Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    FullTilt kui sul rakeback on, $0.50 rake cap. Starsis ka sama cap, aga HU-ga on raske end kuskile korralikule tasemele mängida, mu standard SilverStar.
    FTPs ja Starsis on see rakecap 0,50$ sama sõltumata limiidist? Ehk siis 50NL-... Ja mida kõrgemal mängid seda vähem rake kasumi teenimist mõjutab?

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    FTPs ja Starsis on see rakecap 0,50$ sama sõltumata limiidist? Ehk siis 50NL-... Ja mida kõrgemal mängid seda vähem rake kasumi teenimist mõjutab?
    Jep. Enamus muudel saitidel $1 (Pacific, Betfair, PartyPoker, UltimateBet jne), mõned retardid nagu Olympic Online võtavad rohkem ka - $2.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jep. Enamus muudel saitidel $1 (Pacific, Betfair, PartyPoker, UltimateBet jne), mõned retardid nagu Olympic Online võtavad rohkem ka - $2.
    Palju see rakecap regularide(NL200 - ...) saidi eelitusi üldse mõjutab? Eeldaks, et soodsamates mängutingimustes, populaarsematel saitidel on regulare(häid, mõtlevaid mängijaid) rohkem ja vähem soodsamates rakecap tubades leidub fishe rohkem. Või see on pokkeritubade puhul täiesti random, et mis mängijaid leidub rohkem?

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Palju see rakecap regularide(NL200 - ...) saidi eelitusi üldse mõjutab? Eeldaks, et soodsamates mängutingimustes, populaarsematel saitidel on regulare(häid, mõtlevaid mängijaid) rohkem ja vähem soodsamates rakecap tubades leidub fishe rohkem. Või see on pokkeritubade puhul täiesti random, et mis mängijaid leidub rohkem?
    Ei mõjuta, muud asjad mõjutavad. Näiteks Starsis, FTP-s ja UB/AP-s on USA-kad, aga skande pole, sest skandid peavad nende saitide pealt makse maksma mille serverid asuvad väljaspool ETA ala.

    Aga selles suhtes HU on täiesti teine maailm 6-maxist ja full ringist - tegelikult pole vahet, mis regularid teevad kui sinu eesmärk on raha teenida. Sitemad regularid ehk bumhunterid sinuga nagunii üle 5 käe ei mängi ja paremate vastu pole rahateenimise eesmärgil mõtet mängida, võid küll neist suts parem olla ja võita, aga suur see edge ikka on?

    Sa ise ei pea ka regularidega mängima kui ei taha. Ma ei istu kunagi kellegi lauda esimesena maha, alati tühjades laudades ootan. Kui eesmärk on raha teenida, siis kõige targem on multisaitida, mul hetkel rahad 6 saidil ja plaanin veel paar tükki juurde võtta. Kui just mingil põhjusel on vaja ainult 1 sait valida, siis kommenteerin veidi saite millel mängin:

    PokerStars:
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * $10/$20 ja kõrgemaid HU laudu pole
    * Rakeback puudub
    * On 2 sorti laudu - tavalised (20-100BB) ja 50bb min (50-100BB)

    FullTilt
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (27%)
    * On 2 sorti laudu - tavalised (35-100BB) ja deep (75-200BB)
    * Huvitav HU laudade poliitika - kui sul samast sordist (nt. $2/$4 2 deep lauda lahti), siis lobbys näitab ainult ühte sama sordi lauda, seega igal vennal ainult 1 laud nähtaval erinevalt näiteks Starsist kus võib võtta 24 per face. Kas see on pluss või miinus on igaühe enda otsustada.

    Pacific
    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 30NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (30%, teistes 888 skinnides saab rohkemgi)
    * Kuni $5/$10 'ni on kõik lauad tavalised (20-100BB), $5/$10 ja up hakatakse pakkuma ka deep laudu (50-200BB).

    Ultimate Bet

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 2NL! (siiski rahateenimiseks ei soovita, rake ei ole võimalik beatida vist)
    * Rakeback olemas (30%)
    * Kõik lauad 40-200BB.
    * Tublisti vähem actionit midstakesis võrreldes teiste saitidega :(

    Betfair

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 10NL
    * Rakeback olemas (30%+)
    * Kõik lauad 25-100BB.
    * Midstakes laudade eripära - 400NL ja 600NL lauad puuduvad, nende asemel on 500NL.
    * Ma ei tea, millest see oleneb, aga Betfairi soft on ainuke mis laggima võtab - kui mul nt. PS, FTP, Pacific ja UB igal saidil 1 lauas mäng käib on kõik korras, aga kui Betfair ükskõik millise teise saidiga koos võtab laggima.

    PartyPoker

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Rakeback olemas (20% mul vist, olen kuulnud, et miski 30-40% võimalik ka saada)
    * Laudu ei saa avada nagu teistes tubades, tühju laudu lihtsalt pole koguaeg ja pead teiste regularidega laudade pärast võitlema - kes kauem kui 1 minutiks sit out jääb see saab lauast kicki ja 5 minutit antud lauda istuda ei saa.

    Üldiselt vahet pole palju rake on kui sa 200NL mängid, sest HU-s rake osakaal on nii väike, sest cap on väiksem võrreldes teiste mängudega ja winrated suuremad. Vaata nt. Starsi midstakes parima HU regulari/bumhunteri (mitte otsese skilli mõttes parim, vaid kõige rohkem raha ajab kokku) PTR-i:
    http://www.pokertableratings.com/sta...h/iplaypokeher

    Profiti:rake paid suhe ainult 1:10.

    Ise arvatavasti hakkan iPokeris ka mängima, olgugi, et rake cap 4x kõrgem kui Starsis/FTP-s, peaasi, et sitaks fishist actionit oleks koguaeg saada :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 23.02.10 at 01:17

  5. #5
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Kuna aeg on selline nagu ta on siis kindlasti paljud meist mõtlevad kuhu edasi minna. Otsisin selle codecci postituse ülesse lootuses leida endale sobiv variant. Codecci kui sul on uut infot veel mõne toa kohta, siis jaga seda meiga.


    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei mõjuta, muud asjad mõjutavad. Näiteks Starsis, FTP-s ja UB/AP-s on USA-kad, aga skande pole, sest skandid peavad nende saitide pealt makse maksma mille serverid asuvad väljaspool ETA ala.

    Aga selles suhtes HU on täiesti teine maailm 6-maxist ja full ringist - tegelikult pole vahet, mis regularid teevad kui sinu eesmärk on raha teenida. Sitemad regularid ehk bumhunterid sinuga nagunii üle 5 käe ei mängi ja paremate vastu pole rahateenimise eesmärgil mõtet mängida, võid küll neist suts parem olla ja võita, aga suur see edge ikka on?

    Sa ise ei pea ka regularidega mängima kui ei taha. Ma ei istu kunagi kellegi lauda esimesena maha, alati tühjades laudades ootan. Kui eesmärk on raha teenida, siis kõige targem on multisaitida, mul hetkel rahad 6 saidil ja plaanin veel paar tükki juurde võtta. Kui just mingil põhjusel on vaja ainult 1 sait valida, siis kommenteerin veidi saite millel mängin:

    PokerStars:
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * $10/$20 ja kõrgemaid HU laudu pole
    * Rakeback puudub
    * On 2 sorti laudu - tavalised (20-100BB) ja 50bb min (50-100BB)

    FullTilt
    * $0.50 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (27%)
    * On 2 sorti laudu - tavalised (35-100BB) ja deep (75-200BB)
    * Huvitav HU laudade poliitika - kui sul samast sordist (nt. $2/$4 2 deep lauda lahti), siis lobbys näitab ainult ühte sama sordi lauda, seega igal vennal ainult 1 laud nähtaval erinevalt näiteks Starsist kus võib võtta 24 per face. Kas see on pluss või miinus on igaühe enda otsustada.

    Pacific
    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 30NL
    * Autoreload
    * Rakeback olemas (30%, teistes 888 skinnides saab rohkemgi)
    * Kuni $5/$10 'ni on kõik lauad tavalised (20-100BB), $5/$10 ja up hakatakse pakkuma ka deep laudu (50-200BB).

    Ultimate Bet

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 2NL! (siiski rahateenimiseks ei soovita, rake ei ole võimalik beatida vist)
    * Rakeback olemas (30%)
    * Kõik lauad 40-200BB.
    * Tublisti vähem actionit midstakesis võrreldes teiste saitidega :(

    Betfair

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 10NL
    * Rakeback olemas (30%+)
    * Kõik lauad 25-100BB.
    * Midstakes laudade eripära - 400NL ja 600NL lauad puuduvad, nende asemel on 500NL.
    * Ma ei tea, millest see oleneb, aga Betfairi soft on ainuke mis laggima võtab - kui mul nt. PS, FTP, Pacific ja UB igal saidil 1 lauas mäng käib on kõik korras, aga kui Betfair ükskõik millise teise saidiga koos võtab laggima.

    PartyPoker

    * $1.00 rake cap
    * HU lauad algavad alates 50NL
    * Rakeback olemas (20% mul vist, olen kuulnud, et miski 30-40% võimalik ka saada)
    * Laudu ei saa avada nagu teistes tubades, tühju laudu lihtsalt pole koguaeg ja pead teiste regularidega laudade pärast võitlema - kes kauem kui 1 minutiks sit out jääb see saab lauast kicki ja 5 minutit antud lauda istuda ei saa.

    Üldiselt vahet pole palju rake on kui sa 200NL mängid, sest HU-s rake osakaal on nii väike, sest cap on väiksem võrreldes teiste mängudega ja winrated suuremad. Vaata nt. Starsi midstakes parima HU regulari/bumhunteri (mitte otsese skilli mõttes parim, vaid kõige rohkem raha ajab kokku) PTR-i:
    http://www.pokertableratings.com/sta...h/iplaypokeher

    Profiti:rake paid suhe ainult 1:10.

    Ise arvatavasti hakkan iPokeris ka mängima, olgugi, et rake cap 4x kõrgem kui Starsis/FTP-s, peaasi, et sitaks fishist actionit oleks koguaeg saada :)
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 18.04.11 at 18:41

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES