Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 45 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #141

    Re: HU cashi nurk

    2. turni check raisega keerad oma lehed pmst teist pidi ja repid A8 A7 88 77
    flopi raisega aga repid igasuguseid muid asju ka

    3. turnis laseks 2nd barreli juhul kui turn oleks olnud kaart mis annab sulle rea t6mbe ehk siis K10. ilma mingi equitita ei ole sel 2nd barrelil erilist pointi, eriti 3bet pot kus sa ei taha teda mingilt v2ikselt paarilt maha saada sellega.

    4. m2ng ise n2itab mis oli 6ige. kui oled n6us oma tpgk stackima siis vastase fold n2itas et su shove oli vale :D ta callib su shove aint K, Q maybe ja oesd maybe. kui vastane on loll manjakk las ise blffib end surnuks

    5. ise tead vastast paremini.. tihti ise callin sellises situatsioonis ja tihti vastane n2itab tripsi :D
    ...jaaaa manjakk fishi vastu ma paneks preflop KK'ga 5 x ta raisele otsa vms :D
    eriti kui sa eelmise k2e kommentaaris ytlesid et ta callis su pref 3beti K4o. m6tle kui seekord oleks tal olnud QJ vms, oleks kohe prefl. k6ik raha sisse l2inud :)
    Viimati muudetud Oliver poolt : 10.09.10 at 12:51

  2. #142

    Re: HU cashi nurk

    Olympicus keegi jõuluvana otsib, siis: LAGRIELLA (nl10)

    kutt on väga kinnine, ootab head kätt. hakkasin minraisema buttonilt, mingi aeg foldis, siis sõitis tal katus ära ja viskas AI iga mu minraise peale. Siis mõtlesin, et saaks ruttu kätt. Ei pidanudki kaua ootama, 5s käsi AA buttonil minraise tema AI käes 22. Ässad pidasid ja doubleup mulle :). aga siis ta kahjuks kadus.
    Huvitav oli, et ta tegelikult ootas ise seal fishe, istus enne ise lauas ja auto reload oli peal ja rahakott täis.

    Keegi veel sellistega kokku puutunud ? :)
    Viimati muudetud Gensoft poolt : 10.09.10 at 12:50

  3. #143
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Miks 3betsizingu 3.66x peale timmid? 100BB stackidega on standard ikka 3.33x, deepina 3.66x.

    1. Kui tõesti väga loose-passive siis fold ja juba flopis, kui flopi callid siis turni peaks ka callima või callisid flopi selleks, et J hittida?

    2. A-d ei ole vaja träppida, A läheb 100% bustoks alati. Ei meeldi check-call, oleks sa positsioonis siis veel, OOP kindlasti C/R on õige.

    3. Su sizing 3bet potis ei meeldi 100BB effective stackidega, as played kui ta calliks turnis jääks riverisse järgi $25 ja pot oleks $50 mis ei ole eriti mängitav. Poolepotised cbetid 3bet potis on ideaalsed, riveris oleks siis stackid $30 ja pot $40 - palju parem. Turni pole enamasti mõtet jah 2nd barreldada enam.

    4. Jep, call on parim ja enam-vähem ükskõik mis turni puhul saab sisse panna, Ac puhul foldiks, teiste kaartide puhul ei tea.

    5. Enamiku vastu fold, selle vastase vastu peaks jah easy call olema - ta valuerange on isegi sitem kui su overpaar siin ehk?

  4. #144
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ups topeltpost.

  5. #145
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU cashi nurk

    Tänud, asjalikud tähelepanekud, makes sense.

    Üks küsimus veel: kui mõttekas on HU cashi puhul PTR-st hand historyt osta?
    Ok, regide vastu nagunii ei taha mängida, aga kui ka kaotava mängija kohta on paari tuhande käeline sample, kas see oleks piisav edge või on siiski arukas toetuda vaid gameflow'le ja HUD-i ebaoluliseks pidada? Jutt käib one-tablemisest.

  6. #146
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Tänud, asjalikud tähelepanekud, makes sense.

    Üks küsimus veel: kui mõttekas on HU cashi puhul PTR-st hand historyt osta?
    Ok, regide vastu nagunii ei taha mängida, aga kui ka kaotava mängija kohta on paari tuhande käeline sample, kas see oleks piisav edge või on siiski arukas toetuda vaid gameflow'le ja HUD-i ebaoluliseks pidada? Jutt käib one-tablemisest.
    Kas eraldi üldse HU-le saab osta?

  7. #147
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas eraldi üldse HU-le saab osta?
    Käte ostmise valikute tegemisel, pärast toa, mängu ja limiidi valimist saad valida "table size", kus on valikud
    * any
    * 1-2 players
    * 3-6 players
    * 7-10 players

    Loogiline valik HU jaoks peaks olema 1-2.
    Ma ei oska öelda, kas sinna alla lähevad ka ringgamede uued lauad, kus alles 2 mängijat istuvad...?

  8. #148
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Käte ostmise valikute tegemisel, pärast toa, mängu ja limiidi valimist saad valida "table size", kus on valikud
    * any
    * 1-2 players
    * 3-6 players
    * 7-10 players

    Loogiline valik HU jaoks peaks olema 1-2.
    Ma ei oska öelda, kas sinna alla lähevad ka ringgamede uued lauad, kus alles 2 mängijat istuvad...?
    Aam... No võid osta ikka, ega see palju ei maksa vast ja mingit kasu ikka on.

  9. #149

    Re: HU cashi nurk

    PokerStars - $0.50 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (BB): $123.95
    SB: $47.25

    SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has J T

    SB raises to $1.50, Hero calls $1.00

    Flop: ($3.00, 2 players) 4 9 Q
    Hero ??

    kuidas sellist draw'i mängida ja kas on üldse mõtekas ?

  10. #150

    Re: HU cashi nurk

    c/r, c/f ka fain

  11. #151

    Re: HU cashi nurk

    ( Click to show/hide )

  12. #152
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Donkbet $2-$2.50, raise peale fold.

  13. #153

    Re: HU cashi nurk

    olen kah sarnases situatsioonis mõlenud, mida teha. ok, flopil donkbet, selle ära callib, mis turnil teha ? donkbettidega lõpuni ja suure raise peale fold ?

  14. #154

    Re: HU cashi nurk

    Olevalt vastasest. Aga arvesta et t6en2oliselt on siin sul oesd outse ainult 4.
    Donka v2lja jah. kui ta yldse ei hittinud siis ta foldib flopis 2ra ja kui ta kuidagi hittis on tal probably sinust parem eq niiet raise peale fold ja calli peale proovi saada tasuta river.
    tegelikult, huvitav oleks ka nii et donkad flopis. vastane call. kui turn blank
    checkid turnis. kui vastane checkib j2rgi voila free river ja kui betib siis checkraised.

  15. #155
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Korralikult video vaatamine (kui midagi arusaamatu siis tagasi kerida, ilusti oma ajus läbi töötada mis nüüd sulle õpetati, videos olev matemaatika ise üle käia Stovega jne) on ikka hoopis teine asi mis niisama vaatamine. Hetkel kulutasin 3h FoxwoodsFiendi Headhunters Episode 5 vaatamise peale (video tegelik pikkus suts alla tunni) ja ma olen täiesti kindel, et sellega ma õppisin tunduvalt rohkem kui eelmise 4 Headhuntersi episoodiga kokku mis ma vaatasin üsna laisalt, vahest küll kerisin tagasi, aga 50 minutilised videod vaatasin ikka mingi 60-70 minutiga ära ja notese ei teinud.

  16. #156
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: HU cashi nurk

    OnGame - $0.20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $27.49
    Hero (SB): $61.50

    Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.20

    Pre Flop: ($0.30) Hero has A A

    Hero raises to $0.60, BB calls $0.40

    Flop: ($1.20, 2 players) 2 J 3
    BB checks, Hero bets $0.90, BB calls $0.90

    Turn: ($3.00, 2 players) A
    BB checks, Hero bets $3.00, BB calls $3.00

    River: ($9.00, 2 players) 4
    BB checks,


    Vastane mängis drawsid/gutshote passiivselt.
    kas checkin järgi või panustan x$ ?

  17. #157
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    On sul millegilt valuet võtta? Kui on siis võta, kasvõi mõni dollar. Kui vastane võimeline vähegi mingit bluffi aretama su väikse vbeti peale, siis checki järgi.

  18. #158
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Mängisin aasta alguses HU NL10 cashi. Kas non sd joon põrutab kuristiku selle pärast, et keegi lihtsalt ei foldi minu dobble/triple barrelile ja ühel hetkel olen ma sunnitud folima kuna board on liilat ohtlik? Bet sixze tundub täiesti normaalne aga enamus käsi tõmmati deebilt ära ja BR käskis sealt pärast 7K kätt jalga lasta. Kas 7K kätt ja -10 buy ini on märkimist väärt üldse? Mängisin valimamatult igast loose agro maniakkidega.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 28.10.10 at 09:59

  19. #159
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU cashi nurk

    Stoxpokeris on mõnda head HU videot?

  20. #160
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: HU cashi nurk

    Valin uut tuba endale. Kus te nl25-nl100 mängite peale ft ja ps? Võiksite välja tuua + ja -, rake'i suurus, boonused, vastased ja muu sellise.

Lehekülg 8, kokku 45 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES