Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
ranka/codecci kui cbet siis mis te peas m6tlete on see bluff v6i value? ei yhte ega teist onju sp see ongi sitt liin, ma n6us et see k6ige "lihtam" liin aga vaidlen tugevalust vastu et k6ige rohkem +ev

kui check flopil siis saab alati callida outidega + best hand v2ga tihti

p6hiargument cbetile on et lihtne m2ngida ja et kui check siis villain v6ib terve weak sdv range 3 barreliks p66rata jne aga kui villain nii agro kas te t6esti arvate et cbeti vastu laseb teil siis lihtsalt m2ngida siin?? ma arvasin ka vanasti nii et unknowni vastu parem lihtne liin v6tta aga kui ma hakkasin checkima siin siis sain hoopis aru et check/call on k6ige "lihtsam"/+ev liin
Kuidas cbetides on kõige lihtsam mängida? Kui ta raiseb, siis sa küsid: what now? Kui ta flatib ja turn on blank: siis sa küsid what now? Kui sa check-callid ja ta edasi barreldab, siis ei ole nii raske käest loobuda või kui check-callides hitis oma K või A siis sul on standard check-shove, aga kui cbetid siis hakkad mõtlema, et kumb on parem - kas barreldada või checkida K või A turn. Seega CBET on paardunud boardil 3betted potis üks raskemaid mänge.

Aga ma ei cbeti siin lihtsuse, ega raskuse mõttes, vaid see on kõige parema EV-ga. Sest HU-s callib ta meid siin nõrgema käega, foldib ära suures potis suure hunniku käsi, millel võib olla callimiseks piisavalt equityt. Muideks, kui ta meid nõrgemaga callib A high, K high siis ta loodab, et tal best hand ja checkib selle käe maha.

E: check-call SD mõttes on tore, sest ta teinekord ju bluffib ja siis sul jäbäk imeelde, et oh kui hea mäng. Tegelt, kui sa cbetid + ta foldib equitiga käsi (kasvõi miski JTs), callib pasemaga, millega chekib maha, siis see ei jää eriti meelde, KUNA ta suurema osa ajast foldib.