Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 45 EsimeneEsimene ... 334142434445 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #841
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ranka/codecci kui cbet siis mis te peas m6tlete on see bluff v6i value? ei yhte ega teist onju sp see ongi sitt liin, ma n6us et see k6ige "lihtam" liin aga vaidlen tugevalust vastu et k6ige rohkem +ev

    kui check flopil siis saab alati callida outidega + best hand v2ga tihti

    p6hiargument cbetile on et lihtne m2ngida ja et kui check siis villain v6ib terve weak sdv range 3 barreliks p66rata jne aga kui villain nii agro kas te t6esti arvate et cbeti vastu laseb teil siis lihtsalt m2ngida siin?? ma arvasin ka vanasti nii et unknowni vastu parem lihtne liin v6tta aga kui ma hakkasin checkima siin siis sain hoopis aru et check/call on k6ige "lihtsam"/+ev liin
    Kuidas cbetides on kõige lihtsam mängida? Kui ta raiseb, siis sa küsid: what now? Kui ta flatib ja turn on blank: siis sa küsid what now? Kui sa check-callid ja ta edasi barreldab, siis ei ole nii raske käest loobuda või kui check-callides hitis oma K või A siis sul on standard check-shove, aga kui cbetid siis hakkad mõtlema, et kumb on parem - kas barreldada või checkida K või A turn. Seega CBET on paardunud boardil 3betted potis üks raskemaid mänge.

    Aga ma ei cbeti siin lihtsuse, ega raskuse mõttes, vaid see on kõige parema EV-ga. Sest HU-s callib ta meid siin nõrgema käega, foldib ära suures potis suure hunniku käsi, millel võib olla callimiseks piisavalt equityt. Muideks, kui ta meid nõrgemaga callib A high, K high siis ta loodab, et tal best hand ja checkib selle käe maha.

    E: check-call SD mõttes on tore, sest ta teinekord ju bluffib ja siis sul jäbäk imeelde, et oh kui hea mäng. Tegelt, kui sa cbetid + ta foldib equitiga käsi (kasvõi miski JTs), callib pasemaga, millega chekib maha, siis see ei jää eriti meelde, KUNA ta suurema osa ajast foldib.

  2. #842
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    hmm ok

    m6tleme teistmoodi

  3. #843
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ranka/codecci kui cbet siis mis te peas m6tlete on see bluff v6i value? ei yhte ega teist onju sp see ongi sitt liin, ma n6us et see k6ige "lihtam" liin aga vaidlen tugevalust vastu et k6ige rohkem +ev

    kui check flopil siis saab alati callida outidega + best hand v2ga tihti

    p6hiargument cbetile on et lihtne m2ngida ja et kui check siis villain v6ib terve weak sdv range 3 barreliks p66rata jne aga kui villain nii agro kas te t6esti arvate et cbeti vastu laseb teil siis lihtsalt m2ngida siin?? ma arvasin ka vanasti nii et unknowni vastu parem lihtne liin v6tta aga kui ma hakkasin checkima siin siis sain hoopis aru et check/call on k6ige "lihtsam"/+ev liin
    Sa ei pea tingimata iga olukorda liigitama, et kas bluff või value. Võtame tüüpilise 3beti callimise range - miski A9+, 22+, kõik broadway kaardid. 22+ tõenäoliselt callib, A-highd ka, ülejäänud foldib. Turni me checkime, kui ta mõtlev mängija siis Q+ ta turnis valuebetib ja meil easy fold, A-highd ta checkib järgi turnil ja riveril ja me võidame, JJ-22 'le kaotame kui ei improve.

    Kui sa nt minu vastu c/calliksid flopi siis ma infota 100% panen 3 barrelit. Millega sa seda balansseerid, et saad c/callimist lubada? Tüüpiline (või praktiliselt ainuke) c/call range ongi A-highd ja JJ-22, mis on üliläbinähtav ja väga kerge maha barreldada. Sa võid hakata siin Q-sid ja tripse checkima for value, aga sellega keerad oma cbeti range jälle perse ja see muutub liiga nõrgaks. Väga hea mängija vastu vahest muidugi tuleks checkida, aga väga harva.

    Ma mingi aeg mängisin ka sellist kätt check/call liinis, aga paremad regularid tegid mulle selgeks, et see on kohutav.

  4. #844

    Re: HU cashi nurk

    c/c liin maniacide vastu on tihti päris hea, kuna nad üritavad iga võimalikul juhul Sind potist välja bluffida, samas ei ole nad väga head valuebettorid. Üldises plaanis tahaks siiski omada paremat kätt kui AK high millega minna showdownile. c-bet on hea kui on plaan barreldada ja balanseerida käsi air ning tp osas. Kui vastane on unknown, siis üldiselt esmalt ma sooviksin minna showdownile, seega arvan, et näiteks c/c näit flop ja turn AK high sellises situatsioonis ei tohiks olla vale- mõnikord ta hitib enda 6 või 3 outeri, samas Ax käed ilmselt floadivad nigunii flopis ning kõik mängijad ei checki maha A5s käsi. Hea asi c/c puhul on see, et kui nad bluffivad, siis ilmselt nad võtavad bet/bet/shove liini enamasti siis kui tuleb K või A turni/riverisse (kuna meie käsi näeb liialt nagu JJ-88) ja peaksime teoorias foldima river shove peale.

  5. #845
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HU cashi nurk

    Muuga nõus aga miks me räägime balanseerimisest, kui meil on vastane täiesti tundmatu? Minu arvates väga ülehinnatud peatükk pokkeris.

    Isegi, kui balanseerimine oleks tähtis siis üheltpoolt teeme meie lollusi ala teinekord leveldame ise end check-callima pasaga või barreldama lootusetus olukorras, teiseltpoolt ka mõnikord vastane mõtleb üle.

  6. #846

    Re: HU cashi nurk

    Muide, kas keegi peale minu mängib Heads Up laude ilma HUD-ita?
    Minu põhjendus: üldiselt laiskus, kuna ei viici HM2 update ära teha, kuid muidu leian, et andmed pigem segavad mind ja ma eelistaksin pigem otsuseid teha üldist mängu tunnetust jälgides.

  7. #847
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa ei pea tingimata iga olukorda liigitama, et kas bluff või value. Võtame tüüpilise 3beti callimise range - miski A9+, 22+, kõik broadway kaardid. 22+ tõenäoliselt callib, A-highd ka, ülejäänud foldib. Turni me checkime, kui ta mõtlev mängija siis Q+ ta turnis valuebetib ja meil easy fold, A-highd ta checkib järgi turnil ja riveril ja me võidame, JJ-22 'le kaotame kui ei improve.

    Kui sa nt minu vastu c/calliksid flopi siis ma infota 100% panen 3 barrelit. Millega sa seda balansseerid, et saad c/callimist lubada? Tüüpiline (või praktiliselt ainuke) c/call range ongi A-highd ja JJ-22, mis on üliläbinähtav ja väga kerge maha barreldada. Sa võid hakata siin Q-sid ja tripse checkima for value, aga sellega keerad oma cbeti range jälle perse ja see muutub liiga nõrgaks. Väga hea mängija vastu vahest muidugi tuleks checkida, aga väga harva.

    Ma mingi aeg mängisin ka sellist kätt check/call liinis, aga paremad regularid tegid mulle selgeks, et see on kohutav.
    minuarust sa r22gid esimene ja teine l6ik omale vastu

    niiet kui cbetid siis arvad et villain mingi passiivne ja ei keera kunagi oma kx,ax blufiks jne ja laseb alati sind showdown?

    ja kui checkid siis villain alati agro ja paneb 3 barrelit 100% runoutidel?

    ja c/c flop ei t2henda tingimata et proovin alati maha checkida vaid v2ga tihti checkib villain siin 22-xx tagasi ja avaneb j2llegi v6imalus betida turn,river kus pole enam "unknown zone" ehk tean v2ga t2pselt miks ma betin

    nii tihti betib villain flopil AJ yhe korra ja checkib maha, i dno for protection i guess? niiet see liin ei saa horrible olla unknown vastu

    muidu ise m2ngin hu-d aint kui 6max laudu teen niiet obv villainid pole nii osavad aga ma ei n2e vahet praegu unknowni vastu eeldatavalt suht madalal limiidil

    heade regide hu matchis vb betimine parem, dno, pole m2nginud kellegagi nii kaua et peab balanseermise peale m6tlema aga kui checkid siin AK ei t2henda et sa k6ik combod checkima pead jne, ei taha et siit p2ris hu 4 rollz tuleks

  8. #848
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    minuarust sa r22gid esimene ja teine l6ik omale vastu

    niiet kui cbetid siis arvad et villain mingi passiivne ja ei keera kunagi oma kx,ax blufiks jne ja laseb alati sind showdown?

    ja kui checkid siis villain alati agro ja paneb 3 barrelit 100% runoutidel?

    ja c/c flop ei t2henda tingimata et proovin alati maha checkida vaid v2ga tihti checkib villain siin 22-xx tagasi ja avaneb j2llegi v6imalus betida turn,river kus pole enam "unknown zone" ehk tean v2ga t2pselt miks ma betin

    nii tihti betib villain flopil AJ yhe korra ja checkib maha, i dno for protection i guess? niiet see liin ei saa horrible olla unknown vastu

    muidu ise m2ngin hu-d aint kui 6max laudu teen niiet obv villainid pole nii osavad aga ma ei n2e vahet praegu unknowni vastu eeldatavalt suht madalal limiidil

    heade regide hu matchis vb betimine parem, dno, pole m2nginud kellegagi nii kaua et peab balanseermise peale m6tlema aga kui checkid siin AK ei t2henda et sa k6ik combod checkima pead jne, ei taha et siit p2ris hu 4 rollz tuleks
    Ei ole passiivne, lihtsalt A-high pole mõtet blufiks keerata, sest sul on enamasti parim käsi antud olukorras, kui oled flopi cbeti callinud ja vastane turni checkib - ainukesed käed mille maha blufid on paremad A-highd ja väiksed pocketid, nii väike range, mida pole mõtet bluffima hakata.

    Balansseerimine jah - see selleks, isegi sellega arvestamata on cbet imo way parem kui c/call.

  9. #849
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    1outeriga ei olnud päris tükk aega kaotanud. Õnneks kokkuvõttes lahkus ta 524 käe pärast $133 vaesemana. Rakeks läks seejuures nii $50.

    Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($77.60)
    SB ($27.32)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    SB bets $0.75, Hero raises $3.50, SB calls $3

    Flop: ($8) J, 9, 6 (2 players)
    Hero bets $4, SB calls $4

    Turn: ($16) K (2 players)
    Hero bets $4.50, SB raises $11, Hero raises $65.10 (All-In), SB calls $8.32 (All-In)

    River: ($54.64) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $54.64

    Results:
    SB had 6, 6 (four of a kind, sixes).
    Hero had K, K (full house, Kings over sixes).
    Outcome: SB won $54.14

  10. #850
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HU cashi nurk

    Hakkasin oktoobri lõpust natuke Starsis HU cashi proovima, kuna terve aasta on saanud praktikat HUHT-s, seda cashinurka siin pmst lugenud ei ole varem ja nüüd viskasin viimastele lehtedele pilgu peale, põhjus miks ma ise ka siia kirjutan, on sügav kurbus, et lihtsalt NL100, 200 saad heal juhul 5-6 vastast päevas ja siis pead olema väga õnnelik ja ette ning taha palvetama, et realoadiks, kui saaks viksiks fishi kingad ka ära, peaasi, et ei lahku lauast. Lihtsalt niii raske on actionit saada :(

    Esimesel katsetuspäeval rexhuntisin ja proovisin jõudu NL100 Short,Fast laudade rexidega V.A eestlastega, algul sain actionit küll ja tulemus väga meeldiv, kahjuks nüüdseks on kogu action välja surnud....

    Kas see HU cash ongi siis sellisesse madalseisu jõudnud nagu eemalt paistab? Short, Fast lauad on ju ülimõnusad ja kiired, peaks ju ometi rahvale meeldima, tundub, et mitte :(

  11. #851
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Reik neis mängudes on ju nii massiivne, paljud mängijad tahavad pokkeriga lihtsalt raha teha, mitte ennast hakata tōestama regide vastu.

  12. #852
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HU cashi nurk

    Mis riveri otsus võiks olla?
    Limpisin pre, kuna vastasele meeldis limpe karistada ja oli plaanis seda üle tõsta aga as played mida arvate ja river mis?
    Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982738
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $70.38
    BB: $140.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K J
    Hero calls $1, BB checks

    Flop: ($4.00) J 6 T (2 players)
    BB bets $4.00, Hero raises to $12, BB calls $8

    Turn: ($28.00) Q (2 players)
    BB bets $10.00, Hero calls $10

    River: ($48.00) 4 (2 players)
    BB checks, Hero?

  13. #853
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Reik neis mängudes on ju nii massiivne, paljud mängijad tahavad pokkeriga lihtsalt raha teha, mitte ennast hakata tōestama regide vastu.
    Reik ei ole oluline s.t. on aga seda ei tasu siin mainida, vaid pigem see kõik taandub su teisele lauseosale - bumhunting. Vennad istuvad 10+ saidil, ongames näiteks hoiavad paremad bumhunterid 100+ lauda lahti (unlimited) ja siis milleks tekitada omale variatsiooni, kui saab lihtsamini.

  14. #854
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Mis riveri otsus võiks olla?
    Limpisin pre, kuna vastasele meeldis limpe karistada ja oli plaanis seda üle tõsta aga as played mida arvate ja river mis?
    Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982738
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $70.38
    BB: $140.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K J
    Hero calls $1, BB checks

    Flop: ($4.00) J 6 T (2 players)
    BB bets $4.00, Hero raises to $12, BB calls $8

    Turn: ($28.00) Q (2 players)
    BB bets $10.00, Hero calls $10

    River: ($48.00) 4 (2 players)
    BB checks, Hero?
    KJ siiski ei limbiks - otsi parem kandidaat. Raiseksin ka turni $23.50, foldiksin shovele. Riveril shoveksin.

  15. #855
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: HU cashi nurk

    miks sa turn raisid

  16. #856
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Mõne villaini vastu taoline "odava showdowni" raise võib töötada, eeldades, et ei donkbeti riverit, aga antud juhul mulle see küll ei meeldi - hero juba raise's floppi ja ta donkas turnil sellele vaatamata. Järelikult võib ta sama teha riveril, kus on palju kehvasid kaarte tulemas ning pot suurem..

  17. #857
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    miks sa turn raisid
    Sest ta turn raise on pair + draw tüüpi käsi, millega ta on nõus maksma aga millega ta võib iga riveri räigelt barreldada ja me oleme totaalselt clueless. Kui ta otsa paneb, siis me oleme toast. Lisaks on chance ,et ta foldib sama käes, mis meil.

    Ma ei hakka vaidlema, et tal ei saa KJ olla ega AJ.

  18. #858
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HU cashi nurk

    kiire küss:
    vastane avab ca 80%, foldib 3betile 50%, callib 3betti 50%. ise 3betib ca 5%, callib oop ca 80%. flopis cbetib palju ja on suht station.
    kuidas mängime?

  19. #859
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Mõned käed in game. Tundub agro ja mängu algul tihti sellised agrod vennad barreldavad siin atc, arvamusi?




    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1985464
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $25.25 - VPIP: 41, PFR: 35, 3B: 13, AF: 2,8, Hands: 4152
    BB: $32.39 - VPIP: 63, PFR: 41, 3B: 26, AF: 5,1, Hands: 5

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 9 K
    Hero raises to $1, BB raises to $2, Hero calls $1

    Flop: ($4.00) 8 4 J (2 players)
    BB bets $2.50, Hero calls $2.50

    Turn: ($9.00) 9 (2 players)
    BB bets $5.00, Hero calls $5

    River: ($19.00) J (2 players)
    BB bets $12.50, Hero

  20. #860

    Re: HU cashi nurk

    Call. J ja overpair betib turnil rohkem ja usun et ainus käsi mille pärast muretseda on a9

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES