Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 45 EsimeneEsimene ... 283637383940 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #741
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ütlesid: "Kahelt esimeselt küll mitte.", Isildur1 NLHE HU-s peaks küll maailma top #10 kuuluma hetkeseisuga. Ja iga inimene kes suudab $25/$50 või kõrgemal tasemel regularidega mängides break-even olla on by far parem mängija kui Eesti #1.
    Minu kommentaaris "kaks esimest" tähendas sinu kolmele loetelu (isildur, ziigmund, DC grew) kahte esimest nime.

  2. #742
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa Isildurilt, Ziigmundilt ja DeucesCrackedi põhivendadelt ka ei võtaks coachingut, amirite?
    What? Ilmselgelt on ju teised eestvedajad tõelised koljatid - samade limiitide crushijad ja kordades kõvema sample peale. Tema kergelt miinuses vend (ja trend paistab suhteliselt nukker). KUI see pole näiteks venna põhikonto, siis tekib küsimus, miks talle nii halba reklaami tehakse. Ei ole pädev nii kõrgete limiitide regide osas, aga jäi silma lihtsalt. Ära ütle, et sulle ei jäänud :P.

  3. #743

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    What? Ilmselgelt on ju teised eestvedajad tõelised koljatid - samade limiitide crushijad ja kordades kõvema sample peale. Tema kergelt miinuses vend (ja trend paistab suhteliselt nukker). KUI see pole näiteks venna põhikonto, siis tekib küsimus, miks talle nii halba reklaami tehakse. Ei ole pädev nii kõrgete limiitide regide osas, aga jäi silma lihtsalt. Ära ütle, et sulle ei jäänud :P.
    Võimalik, et õpetab vähe teisi aspekte vms.
    Või nagu kardpleier kirjutas kunagi, siis maailmatasemel automehaanik ei pea olema maailma tasemel rallisõitja.

  4. #744
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Või nagu kardpleier kirjutas kunagi, siis maailmatasemel automehaanik ei pea olema maailma tasemel rallisõitja.
    Ei ole korrektne võrdlus. Automehhaanik ei õpeta rallisõitjale, kuidas sõitma peaks.

  5. #745
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu kommentaaris "kaks esimest" tähendas sinu kolmele loetelu (isildur, ziigmund, DC grew) kahte esimest nime.
    Are you retired? Sa ütlesid "kahelt esimeselt mitte", üks neist kahest esimesest oli Isildur1 ja ma küsisin "kas sa ei taha top 10-sse kuuluvalt vennalt coachingut võtta".

  6. #746
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Are you retired? Sa ütlesid "kahelt esimeselt mitte", üks neist kahest esimesest oli Isildur1 ja ma küsisin "kas sa ei taha top 10-sse kuuluvalt vennalt coachingut võtta".
    Retired? :)

    Sa nimetasid Ziigmund, Isildur1, DC punt. Ütlesin ja mõtlesin, et Isildur1 ja Ziigmundilt küll mitte. See tähendab, et kui ma peaks valima top10 parima nosebleed mängijalt coachi siis nendelt kahelt ma ei võtaks.

    Kui tahad teada, keda ma eelistaksin siis kõige esimene oleks Jungleman, sest tal on väga head tulemused. Ta on ehitanud oma tee nosebleedi alles hiljuti mikrost ülesse. Tal on coachimises kogemusi. See oleks mu esimene valik. Teised kaks oleksid Durrrr ja Phil Ivey, sest nad on olnud tasemel aastaid ja näidanud stabiilselt häid tulemusi. Kahjuks mu silmaring HS regularidega siinkohal lõppeb, sest ei ole nii väga kursis high-stakes mängudega. Liiga kauge ja samas liiga sügav mäng, et tänasel päeval sealt midagi märkismiväärset õppida.

    Lisaks niipalju, et võtaksin ennem coachi 2/4 - 5/10 crushivalt regularilt kui Ziigmundilt või Isildurilt.

  7. #747

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ei ole korrektne võrdlus. Automehhaanik ei õpeta rallisõitjale, kuidas sõitma peaks.
    Õhh,

    maailmatasemel jalgpallitreener ei pea olema maailmatasemel jalgpallur.
    Maailmatasemel suusatreener ei pea olema maailmatasemel suusataja.
    Maailmatasemel hääleseadja ei pea olema maailmatasemel laulja.
    Maailmatasemel pokkeriteoreetik ei pea olema maailmatasemel pokkerimängija.

  8. #748
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Õhh,

    maailmatasemel jalgpallitreener ei pea olema maailmatasemel jalgpallur.
    Maailmatasemel suusatreener ei pea olema maailmatasemel suusataja.
    Maailmatasemel hääleseadja ei pea olema maailmatasemel laulja.
    Maailmatasemel pokkeriteoreetik ei pea olema maailmatasemel pokkerimängija.
    Correct aga viimane küll nii ei ole. Mõistad, et teoorias töötab pokkeris kõik laitmatult, praktikas mitte. Balanseerimine on kõige ehedam näide. Teoorias peaksid olema megalt balanseeritud, praktikas isegi heade mängijate vastu võib see olla -EV olla või vähemalt missid spotte, mis ilma balanseerimata oleksid suurema EV-ga.

    Samuti teooria järgi kui keegi betib $1 ja pot on $1000 peaksid 100% ajast calima. Praktikas võib olla nii, et mängija betibiki $1 ainult stonecold nutsiga. Praktiline näide, mida ise kasutan tihti: kui sa oled 100% või selle lähedale kindel, et sul parim käsi aga samas valuet raske saada (näiteks riverdad top2 aga maha tuleb 3 flush ja straight ning tead, et vastasel top pair/2-nd pair 90% ajast, 5% ajast bluff ja 5% ajast rida/straight) siis minraised riveri kui ta betib. Enamus vastaseid teevadki "pot oddsidega" calli aga samas teavad, et nad alati biit.

    Seda edasi arendades teen nii ka minraise/folde samal boardil. Ala mu kogustäkk käe alguses $100, riveril top2-ga minraisesin $60 peale ja vastane läheb all-in siis mina foldin samas aga teised callivad kuigi teavad, et võiduvõimalust ei ole. Foorumites teoreetikud ütlevad, et see on viga.

    Seetõttu pokkeris on vaja praktikat, et su teooria ka paika peaks.

  9. #749

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Correct aga viimane küll nii ei ole. Mõistad, et teoorias töötab pokkeris kõik laitmatult, praktikas mitte. Balanseerimine on kõige ehedam näide. Teoorias peaksid olema megalt balanseeritud, praktikas isegi heade mängijate vastu võib see olla -EV olla või vähemalt missid spotte, mis ilma balanseerimata oleksid suurema EV-ga.

    Samuti teooria järgi kui keegi betib $1 ja pot on $1000 peaksid 100% ajast calima. Praktikas võib olla nii, et mängija betibiki $1 ainult stonecold nutsiga. Praktiline näide, mida ise kasutan tihti: kui sa oled 100% või selle lähedale kindel, et sul parim käsi aga samas valuet raske saada (näiteks riverdad top2 aga maha tuleb 3 flush ja straight ning tead, et vastasel top pair/2-nd pair 90% ajast, 5% ajast bluff ja 5% ajast rida/straight) siis minraised riveri kui ta betib. Enamus vastaseid teevadki "pot oddsidega" calli aga samas teavad, et nad alati biit.

    Seda edasi arendades teen nii ka minraise/folde samal boardil. Ala mu kogustäkk käe alguses $100, riveril top2-ga minraisesin $60 peale ja vastane läheb all-in siis mina foldin samas aga teised callivad kuigi teavad, et võiduvõimalust ei ole. Foorumites teoreetikud ütlevad, et see on viga.

    Seetõttu pokkeris on vaja praktikat, et su teooria ka paika peaks.
    Pakkusin lihtsalt välja, et antud tegelane võib olla suurepärase võimega sisestada teooriat keskmisele pokkerimängijale arusaadavamalt/veenvamalt kui ülejäänud tegelased.


    Lisaks on minu näited erandid. Enamalt jaolt on tõesti koolitajad ka oma ala tegevspetsialistid. (spordialad enamasti välja arvatud.)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 11.10.11 at 15:22

  10. #750

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Retired? :)
    ( Click to show/hide )

  11. #751
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    jama, pildiga on mingi viga ja ma ise ei näe kes ta paremat kätt istub:S
    LUUUULZ :D:D:D

    ranka peksab jälle segast :(

  12. #752
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU cashi nurk

    Primo läheb sinna meetingule, eks pärast küsin kui mõttetud mehed seal koos olid :D

  13. #753
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: HU cashi nurk

    jube tahtmine on HU endale selgemaks teha läbi praktika. Kas kuskil saidil on ka alla nl50HU laudu? 888 oli vist nl25 ka?

  14. #754
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    jube tahtmine on HU endale selgemaks teha läbi praktika. Kas kuskil saidil on ka alla nl50HU laudu? 888 oli vist nl25 ka?
    OLI nl30, enam ei ole. Alates NL50 nüüd.

  15. #755
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    nl30 ongames oli actionit küll ja küll.

  16. #756
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: HU cashi nurk

    Rake tappev ei ole nii madalal?

  17. #757

    Re: HU cashi nurk

    Trios peaks ka olema €NL20 kui ma ei eksi.

  18. #758
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Rake tappev ei ole nii madalal?
    See on läbi käinud mõte jah, et alla NL50 HU on väga raske biitida, sest rake on suur. Teine võimalus on nii kaua HU SNGsid lasta kui NL50 cashi bankroll olemas.

  19. #759
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Olympic-Onlines (iPoker) ja Triobetis (Microgaming) on alla 50NL lauad olemas.

  20. #760
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HU cashi nurk

    Et mõistlikum kohe siis NL50 hakata laskma??? Nt NL50 $ lauad või NL30 € lauad...kumb mõistlikum... ise mängin prg toas kus on rake vabshee 6% ja NL30..... tundub küll ikka, et papp kaob lihtsalt kuhugi auku.... peaks tuba vahetama kiiremas korras?

Lehekülg 38, kokku 45 EsimeneEsimene ... 283637383940 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES