Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 45 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #241
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tänan codecci, jälle ma mõistan kui pealiskaudselt vähe ma sellest suurepärasest mängust jagan ja, et seda kätt saab mängida mitmel moel õigesti. Ühe korra veel seda kätt vaadates, tahaks siiski mõelda, et kui me anname turnis initsiatiivi (korraks) ära siis vastane üldjuhul betib väga laia rangega.

  2. #242

    Re: HU cashi nurk

    Vastane 62/43 , 3b 14% , flopi ja turni barreldas std potis väga tihti(flop 76%, turn 65%) , 3b potis flop cb 100% (4) turni kohta map oska öelda, sest mul pole seda hudis, sihuke amatöör, et ei oska panna, aga arvatavasti kütab suht lightilt edasi.
    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($30.90)
    BB ($67.62)

    Preflop: Hero is SB with Q, A
    Hero bets $0.75, BB raises $2.40, Hero calls $1.80

    Flop: ($5.40) 3, 4, 10 (2 players)
    BB bets $4.05, Hero calls $4.05

    Turn: ($13.50) J (2 players)
    BB bets $10.12, Hero raises $24.15 (All-In), BB calls $14.03

    Blufid foldib, T ilma fd-ta võib foldida, Jx-i vaevalt, aga meil sitaks equitit ikka selle vastu, ning seda tal pole ka alati. Callida kuidagi nadi , aga foldi kohta map oska midagi öelda.

  3. #243
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: HU cashi nurk

    Miks eraldi teemat ei tee? Ma raiseks flopi ja läheks bustoks. Turnil ma ei tea mida teha, vist foldiks.

  4. #244
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ma floppi ei raiseks, kindlalt call. Turnis ta raisk tundub nii tugev, ma kahtlen, et isegi A või Q meie käe temast paremaks teeks, seega vajaksime ruutut või K 'd, mis tähendab, et foldiks. Ja ma arvan, et call on kõvasti parem turnis kui shove - ta ei foldi praktiliselt mitte midagi, kui saad riveris flushi siis ta vast callib kui tal any ruutu on, kui tuleb ruutu ja tal pole midagi siis ta võib bluffi jätkata jne.

    Aga foldiks muidugi, lihtsalt shove tundub kõige halvem variant.

  5. #245

    Re: HU cashi nurk

    Tüübid on 3/4 pot nuppu ära armunud seal, aga okei, fold ja edaspidi teen siis uue teema.
    Kui iga päev 1-2 teemat teha, siis jääb selline spämmeri tunne.

  6. #246
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: HU cashi nurk

    lol what? seda HU teemat vaatavad ainult HU cashi mängijad ning sedagi suht jooksujalul ning teema muutub pidevalt. strateegias vaataksid ka muud mehed (husng mehed näiteks) ja teema ei lähe OT-s.

  7. #247
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Tüübid on 3/4 pot nuppu ära armunud seal, aga okei, fold ja edaspidi teen siis uue teema.
    Kui iga päev 1-2 teemat teha, siis jääb selline spämmeri tunne.
    Ma arvan, et sa võid eraldi teemadesse postitada nii palju käsi kui palju on sul küsimusi ja mille kohta tahad teiste mõtteid saada. Ma arvan, et kellegil pole selle vastu midagi. Just on tore huvitavaid käsi analüüsida.

  8. #248
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma floppi ei raiseks, kindlalt call. Turnis ta raisk tundub nii tugev, ma kahtlen, et isegi A või Q meie käe temast paremaks teeks, seega vajaksime ruutut või K 'd, mis tähendab, et foldiks. Ja ma arvan, et call on kõvasti parem turnis kui shove - ta ei foldi praktiliselt mitte midagi, kui saad riveris flushi siis ta vast callib kui tal any ruutu on, kui tuleb ruutu ja tal pole midagi siis ta võib bluffi jätkata jne.

    Aga foldiks muidugi, lihtsalt shove tundub kõige halvem variant.
    Aga samas, kui vastasel ei oleks seal set, made flush või AA, siis oleks ju flopi nupud sisse panna õige? Seti ja flushi vastu flopil taga 29% vs 71% ja AA vastu 38% vs 62%. Kuna vastase 3bet oli 14% (ei tea kui suure sampeli alusel), siis võib arvata, et ta kätega 33 ja 44 ei 3beti PrF ja nende peale siis ei paneks. Ülejäänute vastu on ju põhimõtteliselt flip või oled ees osast vastase rangest seal- 2 ülekaarti, KX, QX, JX ning ma kujutan ette, et vastane ei läheks bustoks ka kätega 55-99 või TP NK/No

  9. #249
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Aga samas, kui vastasel ei oleks seal set, made flush või AA, siis oleks ju flopi nupud sisse panna õige? Seti ja flushi vastu flopil taga 29% vs 71% ja AA vastu 38% vs 62%. Kuna vastase 3bet oli 14% (ei tea kui suure sampeli alusel), siis võib arvata, et ta kätega 33 ja 44 ei 3beti PrF ja nende peale siis ei paneks. Ülejäänute vastu on ju põhimõtteliselt flip või oled ees osast vastase rangest seal- 2 ülekaarti, KX, QX, JX ning ma kujutan ette, et vastane ei läheks bustoks ka kätega 55-99 või TP NK/No
    Ma ei ütle, et see ei ole +EV, ma lihtsalt arvan, et call veel parem.

  10. #250

    Re: HU cashi nurk

    Peab ära mainima, et HU on ikka sitaks keeruline ja huvitav. Pole ammu pkri vastu nii palju huvi tundnud.

  11. #251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Peab ära mainima, et HU on ikka sitaks keeruline ja huvitav. Pole ammu pkri vastu nii palju huvi tundnud.
    Minu arvates HU on täpselt nii keeruline ja huvitav, kui sa ise selle teed. See tähendab, et sa võid mängida ainult bummide vastu siis HU on väga lihtne, kui aga tough regularide vastu siis väga keeruline.

    Muideks mängu dünaamikat võrreldes on FR tunduvalt keerulisem kui heads-up. HU-s on sul ainult üks vastane, üks stäki suurus (loeb väiksem stäkk) ja kas oled positsioonis või mitte. Seega optimaalse lahenduse leidmine on üpriski kerge.

    Full ringis aga on 8 erinevat stäkki, ainult buttonilt saad olla kindel, et omad positsiooni aga isegi siis võib juhtuda, et pead eeldatava mängu käe foldima (SB 3betib, BB 4betib). Tekivad heads-up ja muliway potid, iga vastane on erinev. Ühesõnaga muutujaid on tunduvalt rohkem ja tunduvalt raskem leida optimaalsem lahendus.

    Arvan, et kõige huvitavam mäng maailmas oleks full-ring mäng, kus kõik mängijad on mõtlevad mängijad. Online see suckiks, lives oleks lahe, pm nagu high stakes.

    EDIT: see muidugi ei tähenda, et full ring on hirmraske. Kuna blaindid ei jookse nii kiirelt saab mängida suht tightilt, sest nii räigelt ei abuseta kui heads-upis. Kui aga oleks tõesti väga kõva mõtlev laud siis ei saaks ega tohiks ega peakski enam tightilt passima.

  12. #252

    Re: HU cashi nurk

    Ma sattusin täna jälle mängima sellise kahtlase tegelase vastu , kelle statsid on
    55/52 , steal 55 , fold to steal 44, 3b 48 ja fold to 3b 47, cb-b pmslt kogu rangega 80% , turni checkib järele kui pihtas pole.
    Läksin kohe minbetile üle, 3bette peaks Qx Kx kätega vist callima hakkama + igast suited kaardid? flop cb 3b potis oli vist 100% isegi, sample 310 kätt. Ideaalis peaks selline vend olema sitaks kerge vastane eks? Korra kui kaarti hakkas veits rohkem järjest tulema, siis laksutasin väikseid 4bette ka väga tihedalt.

  13. #253
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    Selline väga hea vastane jah. Lihtsalt ootad kui käsi on või flopile hästi pihta saad. Kui tal flop cbet oli 80%, siis see täiesti norm ju. Mul endal flop cbet on 42k käe kohta 76%. Ära liiga looseilt 3bete ainult maha callima hakka, kui tal just betsize gay ei ole. Kui ta paneb normaalselt, 3x või rohkem, siis anna actionit ikka normi rangega- näiteks 66+, AT+, KJ+, JTs+, QTs+, KTs+, A9s+.
    Ax, Kx ja Qx kätega pole vaja väga maha callima hakata imo. Tuleb ka palju paremaid kohti kust valuet saad ja rahad suuremas eduseisus sisse paned.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 02.01.11 at 18:22

  14. #254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Ma sattusin täna jälle mängima sellise kahtlase tegelase vastu , kelle statsid on
    55/52 , steal 55 , fold to steal 44, 3b 48 ja fold to 3b 47, cb-b pmslt kogu rangega 80% , turni checkib järele kui pihtas pole.
    Läksin kohe minbetile üle, 3bette peaks Qx Kx kätega vist callima hakkama + igast suited kaardid? flop cb 3b potis oli vist 100% isegi, sample 310 kätt. Ideaalis peaks selline vend olema sitaks kerge vastane eks? Korra kui kaarti hakkas veits rohkem järjest tulema, siis laksutasin väikseid 4bette ka väga tihedalt.
    Oleneb kuidas ta 3betib. Kui min3betib siis ma paneks edais looselt ja calliks any2 ta 3beti, kui paneb suurelt siis ma tõmbaks tightiks ja laseks tal ehitada suuri potte. Vastu saad võidelda sellisele väga tihti ning üks hit ning papp sinu. minbettides võib ahv isegi aru saada, et mõttetult väiksed potid ning hakkab hoopis callima

  15. #255
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu arvates HU on täpselt nii keeruline ja huvitav, kui sa ise selle teed. See tähendab, et sa võid mängida ainult bummide vastu siis HU on väga lihtne, kui aga tough regularide vastu siis väga keeruline.

    Muideks mängu dünaamikat võrreldes on FR tunduvalt keerulisem kui heads-up. HU-s on sul ainult üks vastane, üks stäki suurus (loeb väiksem stäkk) ja kas oled positsioonis või mitte. Seega optimaalse lahenduse leidmine on üpriski kerge.

    Full ringis aga on 8 erinevat stäkki, ainult buttonilt saad olla kindel, et omad positsiooni aga isegi siis võib juhtuda, et pead eeldatava mängu käe foldima (SB 3betib, BB 4betib). Tekivad heads-up ja muliway potid, iga vastane on erinev. Ühesõnaga muutujaid on tunduvalt rohkem ja tunduvalt raskem leida optimaalsem lahendus.

    Arvan, et kõige huvitavam mäng maailmas oleks full-ring mäng, kus kõik mängijad on mõtlevad mängijad. Online see suckiks, lives oleks lahe, pm nagu high stakes.

    EDIT: see muidugi ei tähenda, et full ring on hirmraske. Kuna blaindid ei jookse nii kiirelt saab mängida suht tightilt, sest nii räigelt ei abuseta kui heads-upis. Kui aga oleks tõesti väga kõva mõtlev laud siis ei saaks ega tohiks ega peakski enam tightilt passima.
    Hea post.

    Kuna full ringis on vähem marginaalseid postflop otsuseid, siis heads up on vähemalt inimese ajule raskem mäng. Õigete preflop harjumuste õppimine ei võta väga palju aega. Täiesti algaja saab vist isegi paremini hakkama heads upis kui 6maxis või full ringis. Õpib mängu ka kiiremini.

  16. #256
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Kas keegi eestlastest ei taha mingi aeg 1-3 tableda tasemel $2/$4 või $3/$6 (eelistan $2/$4) 15-60 minutit õppimise eesmärgil? Arutaks lihtsalt peale sessi omavahel, mis arvame, et üksteise vead on ja võiks paremini teha, või võtaks hoopis linti, loeks peale ja teeks videod vms.

  17. #257
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: HU cashi nurk

    Ma oleksin miski aeg käpp. Kuna hetkel kiire - valmistan ette homse ESTPatricku video, siis loen peale vMeelise video ning panen selle nädalalõpus üles ning alustan käemängu reeglite tegemise siis nädalalõpus/järgmine nädal võiks selle ära teha. Video võiks näha nii, et me mõlemad tõmbame linti - üks põhjendab oma otsuseid. Mängupikkus võiks olla 30 mintsa, sest nii saame kaks videot korraga üles panna ja videod kokku oleks tunnike.

  18. #258
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi eestlastest ei taha mingi aeg 1-3 tableda tasemel $2/$4 või $3/$6 (eelistan $2/$4) 15-60 minutit õppimise eesmärgil? Arutaks lihtsalt peale sessi omavahel, mis arvame, et üksteise vead on ja võiks paremini teha, või võtaks hoopis linti, loeks peale ja teeks videod vms.
    Hea idee ,aga sa võiksid väiksemal limiidil seda teha.

  19. #259
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Hea idee ,aga sa võiksid väiksemal limiidil seda teha.
    Ei taha, sest mu esmane eesmärk on ikka ise õppida ja areneda mitte teisi õpetada. Jah, võib juhtuda, et 50NL mängija on väga hea ja suudab palju õpetada ja vigu leida, aga tõenäolisem on siiski, et 400NL mängija on palju parem. Ja korralikul tasemel mängimine vähendab oluliselt võimalust, et keegi mängib meelega lolli, tekib fancy play syndrome, üritab uusi asju katsetada just for fun jne. Ja isegi kui mängib, siis $2/$4 mu standardlimiit ja võtan seda igapäevatööna :)

  20. #260
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Huvitava asja avastasin just enda jaoks, mõtlesin et jagan.

    4bet/foldida TT 'd on regulari vastu pmselt alati vale 100BB deep. Tänapäeval heade regularide 5betshovemise valuerange on minimaalselt JJ+, AQs+, AQo+, kuna AK 'del ja AQ 'del on sitaks rohkem combosid kokku kui AA-JJ 'l, on meie equity TT 'ga selle range vastu tervelt 40.1%.

    100BB deep meil TT, avame buttonilt 3BB, vastane 3betib 10BB 'le, me 4betime 22BB 'le, vastane shoveb, peame maksma 78BB 'd et võita 200BB 'ne pot, mis tähendab, et vajame 39% equityt

Lehekülg 13, kokku 45 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES