Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
Ma mäletan, et ~aasta tagasi sa railisid mind, kui ma FTP-s NL100 HU lasin. Juhtus selline käsi, et avasin AQ buttonilt, läks 3xbb-10xbb-25xbb-shove-call mispeale sa ütlesid, et 4-bettimine on okei, aga shove'i peale callida ei tohiks. Ma unustasin peale sessi sellest sinuga rääkida, aga parem hilja kui mitte kunagi :)

Igatahes ma ei saa poindist aru, miks keerata hea valuega käed bluffiks, kui vaadata siin välja toodud 3-bet rangesid, siis need reeglina sisaldavad ju käsi AJ,KQ ja vahel nõrgemaidki, ehk AQ-ga 3-beti callides on pigem vastane see, kes on domineeritud. Kuna regularid 4-betti ei calli praktiliselt kunagi(?), siis peaks 4-bet range olema polariseeritud - valuekäteks, millega sa snapcallid shove'i ja bluffkäteks, millega sa snapfoldid shove'i peale(a la K5s), sellist mõttekohta ei tohiks TT tüüpi kätega ju kunagi tulla. Kus ma eksin?

Mis puutub su otsest tsitaati, siis vaadates seda regularide minimaalset stack-off range'i, siis peaks olema reeglina korrektne pea iga paariga shove callida, 55-ga saad juba vajaliku 39% kätte.
fyp, blockers