Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Huvitava asja avastasin just enda jaoks, mõtlesin et jagan.

    4bet/foldida TT 'd on regulari vastu pmselt alati vale 100BB deep. Tänapäeval heade regularide 5betshovemise valuerange on minimaalselt JJ+, AQs+, AQo+, kuna AK 'del ja AQ 'del on sitaks rohkem combosid kokku kui AA-JJ 'l, on meie equity TT 'ga selle range vastu tervelt 40.1%.

    100BB deep meil TT, avame buttonilt 3BB, vastane 3betib 10BB 'le, me 4betime 22BB 'le, vastane shoveb, peame maksma 78BB 'd et võita 200BB 'ne pot, mis tähendab, et vajame 39% equityt

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Huvitava asja avastasin just enda jaoks, mõtlesin et jagan.

    4bet/foldida TT 'd on regulari vastu pmselt alati vale 100BB deep. Tänapäeval heade regularide 5betshovemise valuerange on minimaalselt JJ+, AQs+, AQo+, kuna AK 'del ja AQ 'del on sitaks rohkem combosid kokku kui AA-JJ 'l, on meie equity TT 'ga selle range vastu tervelt 40.1%.

    100BB deep meil TT, avame buttonilt 3BB, vastane 3betib 10BB 'le, me 4betime 22BB 'le, vastane shoveb, peame maksma 78BB 'd et võita 200BB 'ne pot, mis tähendab, et vajame 39% equityt
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la 75s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.

  3. #3
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la K5s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.
    fyp, blockers

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

    Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la 75s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

    Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.
    Tõenäoliselt mängisid sa fishi vastu, ei? Fishid callivad väikseid 4bette. Ja tol ajal AQ veel standard call rangesse ei kuulunud (võib-olla siiamaani SSNL-is ei kuulu, MSNL-is imo kuulub üldjuhul).

    55 'ga saad ainult selle value range vastu kätte equity millega ta igast asendist preflop nupud sisse paneks, aga lisades mõned semibluff (ei tea kas võib neid nii nimetada?) shoved (66-99), on p*rses.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES