Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
KOTH on hoopis teine asi. Näiteks Stars/FTP on suht mõttetu üleüldse low-stakes regidega võidelda, sest isegi kui nad täna annavad actionit siis järgmine päev nad seda anda ei pruugi ning kogu töö ja vaev on läinud luhta. Mid-stakesis kus regulare näed igapäev ja mõni on nõus mängima sinuga lõputult isegi kui sul ta üle edge ning su reward on suurem siis see hakkab vaikselt ära tasuma. Samuti ei ole mid-stakesis enam bummide trafficut nii suurt ning see omakorda sunnib rohkem regularidega maadlema.

Lisaks kui Sa (see üldistav "Te") ei ole eriti multisaitida vend siis vabalt FTP/Stars (Starsis nii väga actionit ei saagi tho kui FTP) saad ühel saidil bummidelt 50NL/100NL sitaks trafficut ning üleval pm. üldse ei saa. Seega mina ikkagi jään endale kindlaks, et kui meeldib/eelistad bummida siis kuni 200NL-ini tee seda. Kui roll piisav 200NL jaoks ja seal kükitades ootad fishe võid hakata juba regularidega madistama, et oma "tühjad tunnid" ära täita.

Samas regularidega saab madistada ka "kuntslikult". Kui on hea ja usaldusväärne sõber, kes ei ole result ega money oriented siis võid vabalt leppida kokku, et teeme näiteks 5000 käelise matchi ning matchi lõpus saadab võitja kaotajale kaotatud raha tagasi (rake maksab kaotajad) aga see eeldab tõesti väga non result/money-oriented mängu, et ei hakataks mängima kui play money. Najakas on see, et paariel sõbrale olen teinud ettepanekut selliseks mänguks. Mitte nii suure sample peale vaid, et paar tundi madistada 4 tablingus (just harjutada 4 tablingut HU-s) ning kõik on keeldunud... Naljakas tundus :)
Mina isiklikult lükkasin nii koguaeg edasi, "ah jõuan 400NL küll siis 200NL madistan", "ah jõuan 400-1000, küll siis 400NL madistan", "ah, saaks 2000NL, siis hoiaks koguaeg 5/10 ja 10/20 lauad lahti ja 400-600 madistaks regidega". Sellise pure bumhuntiga tekivad (või mul vähemalt tekkisid) paranoiad, et äkki see tüüp ei olegi fish, äkki on regular kes teeskleb; kui keegi näiliselt normaalselt mängis tekkis fancy play syndrome, sest harjunud ju raha kergelt kätte saama ja tekkis tunne, et peab mingeid imeasju tegema raha võitmiseks jms.

Ei soovita igatahes kellelegi pure bumhuntida v.a. kui sa just tõesti täiesti algaja pole HU-s, mingi esimesed 10-20K kätt ehk on see okei, et lihtsalt basic asjadega harjuda.