Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 45 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #821

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    2bb avamise kohta..- nii alla 50bb deep katsun ikka avada 2bb. Üleminek 3bb peale sõltub täpsemalt vastasest. Effective stack suuruses 50bb kuni 60bb. 60bb+ deep on suht kõigi vastu avang 3bb.
    Kui näiteks uus vastane tuleb ja istub 40bb-50bbga lauda, siis ta ei tea minu avangu suurust ja kui saan alguses kohe üsna häid käsi, siis avan ka 3bb 40bb-50bb juures.
    Erinevaid avangu suuruseid olen isegi katsetanud. Tundmatu vastu võib isegi matchi alguses töötada. Aga 3bettimine, kas seal pole esimeste käte jooksul proovinud täiesti ebastandardseid liigutusi? Võiks vist isegi öelda ebaratsionaalseid. Näiteks saate esimene käsi monsteri, vastane avab 2bb ja siis teil 3bet koht, olen ise mõned korrad proovinud täiesti ebamõistlikku 3bet sizingut, matchi edasisise faasis kindlasti nii ei teeks. Sample küll suur pole, aga olen väga light calle näinud.

    Kas väga mööda mõtlemine, et matchi alguses selline asi võib töötada?

  2. #822
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    1) Panid sa tähele, et vastane foldis riveris ja näitas kuningat? Ise olin ka nagu wtf. Mõtlesin riveris, et tal J on reaalne ja et kui blufin, siis ta võib maha panna. Betsizet ei tahtnud ka suuremat teha, sest nii tundub just, et valuebetin tugevat kätt ja dont mind kui ta maksab.
    Räägid iseendale vastu. Kui sa arvad, et turnis paned 2nd barreli selleks, et ta J foldiks siis riveris tal enam J-d ei ole väga tõenäoliselt ja põletad raha.

  3. #823
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Erinevaid avangu suuruseid olen isegi katsetanud. Tundmatu vastu võib isegi matchi alguses töötada. Aga 3bettimine, kas seal pole esimeste käte jooksul proovinud täiesti ebastandardseid liigutusi? Võiks vist isegi öelda ebaratsionaalseid. Näiteks saate esimene käsi monsteri, vastane avab 2bb ja siis teil 3bet koht, olen ise mõned korrad proovinud täiesti ebamõistlikku 3bet sizingut, matchi edasisise faasis kindlasti nii ei teeks. Sample küll suur pole, aga olen väga light calle näinud.

    Kas väga mööda mõtlemine, et matchi alguses selline asi võib töötada?
    Ma 3betidega nii katsetanud ei ole. Panen ikka enamvähem standartselt. Tho varasemast 100bb deep mängudest on meeles, et vastased olid väga agrod tihti matchide alguses (3betisid palju algul) ja pärast tõmbusid vähe tagasi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Räägid iseendale vastu. Kui sa arvad, et turnis paned 2nd barreli selleks, et ta J foldiks siis riveris tal enam J-d ei ole väga tõenäoliselt ja põletad raha.
    Pole kusagil kirjutanud, et turnis üritasin teda J pealt maha saada. Selle mõttega panustasin riveris. Sellessuhtes on õigus, et kui J callib turni, siis tihti callib ka riveri ja põletan raha. Nagu eelpool mainisin, siis mäng roostes ja ärge näkku lööge :D
    Tegelikult mõnikord mängin teatud olukordi liiga kaugele ja võibolla bluffin seal kus tegelikult ei tohiks/ei ole kasumlik. Vahel see töötab, teinekord mitte. Antud käsi ka, T8o- Reaalne on, et 8 korda kümnest annan ma turnis alla ja need 2 korda kümnest lähen lõpuni :)

  4. #824
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ei, J ei calli riverit kui turni callib, aga range vastu on sitt bet. Miks tal just J peaks olema? J enamasti turni foldib.

  5. #825

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei, J ei calli riverit kui turni callib, aga range vastu on sitt bet. Miks tal just J peaks olema? J enamasti turni foldib.
    Kui mõelda, mis limiitides sina mängid, on sul on kindlasti õigus, et J turni enamasti foldib, sest turn on halb barrelikaart ja enamasti sa betid seal for value, aga kui nl25st rääkida, siis turnil second pair enamasti ikka callib. Ma arvan.

  6. #826
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HU cashi nurk

    3 käsi vs unknown 100bb deep
    vastane avab 3bb, meil AKo. 3betin 9 peale ta call. flop on Q77, betin pool potti (9bb) vastane raiseb 19bb peale. mis teeme?

  7. #827

    Re: HU cashi nurk

    Sõltub gameplanist. Mina alati antud tingimustel (3 kätt unknown) shoven.

  8. #828

    Re: HU cashi nurk

    ma just foldin kui mul pole mingit infot ..

  9. #829

    Re: HU cashi nurk

    ja mina callin:(

  10. #830
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    3 käsi vs unknown 100bb deep
    vastane avab 3bb, meil AKo. 3betin 9 peale ta call. flop on Q77, betin pool potti (9bb) vastane raiseb 19bb peale. mis teeme?
    super easy fold. kui ei taha foldida, siis check-calli aga see oleks horrible.

    E: mitte horrible aga väiksema EV-ga, kui cbet/fold.

  11. #831
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas C-3PO Vaata postitust
    Sõltub gameplanist. Mina alati antud tingimustel (3 kätt unknown) shoven.
    graafikuid/tulemusi. tõsiselt ajavad sellised postid närvi. mis kuradima gameplan, kui on antud täpne ja staatiline info. siin ei sõltu enam mitte midagi.

  12. #832
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    super easy fold. kui ei taha foldida, siis check-calli aga see oleks horrible.

    E: mitte horrible aga väiksema EV-ga, kui cbet/fold.
    Jep pretty much.

  13. #833

    Re: HU cashi nurk

    Ma ilmselt callin kuna kaks ülekaarti ning vastased üldjuhul ei raise Qx (pigem callivad), seega võib ka random bluff olla, mille ta võib maha checkida ning kui ta bluffib, siis suure tõenäosusega barreldab just K ja A turni puhul. Samas kui ei taha sattuda rasketesse olukordadesse mängu alguses, siis fold ja vaata, mis ta teiste käte puhul edasi teeb.

  14. #834
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    super easy fold. kui ei taha foldida, siis check-calli aga see oleks horrible.

    E: mitte horrible aga väiksema EV-ga, kui cbet/fold.
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jep pretty much.
    ma kyll n6us pole

    cbet/fold on halb pokker

  15. #835
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HU cashi nurk

    mis sa pakud siis?

  16. #836
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    c/c obv

  17. #837
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    inb4 "k2si faceup"

  18. #838
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    ranka/codecci kui cbet siis mis te peas m6tlete on see bluff v6i value? ei yhte ega teist onju sp see ongi sitt liin, ma n6us et see k6ige "lihtam" liin aga vaidlen tugevalust vastu et k6ige rohkem +ev

    kui check flopil siis saab alati callida outidega + best hand v2ga tihti

    p6hiargument cbetile on et lihtne m2ngida ja et kui check siis villain v6ib terve weak sdv range 3 barreliks p66rata jne aga kui villain nii agro kas te t6esti arvate et cbeti vastu laseb teil siis lihtsalt m2ngida siin?? ma arvasin ka vanasti nii et unknowni vastu parem lihtne liin v6tta aga kui ma hakkasin checkima siin siis sain hoopis aru et check/call on k6ige "lihtsam"/+ev liin

  19. #839

    Re: HU cashi nurk

    7 alati callib, seda pole tal raisedes never, Q peab tal olema 35% ajast, et ma saaks shovedes break even puhtalt fold equiti pealt, arvestamata, et random Q paari vastu olen potis 25% equitiga. See toob mulle tulevikus potentsiaalselt palju raha kui ta peaks callima ja näeb mu AK-d. Sa võid ju vaadata igat kätt kui eraldiseisvat ühikut, aga minu meelest jätad niimoodi palju raha lauda.

  20. #840
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma kyll n6us pole

    cbet/fold on halb pokker
    check-fold on halb pokker. check-callida võiksin FR/6max, aga sealgi tahaksin cbettida, kuna nad foldivad niipalju aga ei bluffi üldse :S

Lehekülg 42, kokku 45 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES