi mängides. Regularidega mängides sunnib arenema just see, et sa enam ei teeni niipalju ja saad rohkem ownitud kui muidu. Aga noh üldiselt ei viitsi keegi õppida ja arvab, et laudades mängimisega tulevad kogemused ja oskused aga nii see paraku ei ole. Mingil määral arened aga samas mingil ajal jääd toppama. Vastasel juhul oleksid kõik full ringi mängijad, kes mänginud miljoneid kätt mid-stakesis jubedad "crusherid", sest enamus nende vastastest on ka head mängijad.

    Seega õppima minu arvates peab ikkagi läbi muude allikate kui mängides (coach, videod, teooria jne.) ning ühtemoodi saad paremaks bumhuntides kui ka regidega võideldes. Kui ei saa, siis ei saaks paremaks ka mistahes viisil - inimeses puudub mott areneda.

    Ja see peaks olema siis inimese enda valik, et kelle vastu ta mängib. Mulle meeldib netis ringi logeleda ja vastast oodata 8+ tundi päevas (oleksin anway selle aja netis), teisele meeldib 3-4 tundi neli tableda regulariga ja ülejäänud aja midagi muud teha.

  16. #496
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Nägin, et loed teemat, eeldan su poolt tsitaati ja seepärast ei hakanud posti muutma vaid lisan veel. Tuleks seada omale eesmärgid olenemata, mida ja kellega mängid. Olgu see siis rahaline või winrate baasil: winrate on alati parem, sest see tuleb välja pikemas perspketiivis. Rahadega on nii nagu on, et kui sul eesmärgiks $5k kuus ja nüüd teenid üks kuu $7k oled rahul ja arvad, et oled boss aga järgmistel kuudel tulevad väiksemad kuud siis jälle üks suurem kuu ning oledki kohas, et tegelikult eesmärk ei ole üldse täidetud aga oled tulemustega rahul.

    Winrate näitena tooksin, et eesmärgiks on saada long runnis (50,000+ kätt) bummides XPT/BB winrate (10 PT/BB tundub minu jaoks selline väga väga hea winrate) ning niikaua kui sa seda ei ole saavutanud peaksid teadma, et su mängus on üpriski palju puudujääke ja areneda on väga palju. Kui pead oma masterplaanist kinni, võtad aktiivselt osa õpingutest: võtad coachi, vaatad videosid, loed teooriat või mis iganes siis toimub see areng. Heads-up üleüldse arenemise poole pealt on kõige-kõige parem mäng enda täiendamiseks ja koheste tulemuste nägemiseks.

  17. #497
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Bumhunt haterite kohapealt ütlesin üldiselt. Hariduse kohapealt nüüdseks point taken aga reaalsuses see ei tööta või töötab mõlemat pidi. Sa võid ju samamoodi bumhuntides räigelt õppida, areneda kui regularidega mängides või vastupidi, et ei arene mõlemat pidi mängides. Regularidega mängides sunnib arenema just see, et sa enam ei teeni niipalju ja saad rohkem ownitud kui muidu. Aga noh üldiselt ei viitsi keegi õppida ja arvab, et laudades mängimisega tulevad kogemused ja oskused aga nii see paraku ei ole. Mingil määral arened aga samas mingil ajal jääd toppama. Vastasel juhul oleksid kõik full ringi mängijad, kes mänginud miljoneid kätt mid-stakesis jubedad "crusherid", sest enamus nende vastastest on ka head mängijad.

    Seega õppima minu arvates peab ikkagi läbi muude allikate kui mängides (coach, videod, teooria jne.) ning ühtemoodi saad paremaks bumhuntides kui ka regidega võideldes. Kui ei saa, siis ei saaks paremaks ka mistahes viisil - inimeses puudub mott areneda.

    Ja see peaks olema siis inimese enda valik, et kelle vastu ta mängib. Mulle meeldib netis ringi logeleda ja vastast oodata 8+ tundi päevas (oleksin anway selle aja netis), teisele meeldib 3-4 tundi neli tableda regulariga ja ülejäänud aja midagi muud teha.
    Yeah, ei seletanud võib-olla oma mõtet piisavalt hästi - lihtsalt regularidega mängida ja nende vastu käsi sisse panna ja nagu privador ütleb, "rake vahetada", on mõttetu. Ma mõtlesin selle all, et tuleb võtta eesmärgiks saada kõigist oma limiidi mängijatest paremaks. Nt: leiad regulari nimega klaaspro, istud maha, saad pähe... Võtad ülejäänud pool päeva vabaks ja uurid, mis läks valesti ja miks kaotasid. Homme jälle samamoodi, nädala pärast vb hakkad laskma breakeven ta vastu ja niikaua mängid kuni lõpuks võitma hakkad, kui ise välja ei suuda nuputada kuidas teda beatida võtad mängu linti ja vaatad coachiga koos üle jms (võimalik, et eksisteerib regulare keda rake tõttu ei saagi 50NL beatida, pole täpselt kursis kui suur 50NL rake on, aga neid regulare on ülivähe sellel tasemel kui üldse ma usun).

    Partys või Microgamingus oleks sellist asja jube hea teha, sest neil saitidel King of the Hill ja ei saa olla selliseid "no ty" vendi, ehk siis kui sina tahad sessi alustada Partys ja ühtegi tühja lauda ei ole, istud regularide vastu 16 lauda ja kui oled tõestanud ennast kui väga kõva mehena, on sul peaaegu nagu monopol :)
    Edit: ainult siis kisub neil saitidel koledaks kui peaks mõni samakõva vend olema, rake sitaks suurem kui nt FullTildis :D

  18. #498
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Yeah, ei seletanud võib-olla oma mõtet piisavalt hästi - lihtsalt regularidega mängida ja nende vastu käsi sisse panna ja nagu privador ütleb, "rake vahetada", on mõttetu. Ma mõtlesin selle all, et tuleb võtta eesmärgiks saada kõigist oma limiidi mängijatest paremaks. Nt: leiad regulari nimega klaaspro, istud maha, saad pähe... Võtad ülejäänud pool päeva vabaks ja uurid, mis läks valesti ja miks kaotasid. Homme jälle samamoodi, nädala pärast vb hakkad laskma breakeven ta vastu ja niikaua mängid kuni lõpuks võitma hakkad, kui ise välja ei suuda nuputada kuidas teda beatida võtad mängu linti ja vaatad coachiga koos üle jms (võimalik, et eksisteerib regulare keda rake tõttu ei saagi 50NL beatida, pole täpselt kursis kui suur 50NL rake on, aga neid regulare on ülivähe sellel tasemel kui üldse ma usun).

    Partys või Microgamingus oleks sellist asja jube hea teha, sest neil saitidel King of the Hill ja ei saa olla selliseid "no ty" vendi, ehk siis kui sina tahad sessi alustada Partys ja ühtegi tühja lauda ei ole, istud regularide vastu 16 lauda ja kui oled tõestanud ennast kui väga kõva mehena, on sul peaaegu nagu monopol :)
    Edit: ainult siis kisub neil saitidel koledaks kui peaks mõni samakõva vend olema, rake sitaks suurem kui nt FullTildis :D
    KOTH on hoopis teine asi. Näiteks Stars/FTP on suht mõttetu üleüldse low-stakes regidega võidelda, sest isegi kui nad täna annavad actionit siis järgmine päev nad seda anda ei pruugi ning kogu töö ja vaev on läinud luhta. Mid-stakesis kus regulare näed igapäev ja mõni on nõus mängima sinuga lõputult isegi kui sul ta üle edge ning su reward on suurem siis see hakkab vaikselt ära tasuma. Samuti ei ole mid-stakesis enam bummide trafficut nii suurt ning see omakorda sunnib rohkem regularidega maadlema.

    Lisaks kui Sa (see üldistav "Te") ei ole eriti multisaitida vend siis vabalt FTP/Stars (Starsis nii väga actionit ei saagi tho kui FTP) saad ühel saidil bummidelt 50NL/100NL sitaks trafficut ning üleval pm. üldse ei saa. Seega mina ikkagi jään endale kindlaks, et kui meeldib/eelistad bummida siis kuni 200NL-ini tee seda. Kui roll piisav 200NL jaoks ja seal kükitades ootad fishe võid hakata juba regularidega madistama, et oma "tühjad tunnid" ära täita.

    Samas regularidega saab madistada ka "kuntslikult". Kui on hea ja usaldusväärne sõber, kes ei ole result ega money oriented siis võid vabalt leppida kokku, et teeme näiteks 5000 käelise matchi ning matchi lõpus saadab võitja kaotajale kaotatud raha tagasi (rake maksab kaotajad) aga see eeldab tõesti väga non result/money-oriented mängu, et ei hakataks mängima kui play money. Najakas on see, et paariel sõbrale olen teinud ettepanekut selliseks mänguks. Mitte nii suure sample peale vaid, et paar tundi madistada 4 tablingus (just harjutada 4 tablingut HU-s) ning kõik on keeldunud... Naljakas tundus :)

  19. #499

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Samas regularidega saab madistada ka "kuntslikult". Kui on hea ja usaldusväärne sõber, kes ei ole result ega money oriented siis võid vabalt leppida kokku, et teeme näiteks 5000 käelise matchi ning matchi lõpus saadab võitja kaotajale kaotatud raha tagasi (rake maksab kaotajad) aga see eeldab tõesti väga non result/money-oriented mängu, et ei hakataks mängima kui play money. Najakas on see, et paariel sõbrale olen teinud ettepanekut selliseks mänguks. Mitte nii suure sample peale vaid, et paar tundi madistada 4 tablingus (just harjutada 4 tablingut HU-s) ning kõik on keeldunud... Naljakas tundus :)
    Ma mõned kuud tagasi tegin ju sulle ettepaneku teha 1.5-2k käeline sess NL50s. :) Keeldusid :P


    Proof :

    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! Mõtlesin, et ehk oled huvitatud kunagi tegema muga mingi 1500-2000 käelise sessi NL50 HUs nt õppimise eesmärgil
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! ja võib ka mingi 5 BI beti vahele panna et asi huvitavam oleks
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit oot mis raha eest?
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit mul see kuu ikka väga räige tunnitasu
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit $3.76 just vaatasin üle
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit kägar
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! ega mulgi viimasel ajal parem pole
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit :D
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit läheme soome ehitusele tööle w
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit ja 1500-2000 kätt HUs on shitload hands
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit miski pm nädala jagu
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit nii, et unusta ära .D
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! mingi 4 table vms yksteise vastu ?
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit 4 table üksteise vastu, pointless ju
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! no õppimise eesmärgil poleks niiväga
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! võib ka vähem teha
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! mingi 1k nt
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! lindistada ka ja
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! mul viimasel ajal ei tule mäng kuidagi välja :P kuidagi pean motiveerima ennast ...:P
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! keegi ei taha seal HU prop beti teemas ka acionit anda :P
    Tiit Ranka - keskenud võitmisele! ega sellega kiiret pole, et kui kunagi leiab aega vms...
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit eieiei
    Ranka - keskenud võitmisele! Tiit lähme soome tööle

  20. #500
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Ma sinuga ei viitsinud seepärast, et ma ei teadnud su taset ja tahtsin natuke raskemat võitlust ning nagu lugedes msn logi siis oli rohkem pullitamise kui mängu tuju ning rahade tagasi kandmisel tahaksin kindlasti sinu puhul vaja vahendajat ning neid tuttavaid, kellega ei ole vaja ja hu-d mängivad on ainult käputäis.

Lehekülg 25, kokku 45 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES