Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 45 EsimeneEsimene ... 313940414243 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #801

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Oled otsingu eest peidetud äkki?
    pead silmas starsi otsingut? Mu meelest selle järgi regiks tempeldada, et hide peal, on küll natuke liiga light imo kuna väga paljudel fishidel samuti hide peal.

  2. #802

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Küsimus - miks regid ei mängi minuga HU-d pokerstarsis? Kust nad teavad, kas ma olen kaotav/võitev, kui PTR ja muud trackivad sited ei tööta täna? Mingit omavahelist historyt ei ole ja ostetud käed neid ka ei saa aidata kuna enamus quitivad enne esimese käe mängimist, seega hud-i nad ei näe minu kohta.
    Ma arvan sellepärast,et oled eestist.Eesti fishe väga ei kohta.

  3. #803
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    pead silmas starsi otsingut? Mu meelest selle järgi regiks tempeldada, et hide peal, on küll natuke liiga light imo kuna väga paljudel fishidel samuti hide peal.
    Väga paljudel vaevalt, pigem üksikutel(enda FR kogemuse põhjal ütlen seda). Arvan, et enamus on regularid või BE. Mina isiklikult saan piisavalt actionit, et mul ei ole mõtet aega raisata selliste peale...kui actionit vähem oleks siis mängiks.

    Ja kindlasti on ka selliseid regulare kes mängivad kõigiga...pead kauem otsima lihtsalt :P

  4. #804

    Re: HU cashi nurk

    Kusjuures olen tihti küsinud, et why do you quit? How do you know? Ja siis ükskord sain vastuseks "Secret " Seega tekkis väike kahtlus, et kuskilt nad saavad infot ikkagi. Ega mul mingit valu ei olegi rexidega HU-d mängida, aga vaja kuidagi ju mobiles see 100 VPP-d ju täis teha ja mõtlesin, et miks mitte õhtuti voodis enne magama minemist natuke metatada madalatel limiitidel.

  5. #805

    Re: HU cashi nurk

    Ühtegi avaliku saiti küll pole mis Starsi trackiks minu teada, vb mingi huga puga botid omale ehitatud ja mingi põrandaalused saidid..

  6. #806
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: HU cashi nurk

    Kui Sina tead, et ta on regular siis teab ka tema. Edasi juba kehtib Ranno jutt. Simple as that.

  7. #807

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Eesti fishe väga ei kohta.
    Lol for real? 90% eestlaseid on imo maakad, kelle standardsõnavara on "****" ja "ime lahti" ja mängustiil sellele vastav. LAG spewtarde tõesti ei ole, nagu Hispaania/Venemaa, aga fishe on vaatamata sellele palju. Lihtsalt straightforward nitfishid on.

    Ma ei tea, mul igastahes on küll ikka eriti vastik eestlasele kaotada:(


    e: Ilmselt kibestumus, though.

    ee: Maakate all pean silmas matse, mitte linnast väljas elavaid inimesi. Elukoht ei määra iseloomu.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 19.07.12 at 17:20

  8. #808

    Re: HU cashi nurk

    Rahalaudades näeb eesti fishe siiski suht vähe.Ise HU suht vähe mänginud,aga kui keegi lauda istub vaatan kõigepealt kus riigist vastane pärit.

  9. #809
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Lightbulb Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Küsimus - miks regid ei mängi minuga HU-d pokerstarsis? Kust nad teavad, kas ma olen kaotav/võitev, kui PTR ja muud trackivad sited ei tööta täna? Mingit omavahelist historyt ei ole ja ostetud käed neid ka ei saa aidata kuna enamus quitivad enne esimese käe mängimist, seega hud-i nad ei näe minu kohta.
    Tsitaat Algselt postitas Kreuznagel
    Saw kotkas something (his complete SN escapes me ATM) trying to get a fish to play HU today. Tilts me so hard when someone does that.
    :)

  10. #810

    Re: HU cashi nurk

    Hyperite vallutuskäigu ajal keegi cashi ka veel mängib?
    Ise mängin hetkel Starsi 50bb laudu. Paljud vastased avavad minraisiga. Kuidas oleks optimaalne vastu mängida. Mul on kahtlus, et ajan oma 3bet liiga ülesse. Küsimus just selles, et kui 3betime ja vastane callib, siis edasise paugutamise korral läheb suur osa stackist sisse ja loobumine keeruline.
    Samuti mis oleks minraisi puhul hea 3beti suurus? Ise olen käitunud nii, villane avab 2bb, mina tõstan 7bb-le. Too much?

  11. #811
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Starsis nl100-200 action tundub suht kehv olevat. :(

  12. #812
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Hyperite vallutuskäigu ajal keegi cashi ka veel mängib?
    Ise mängin hetkel Starsi 50bb laudu. Paljud vastased avavad minraisiga. Kuidas oleks optimaalne vastu mängida. Mul on kahtlus, et ajan oma 3bet liiga ülesse. Küsimus just selles, et kui 3betime ja vastane callib, siis edasise paugutamise korral läheb suur osa stackist sisse ja loobumine keeruline.
    Samuti mis oleks minraisi puhul hea 3beti suurus? Ise olen käitunud nii, villane avab 2bb, mina tõstan 7bb-le. Too much?
    7bb on standard.

  13. #813

    Re: HU cashi nurk

    Ty, endale tundub, et 3bet range on liiga lai selle 2bb beti vastu, endal peaks olema midagi taolist: 44+, A2s+, K4s+, Q8s+, J9s+, A4o+, K8o+, Q9o+ see siis ~30%

    Praegu mängu juures tekitab lihtsalt küsitavust see, et kas 2bb avangut peaksin 3bettima rohkem kui 3bb avangut ning mis võiks optimaalne range olla.

    Jube palju vastaseid avavad 2bb, seda siis 50bb mängus. Kas oleks optimaalsem ka ise nii käituma hakata. Siiani enda standard olnud ikkagi 3bb.

  14. #814
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Miks sa 3betid väikseid pocketeid, väikseid suited ässasid, offsuit ässasid alla ATo, QJo-Q9o? Tee omale polarized (on vist õige sõna?) range, ehk 3beti väga häid käsi ja siis selliseid semi-bluff käsi nagu Q5s, 75s jms + käsi, mis napilt on liiga sitad, et nendega defendida kui sa tahad üle 20% 3bettida. Soovitan vaadata sul pr1nnyraiding S3 episoodid mingi 1-2 (vb ka 3), need käsitlevad avanguid, 3bettimisrangesid jms. Võib-olla slightly outdated, aga kindlasti aitab sind tohutult kui sul praegu selline 3bet range.

  15. #815
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Kuna siin pea kuu vaikus olnud, siis postitan midagi. Vastane oli selline huvitav, loose/passiv poolne. Post andis üsna kergelt alla. Mul oli tollel hetkel üsna fair image. Turn tundus hea kaart 2nd barreli jaoks ja riveris proovisin teda J pealt maha saada.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($29.60)
    BB ($26.12)

    Preflop: Hero is SB with 8, 10
    Hero bets $1, BB calls $0.50

    Flop: ($2) J, K, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1, BB calls $1

    Turn: ($4) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

    River: ($9) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $5.50, 1 fold, shows K

    Total pot: $9 | Rake: $0.40


    Huvitav oli ka matchi viimane käsi kus vastane snapis turni overshove. Ju siis tüdines mängimast.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($37.52)
    BB ($16.76)

    Preflop: Hero is SB with K, J
    Hero bets $1, BB calls $0.50

    Flop: ($2) 2, K, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1, BB raises to $3, Hero calls $2

    Turn: ($8) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $33.52 (All-In), BB calls $12.76 (All-In)

    River: ($33.52) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $33.52 | Rake: $0.50

    Results:
    Hero had K, J (one pair, Kings).
    BB had 7, 9 (high card, Ace).
    Outcome: Hero won $33.02


    Üldise play üle ärge väga palju kriitikat tehke, sest olen prolly üsna roostes ja vähese mängupraktikaga viimasel ajal

  16. #816
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ei ütleks, et turn hea kaart 2nd barreli jaoks. Turnis annaks alla, as played siis riveris annaks alla.

    Teine käsi - milleks shove? Betiks mingi pool potti.

  17. #817
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei ütleks, et turn hea kaart 2nd barreli jaoks. Turnis annaks alla, as played siis riveris annaks alla.

    Teine käsi - milleks shove? Betiks mingi pool potti.
    Antud vastase vastu tundus hea koht 2nd barreliks. Enamiku vastaste vastu annangi turnis alla.

    Teine käsi- Arvasin, et kui ma turnis kiirelt shoven, siis näen väga nõrk välja. Effective stack size oli ka kuidagi imelik vms. Oleks tahtnud küll turnis mingi 5 taala panna, aga siis oleks riveriks pot olnud 18 ja tal alles 7.76.

  18. #818

    Re: HU cashi nurk

    50bb laudades 2bb avada standard?

    Teine käsi, kui sina oleksid turnil pool potti bettinud ja vastane check-shovenud, siis sel antud stackidega oleks snapcall olnud?
    Full stackiga peaks vist foldima.

  19. #819

    Re: HU cashi nurk

    1) Ükski Kx ei foldi half pot beti peale, ilmselt ka Jx callib ära (kui just ei ole väga nit mängija)- ma ise annaksin turnil anda, T high ilma draw-ta pole mõtet barreldada. Ilmselt said riveris foldima 3x masti ostuga, Asxs või QT sorti käe
    2) Kuna vastased c/r pigem top paar kätega või masti ostuga, siis ma eelistaksin 3-bettida 7$ ja all-in minna iga turn kaardiga.

    Ning 2bb on väga standard open raise 50bb laudades, ma avan min-raise ka siis kui on stackid 100bb+ (eelkõige küll mugavusest), kuid osalt ka selle tõttu, et mitte ajada potti liiga suureks pre-flop, saan callida rohkem 3-bette ning kuna mu open raise on pea 100%, siis kaotan ka vähem kui keegi 3-betib.

  20. #820
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    1) Ükski Kx ei foldi half pot beti peale, ilmselt ka Jx callib ära (kui just ei ole väga nit mängija)- ma ise annaksin turnil anda, T high ilma draw-ta pole mõtet barreldada. Ilmselt said riveris foldima 3x masti ostuga, Asxs või QT sorti käe
    1) Panid sa tähele, et vastane foldis riveris ja näitas kuningat? Ise olin ka nagu wtf. Mõtlesin riveris, et tal J on reaalne ja et kui blufin, siis ta võib maha panna. Betsizet ei tahtnud ka suuremat teha, sest nii tundub just, et valuebetin tugevat kätt ja dont mind kui ta maksab.

    2bb avamise kohta..- nii alla 50bb deep katsun ikka avada 2bb. Üleminek 3bb peale sõltub täpsemalt vastasest. Effective stack suuruses 50bb kuni 60bb. 60bb+ deep on suht kõigi vastu avang 3bb.
    Kui näiteks uus vastane tuleb ja istub 40bb-50bbga lauda, siis ta ei tea minu avangu suurust ja kui saan alguses kohe üsna häid käsi, siis avan ka 3bb 40bb-50bb juures.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.09.12 at 15:23

Lehekülg 41, kokku 45 EsimeneEsimene ... 313940414243 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES