Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 45 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #161
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Postitan selle siia, et ära ei unustaks:


    Tsitaat Algselt postitas jfish Vaata postitust
    ha ha i was actually thinking this exact thing to myself over the course of a few weeks. getting emotionally involved over anything in poker is so pointless. your edge in poker comes from making the best decisions you can, presumably better than your opponents. everybody will get the same heaters, coolers and setups over millions and millions of hands. its your job to play each hand better than your opponents would, thats all poker really comes down to.

    jman is indeed sick though :).
    Tsitaat Algselt postitas patreezy Vaata postitust
    just read the OP.

    this is like what antonius said one time 'you shouldn't have an emotional response to the cards that fall on the table.'

    i think this helps with tilt control as well as thinking clear enough to extract max value from a hand instead of just thinking 'well, Hot Damn!'

    http://forumserver.twoplustwo.com/19...ch-theory-796/
    Viimati muudetud Codecci poolt : 12.11.10 at 00:09

  2. #162
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: HU cashi nurk

    Lagi kui hea topic !

  3. #163
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HU cashi nurk

    mängin ise fullringi, aga kuna avan tihtipeale ise laudu, siis vaja ka HU natukene mängida.

    informatsiooni vastase vastu ei ole. tuli fullstackiga lauda ja istus minust vasakule niiet eeldan, et tunneb positsiooni tähtsust ja päris donk ei ole. mis on järgmises käes hero liin?

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN ($25)
    SB ($19.75)
    Hero ($26.93)

    Pre-Flop: ($0.35, 3 players) Hero is BB J J
    BTN raises to $0.75, SB calls $0.65, Hero raises to $3.50, BTN raises to $7, SB folds, Hero???

  4. #164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    easy shove.

  5. #165
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HU cashi nurk

    hmm.. kas HU ongi JJ easy shove või on konkreetses olukorras liiga palju dead money potis? ise olen pidanud selleks shove piiriks alles QQ.

  6. #166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hmm.. kas HU ongi JJ easy shove või on konkreetses olukorras liiga palju dead money potis? ise olen pidanud selleks shove piiriks alles QQ.
    HU-s JJ on standard all-in käsi pres. su käsi muidugi HU ei ole aga 3way eriti midagi ei muudaks.

  7. #167
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HU cashi nurk

    okei. tänud kiirete ja konkreetsete vastuste eest!

  8. #168
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Mängising fishi vastu enda arvates väga hästi ühe käe, Kas keegi mängiks teisiti?
    BB-l on mingi passiivne vänt kes ei usu ühtegi minu betti ja ei oma tähtsust, igatahes olen ma valmis mõlema avstu bustoks jooksma.

    Full Tilt Poker $10.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 1031421
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $7.70
    BB: $21.00
    Hero (BTN): $14.48

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J J
    Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, BB calls $0.25

    Flop: ($1.05) T 2 2 (3 players)
    SB bets $0.30, BB calls $0.30, Hero raises to $1, SB calls $0.70, BB calls $0.70

    Turn: ($4.05) A (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $2.00, SB calls $2, BB folds

    River: ($8.05) A (2 players)
    SB bets $1.45, Hero raises to $11.13, SB calls $2.90 all in

  9. #169
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Turni ei betiks 2 vastase vastu kindlasti, 1 vastu veel võib-olla...

  10. #170
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    No kui sa ütlesid, et enda arvates mängisid väga hästi, ju siis vastasel T või K oli vms ja sa võitsid. :) Ma oleks flopis rohkem pannud ja turnil checkinud.

  11. #171
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    kui ma raisen flopi siis ma ei näe Ax kätt callimas, AT//KT/QT/JT 3way paneks kõik pigem flopil otsa ja tahaks rahad sisse saada. eriti AT arevstades kui agro ma olen, kui tuleb veel call on range veel nõrgem T4-T9 ja väiksed pocketid kui on A2/TT siis obv palju õnne. A3+/AQ/AK/AJ need ka biidivad aga arvestades kuidas käsi jookseb, on väga raske kedagi nendele kätele panna(eriti A3-A9 sest neil on ju ainult 1 ülekaart). Minu mõte oli selline mistõttu mängsin nagu NUTSI. See, et 3way turn ei mängi rolli imo, sest bluffima nad ei hakka ja nii jääb value saamata kui ma ck turni.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 17.11.10 at 21:56

  12. #172
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    kui ma raisen flopi siis ma ei näe Ax kätt callimas, AT//KT/QT/JT 3way paneks kõik pigem flopil otsa ja tahaks rahad sisse saada. eriti AT arevstades kui agro ma olen, kui tuleb veel call on range veel nõrgem T4-T9 ja väiksed pocketid kui on A2/TT siis obv palju õnne. A2+/AQ/AK/AJ need ka biidivad aga arvestades kuidas käsi jookseb, on väga raske kedagi nendele kätele panna. Minu mõte oli selline mistõttu mängsin nagu NUTSI. See, et 3way turn ei mängi rolli imo, sest bluffima nad ei hakka ja nii jääb value saamata kui ma ck turni.
    AK/AQ/AJ nii floppi ei mängi aga turnist halvem käsi kui ässapaar callib?

  13. #173
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Mis ässapaarile sa paneksid oma vastased pärast sellist flopi tulevärki?

    edit: kuna küsimusele küsimusega ei vastata, siis arvan, et iga Tx/55-99 callib ka turni 1/2 panuse päris tihti, sest olen märganud, et paardund boardil on raske paare foldida.

  14. #174
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: HU cashi nurk

    Potis on 1.65, vastased on .3 sisse pannud, sa raised 1-le, vastastele .7 callida 2.65-sse potti. Bad bet sizing imo. Kui ühel neist on T, siis vahet ei ole, kas raised 1-le või 1.5le, callib igaljuhul.

    Head mängijad ei pane seal AT, KT, QT ja JT otsa, kuna need käed on põmst bluffcatcherid. Way ahead, way behind situatsioon. Vastuseks sellele "AT//KT/QT/JT 3way paneks kõik pigem flopil otsa".

  15. #175
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mis ässapaarile sa paneksid oma vastased pärast sellist flopi tulevärki?

    edit: kuna küsimusele küsimusega ei vastata, siis arvan, et iga Tx/55-99 callib ka turni 1/2 panuse päris tihti, sest olen märganud, et paardund boardil on raske paare foldida.

    Aga miks turnil panustada kui ainuke käsi, mida sa biidiksid, mis võiks callida on Tx ja see võib ka turnil foldida. Ükski käsi, millest taga oled, ei foldi seal niikuinii.

  16. #176
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Nitikari, betsize on halb olen nõus (kahe mängija vastu) aga ma ootan otsa saada, et stackida ma panen konkreetselt kirja, et vastas fish kelle range on flopil väga lai(turnil obv kitsam), mis hea mängija jutt siin veel käib?

  17. #177
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nitikari, betsize on halb olen nõus (kahe mängija vastu) aga ma ootan otsa saada, et stackida ma panen konkreetselt kirja, et vastas fish kelle range on flopil väga lai(turnil obv kitsam), mis hea mängija jutt siin veel käib?
    lol fish.

  18. #178
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: HU cashi nurk

    Jeje, ma nii üldiselt mõtlesin seda hea mängija asja. Flopil raiseks suuremalt ja turnis panustaks halva mängija vastu vast edasi, kui usun, et see on parim value liin EHK kui ta callib turni JA riveri, siis betin turni; kui usun, et ta callib turni, aga foldiks riveri VÕI foldib turni, aga blufiks riveri, siis checkiks taga. Segane jutt. Sama tihti kui tal on AT, kusjuures tihedamini, on tal KT, QT ja JT.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 17.11.10 at 22:23

  19. #179
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nitikari, betsize on halb olen nõus (kahe mängija vastu) aga ma ootan otsa saada, et stackida ma panen konkreetselt kirja, et vastas fish kelle range on flopil väga lai(turnil obv kitsam), mis hea mängija jutt siin veel käib?
    Ära postita käsi kui sa ei suuda nõustuda faktiga, et sul alati õigus pole.

  20. #180
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    See käsi ongi HU BB ei mängi mitte mingit rolli. Tahtsingi teada kuidas keegi mängiks HU-s seda kätt.

    Suudan väga hästi nõustuda, aga antud käes tundub turni ck nii nõrk lihtsalt, et mida ma siis üldse valuebetin?

Lehekülg 9, kokku 45 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES