Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 45 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #541
    Bännitud Kasutaja Italiandude avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Pizza!
    Postitusi
    79

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    1-to-2 oddsid, st et vähemalt 33% ajast peab vastane bluffima .
    oops ja my bad

  2. #542
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    KJ+ tundub solid, PTR-i järgi uuriks kas tegu grimmstarriga ja kui on siis any King easy.

  3. #543
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Kuna aeg on selline nagu ta on siis kindlasti paljud meist mõtlevad kuhu edasi minna. Otsisin selle codecci postituse ülesse lootuses leida endale sobiv variant. Codecci kui sul on uut infot veel mõne toa kohta, siis jaga seda meiga.


    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei mõjuta, muud asjad mõjutavad. Näiteks Starsis, FTP-s ja UB/AP-s on USA-kad, aga skande pole, sest skandid peavad nende saitide pealt makse maksma mille serverid asuvad väljaspool ETA ala.

    Aga selles suhtes HU on täiesti teine maailm 6-maxist ja full ringist - tegelikult pole vahet, mis regularid teevad kui sinu eesmärk on raha teenida. Sitemad regularid ehk bumhunterid sinuga nagunii üle 5 käe ei mängi ja paremate vastu pole rahateenimise eesmärgil mõtet mängida, võid küll neist suts parem olla ja võita, aga suur see edge ikka on?

    Sa ise ei pea ka regularidega mängima kui ei taha. Ma ei istu kunagi kellegi lauda esimesena maha, alati tühjades laudades ootan. Kui eesmärk on raha teenida, siis kõige targem on multisaitida, mul hetkel rahad 6 saidil ja plaanin veel paar tükki juurde võtta. Kui just mingil põhjusel on vaja ainult 1 sait valida, siis kommenteerin veidi saite millel mängin:

    PokerStars:
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * $10/$20 ja kõrgemaid HU laudu pole
    * Rakeback puudub
    * On 2 sorti laudu - tavalised (20-100BB) ja 50bb min (50-100BB)

    FullTilt
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (27%)
    * On 2 sorti laudu - tavalised (35-100BB) ja deep (75-200BB)
    * Huvitav HU laudade poliitika - kui sul samast sordist (nt. $2/$4 2 deep lauda lahti), siis lobbys näitab ainult ühte sama sordi lauda, seega igal vennal ainult 1 laud nähtaval erinevalt näiteks Starsist kus võib võtta 24 per face. Kas see on pluss või miinus on igaühe enda otsustada.

    Pacific
    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 30NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (30%, teistes 888 skinnides saab rohkemgi)
    * Kuni $5/$10 'ni on kõik lauad tavalised (20-100BB), $5/$10 ja up hakatakse pakkuma ka deep laudu (50-200BB).

    Ultimate Bet

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 2NL! (siiski rahateenimiseks ei soovita, rake ei ole võimalik beatida vist)
    * Rakeback olemas (30%)
    * Kõik lauad 40-200BB.
    * Tublisti vähem actionit midstakesis võrreldes teiste saitidega :(

    Betfair

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 10NL
    * Rakeback olemas (30%+)
    * Kõik lauad 25-100BB.
    * Midstakes laudade eripära - 400NL ja 600NL lauad puuduvad, nende asemel on 500NL.
    * Ma ei tea, millest see oleneb, aga Betfairi soft on ainuke mis laggima võtab - kui mul nt. PS, FTP, Pacific ja UB igal saidil 1 lauas mäng käib on kõik korras, aga kui Betfair ükskõik millise teise saidiga koos võtab laggima.

    PartyPoker

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Rakeback olemas (20% mul vist, olen kuulnud, et miski 30-40% võimalik ka saada)
    * Laudu ei saa avada nagu teistes tubades, tühju laudu lihtsalt pole koguaeg ja pead teiste regularidega laudade pärast võitlema - kes kauem kui 1 minutiks sit out jääb see saab lauast kicki ja 5 minutit antud lauda istuda ei saa.

    Üldiselt vahet pole palju rake on kui sa 200NL mängid, sest HU-s rake osakaal on nii väike, sest cap on väiksem võrreldes teiste mängudega ja winrated suuremad. Vaata nt. Starsi midstakes parima HU regulari/bumhunteri (mitte otsese skilli mõttes parim, vaid kõige rohkem raha ajab kokku) PTR-i:
    http://www.pokertableratings.com/sta...h/iplaypokeher

    Profiti:rake paid suhe ainult 1:10.

    Ise arvatavasti hakkan iPokeris ka mängima, olgugi, et rake cap 4x kõrgem kui Starsis/FTP-s, peaasi, et sitaks fishist actionit oleks koguaeg saada :)
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 18.04.11 at 18:41

  4. #544
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    King of The Hill (kes mängida tahab, selle laud) saidid viimasel ajal mu lemmikud. Kui PartyPokeris rakeback või kuidagi hea VIP taseme saad, siis madistaks seal, kui ei saa rakebacki siis Triobetis ka KoTH ja seal peaksid kõik 30%+ saama.

  5. #545
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: HU cashi nurk

    Nii hu gurud. Mure siis selline, et mida teha, kui vastane ei taha väga 3bet potis flopi cbetile foldida, ning turnis minu checki peale lajatab ise.
    N1: 3betin TT-ga, vastane callib, flop KQ3r, cbetin , turn 8, checkin ja tema paneb 60% pot beti. Kas sellises olukorras on mul üldse mõtet cbettida floppi, kui ma tean, mis turnis juhtub. Või siis 3betin AK-ga, flop madal, ning muud mul üle ei jäägi kui c/f?
    Ühesõnaga sellised olukorras, kus mul on mingi paar ja tulevad lauda ülekaardid, võis siis mul kaks ülekaarti ja flop madal.

    Vb väga lihtsad vastused, aga mäng on viimaselajal väga ära lagunenud ja isegi standard okukordades panen vist korralikult puusse.

  6. #546
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: HU cashi nurk

    Minu vähene HU kogemus ütleb, et üleliia agrotsevate vastaste vastu toob pigem thin valuebettimine ja lightilt made handiga maha callimine rohkem edu kui ise veel rohkem agrotsema ja bluffima hakkamine. Kuidagi sisutühi lause sai, aga paremini ei oskanud nii üldisele olukorrakirjeldusele vastata ka.

  7. #547
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Minu vähene HU kogemus ütleb, et üleliia agrotsevate vastaste vastu toob pigem thin valuebettimine ja lightilt made handiga maha callimine rohkem edu kui ise veel rohkem agrotsema ja bluffima hakkamine. Kuidagi sisutühi lause sai, aga paremini ei oskanud nii üldisele olukorrakirjeldusele vastata ka.
    Tegelt on see hästi ja lihtsalt kokkuvõetud strateegia. Aga, kui ta floatib 3bet potis lightilt ja tead, et tuleb turni bet (oled OOP) siis c-bettida ainult häid made hande ja tugevaid drawsid millega saad turni ck/raiseda/shoveda. Kuna ta ranges on kindlasti palju nõrgemaid käsi siis on meil fold equity+oudid riverisse.
    tugevat second pairi ma mängiks tema vastu vist bet, ck/c, ja riveril vaataks uuesti, kui board blank ja bet mõistlik siis foldima ei kipuks, sest agrod ei vaata üldiselt aks on hea bluffkaart, nad lihtsalt betivad.

  8. #548
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Easy - mängi value peale. Ning sinu toodud näited - more often than not ma ei cbetikski neid keskmise vastase vastu, rääkimata sellisest vastasest kes üldse alla ei anna.

  9. #549
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    Nii hu gurud. Mure siis selline, et mida teha, kui vastane ei taha väga 3bet potis flopi cbetile foldida, ning turnis minu checki peale lajatab ise.
    N1: 3betin TT-ga, vastane callib, flop KQ3r, cbetin , turn 8, checkin ja tema paneb 60% pot beti. Kas sellises olukorras on mul üldse mõtet cbettida floppi, kui ma tean, mis turnis juhtub. Või siis 3betin AK-ga, flop madal, ning muud mul üle ei jäägi kui c/f?
    Ühesõnaga sellised olukorras, kus mul on mingi paar ja tulevad lauda ülekaardid, võis siis mul kaks ülekaarti ja flop madal.

    Vb väga lihtsad vastused, aga mäng on viimaselajal väga ära lagunenud ja isegi standard okukordades panen vist korralikult puusse.
    low-flow ja timz räägivad küll õiget juttu aga minu arvates ei saa su probleemile ühest lahendust anda informatsiooni vähesuse tõttu. Me ei tea, kas tegu on regulari või fishiga. Pole infot kui palju vastane avab BU ja callib 3b/4betib, et oleks üldse võimalik mingit range määrata etc etc + puuduvad hero statid ja tähelepanekud. Imidz ja mängu kulg on HUs väga olulised.

  10. #550

    Re: HU cashi nurk

    Kas micro HUcashi on üldse võimalik biitida (tänu üüratule reigile). Olen Ongames lasknud 10NL HU cashi mõned tuhanded käed ja tulemus on nullilähedane (EV-st ei hakka muidugi rääkima). Mulle tundub, et ilmselt on biiditav, aga madala winratega, ehk siis üüratute swingidega. 50-sendise rake capiga oleks tulemus juba päris roosiline. Mõtteid?

    Pilt ka:
    ( Click to show/hide )

  11. #551
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Char vist biidib Nl10 nii, et on võimalik.

    Sinu asemel mängiks NL10 6 max ja kui 10 buy ini koos võid julgelt Nl50 lahti võtta. Olin isegi ennist liiga paranoiline, et ei piisa nii vähesest aga kui BE hu kogemus ja edasijõudmis tahe olemas siis piisab täiesti.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 20.04.11 at 20:22

  12. #552
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Suht solid statsid imo. Võibolla võtaks VPIPi nõks suuremaks, nii 2-5% ja 3betiks ka mõni % rohkem. Pooldan timzi, et kogu mingi 10 BI millegi muuga ja alusta NL50 HUd. Kasuta PTRi ning bummi. Alguses quiti kindlasti võitvad või BE mängijad. Pane stop lossiks mingi 2-3 BI. Ehk siis 500 taalaga mine NL50 HUd mängima ja kui langed alla 400 - 350, siis tagasi mujale madalamasse limiiti ja kogu jälle 500 taala.

  13. #553
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: HU cashi nurk

    Vastaseks on laudu alustav kehv BE FR regular. Mängib 40bb stackiga (reloadib ka 40 bb peale kogu aeg). Mängib agresiivselt ja postflop meeldib bluffida. 3bet on paarisaja HU käe peale ~20% ja minu 2bb avangut 3betib 6bb peale. Kas sellise vastase vastu on mõtekas iga PP 4bet shoveda? A ja kui stacki duublisse saab, siis mängupilt väga ei muutu, alles siis kui stack läheb üle 100bb tundub passiivsemaks muutuvat.

  14. #554
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Ma tahan selliste vastaste vastu PrF nupud sisse saada 77+, AJ+. Aga ma usun, et 22-66 4bet shovemine ei saa ka miinus EV olla. Taoliste vastastega olen HU lauas vältinud nõrgema rangega kui 77+, AJ+ nuppude sisse ajamist pre, sest hit and runi oht on taolistel mängijatel üpris tõenäoline.

  15. #555

    Re: HU cashi nurk

    Kasvatan iseloomu ja tildikontrolli. Ükskord peab roheline ka ikkagi üles minema.
    Kas 10+ bi swongidega tuleb igapäevaselt heaga ära harjuda heads upis?
    10NL hucash siis:
    ( Click to show/hide )

  16. #556
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU cashi nurk

    10 bi swong on standard. nl10 HU rake ei ole beaditav.proovi siis juba nl20, tase on sama, rake väiksema kaaluga.

  17. #557
    Howie Diddot
    Guest

    Re: HU cashi nurk

    Milline tuba on parim micro HU jaoks?

  18. #558
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    http://www.pokertableratings.com/pok...it-hold'em

    Lol sick, 50NL maksad rake 100 käe peale $4.45, 200NL $7.37, 2000NL $7.64.

  19. #559
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    http://www.pokertableratings.com/pok...it-hold'em

    Lol sick, 50NL maksad rake 100 käe peale $4.45, 200NL $7.37, 2000NL $7.64.
    HU mängijatest vist rakeback prod ei anna teha :)

  20. #560
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    King of The Hill (kes mängida tahab, selle laud) saidid viimasel ajal mu lemmikud. Kui PartyPokeris rakeback või kuidagi hea VIP taseme saad, siis madistaks seal, kui ei saa rakebacki siis Triobetis ka KoTH ja seal peaksid kõik 30%+ saama.
    Koth on ka bodogis ning isegi OO-s ju.

Lehekülg 28, kokku 45 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES