Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 45 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #601
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Ma arvan, et riveril ei saa keegi sulle õelda, et nüüd bluffi. Seda peaks sa ise teadma, olenevalt readidest või gameflowst jne. Vastase liin tundub küll selline, nagu oleks drawi peal. Samas kui riveril shoved, siis ei tundu ka väga loogiline liin, et sul Q või A oleks, sest siis oleks sa ehk üle tõstnud, et drawidelt valuet saada.

    Endale muidu ei meeldi drawe passiivselt mängida ning oleks flopil $7 peale tõstnud. Ning kui vastane oleks siis shovenud, siis foldinud. Kui callib, siis olenevalt turnist. Kui oleks tulnud turnis 8 või J, siis oleks turnis shovenud. Kui 9 või T, siis checkinud. Kui oleks flushi completenud, siis ei teagi, kas shove või check, lootes riveril nupud sisse saada.

  2. #602
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Endale muidu ei meeldi drawe passiivselt mängida ning oleks flopil $7 peale tõstnud. Ning kui vastane oleks siis shovenud, siis foldinud.
    Nalja teed? Hero paneb pmtl pool vastase stackist sisse ning foldib shove peale?? 25% good peab olema, kui ta shoveb ja see tuleb 100% kordadest ära callida, sest ühe paari vastu on meil equity 37% ning isegi kui tal on nutFD, siis meil on ikkagi 6 outi, millega antud käes on herol ca ~23% equity.

  3. #603
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Nalja teed? Hero paneb pmtl pool vastase stackist sisse ning foldib shove peale?? 25% good peab olema, kui ta shoveb ja see tuleb 100% kordadest ära callida, sest ühe paari vastu on meil equity 37% ning isegi kui tal on nutFD, siis meil on ikkagi 6 outi, millega antud käes on herol ca ~23% equity.
    Oih, näpukas. Stackide suurusi ei arvutanud ja millegipärast mõtlesin, et hero märksa deepim.
    Siis ma ei teagi kas flopil tõsta? Pigem siiski callida ikka.

  4. #604
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Oih, näpukas. Stackide suurusi ei arvutanud ja millegipärast mõtlesin, et hero märksa deepim.
    Siis ma ei teagi kas flopil tõsta? Pigem siiski callida ikka.
    a mis sel vahet, kui deep mina olen? effective stacks ikka sama.

  5. #605
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Oih, näpukas. Stackide suurusi ei arvutanud ja millegipärast mõtlesin, et hero märksa deepim.
    Siis ma ei teagi kas flopil tõsta? Pigem siiski callida ikka.
    Isegi kui oleks deep'im, siis calliks rahumeeli IP, kuna meile ei oleks eriti sobiv, kui ta nt 3betiks floppi samuti draw'ga ning peaksime lihtsalt alla andma.

  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($19.57)
    Hero (SB) ($29.73)

    Preflop: Hero is SB with 10, 9
    Hero bets $0.75, BB raises $1.75, Hero calls $1

    Flop: ($3.70) 7, 2, Q (2 players)
    BB bets $2.33, Hero calls $2.33

    Turn: ($8.36) A (2 players)
    BB bets $3.83, Hero calls $3.83

    River: ($16.02) Q (2 players)
    BB checks, Hero ???

    20 kätt mängitud, erilisi asju polnud, vastane oli muidu uimane ja pigem tight kui loose
    2. 3bet vist. eelise tegi ka sarnase gei 3beti
    Shoveks riveri. Q ja A ei usu. Võid ka turni shoveda aga sa ei repi sittagi, riveril saad küll A-d ja Q-d reppida.

  7. #607
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: HU cashi nurk

    Hästi mängitud, kui shovesid riveri.

    edit: taga checkimine on muidugi 0EV kui ei usu shove kasumlikkusesse
    Viimati muudetud sixmax poolt : 13.05.11 at 14:53

  8. #608
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: HU cashi nurk

    Tegin kasutaja dc-sse. Soovitage videosid, mida peaks kindlasti vaatama nl50 mees, vb varsti ka nl100.

  9. #609
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Cap laudade kohta mingit infot, et kui lightilt 3bet postis shoveda?
    N: käes AKo oleme 3bet potis kus vastane avas 3bb ja me tegime raise 9bb. Flop tuleb J23 ja eff stack selleks hetkeks mingi 22bb, kas siin on readless ok nuppe vajutada?
    Ja üle üldse strateegiat capi kohta võiks jagada või on isegi mõni video?

    Vabandan kui vähe segane küsimus mul juhe koos hetkel.

  10. #610
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ei oska shortstack mängu, aga miks vajutamine on parem kui check-call? Ma usun, et Jacki ja any pocket paari ei foldita kunagi, samas valuebet see ju ka ei ole. Sa võid panna foldima random käe millest hetkel ees oled ja mis hilisematel tänavatel võib improveda ja saaksid poti kohe maha võtta, aga kas see on rohkem väärt kui võimalus, et sa checkid ja ta oma random käega ise shoveb millest hetkel ees oled?

    Seda ei tea kas check-fold oleks veelgi parem, pole kunagi capi mänginud.

  11. #611
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Cap laudade kohta mingit infot, et kui lightilt 3bet postis shoveda?
    N: käes AKo oleme 3bet potis kus vastane avas 3bb ja me tegime raise 9bb. Flop tuleb J23 ja eff stack selleks hetkeks mingi 22bb, kas siin on readless ok nuppe vajutada?
    Ja üle üldse strateegiat capi kohta võiks jagada või on isegi mõni video?

    Vabandan kui vähe segane küsimus mul juhe koos hetkel.
    AK-ga thumbrule kui cbetid ja ja vastane shoveb ning sul callimise jaoks vaja vähemalt 33% equiotyt (1:2 pot oddsid) siis on AK-ga snap stack off. Sinu näiteks ma never AK-d ei foldiks, samuti AQ-d, KQ-d. FE + PE = profit.

  12. #612
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Cap laudade kohta mingit infot, et kui lightilt 3bet postis shoveda?
    N: käes AKo oleme 3bet potis kus vastane avas 3bb ja me tegime raise 9bb. Flop tuleb J23 ja eff stack selleks hetkeks mingi 22bb, kas siin on readless ok nuppe vajutada?
    Ja üle üldse strateegiat capi kohta võiks jagada või on isegi mõni video?

    Vabandan kui vähe segane küsimus mul juhe koos hetkel.
    minbet-call

  13. #613
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    There is no money in heads up poker...


    Dealer: Hand #30961746375
    Dealer: timz0333 wins the pot ($1)
    Dealer: Hand #30961750868
    Dealer: Deep Maths wins the pot ($1)
    Deep Maths: people like u
    timz0333: gg
    Deep Maths: who do the buy in for less than 50 to look weak make me sick!

  14. #614
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: HU cashi nurk

    keegi oskab öelda, et kuidas adjustida venda kes on lihtsalt üli tight, mitte midagi sulle kinni ei maksa ja paired flopil ka ainult check callib sind k6ik tänavad 3-betitud potis üle paariga. kuidas sellistelt poistelt raha kätte saada ja kuidas teha nii et ise võimalikult vähe kaotaks bluffides.

  15. #615
    Bännitud Kasutaja Italiandude avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Pizza!
    Postitusi
    79

    Re: HU cashi nurk

    Ez, agro&steali sitaks. Kui võtab oma c/c liini siis shut downi kohe. Pmst value saamiseks peadki out-nittima teda.

    Tho enda närvide säästmiseks pole mõtet mängida sellise vennaga kui ta just 2+ tableda ei taha.

  16. #616
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: HU cashi nurk

    tra ja kui ühtegi kätt ei hiti, mega tilt tuleb peale ja siis otsustad ühes käes teda bluffida ja obv siis on tal top paar at least ja never ei anna alla :)
    ja siis saad flopist pair+flushdraw ja ta inraiseb su betti ja tead et tal obv monster ja no ei hiti ei oa teist paari ega ka flushi:S no lihtsalt nii sick on sellise vastase vastu mängida.

  17. #617
    Bännitud Kasutaja Italiandude avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Pizza!
    Postitusi
    79

    Re: HU cashi nurk

    Bad run lihtsalt.. Ega fishi ka väga kerge biitida pole kui endal kunagi ühtegi valuekätt pole =)

  18. #618
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: HU cashi nurk

    mega tilti ajavad sellised, just kui mõtled, et olemas 10 high boardil JJ käes ja all in vastas, siis vend näitab sulle 101010 muidugi alla selle ta ju ei mängiks ***** küll ma ei suuda selliseid võita :SE

    Edit: Ropendamine
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 11.06.11 at 12:11

  19. #619
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    mega tilti ajavad sellised, just kui mõtled, et olemas 10 high boardil JJ käes ja all in vastas, siis vend näitab sulle 101010 muidugi alla selle ta ju ei mängiks ***** küll ma ei suuda selliseid võita :SE

    Edit: Ropendamine
    Igat pidi -EV vastane imo, käib üks reigi veeretamine edasi tagasi ja "rikkaks" saad harva. Palja preflop agressiooniga on muidugi võimalus ta ranged siiski laiemaks saada ja kergemalt stackidele mängida aga imo on see suht libe tee ja postflop valib ta endiselt oma kätt hoolikalt. Edge sellise tüübi vastu peakski tulema õigesti ajastatud bluffidest.

  20. #620
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: HU cashi nurk

    võtsin rangelt temaga sama liini ja tundus et poiss ei suutnud enam check-callida,sest ma lihtsalt tuimalt checkisin TPTK järgi ja vend näitas two pair ette :) lõppes asi sellega et vana hakkas imelikult bluffima ja ise riveris second paariga bettima. see et selliseid vastaseid tuleb lihtsalt out nittida peab paika. villain kirj chatti ka et kui ma kohe 3-betima ei hakka siis ta läheb minema 1 aega ei läinud igastahes ja selle ajaga sain ilusti oma buy innid tagasi. väga salakaval asi see heads up ikka.

Lehekülg 31, kokku 45 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES