Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    EV arvestab seda, et vastane hitib oma audid ära mignitel kordadel, ei saa ma aru sellest kuidas readi tõttu EV mõttetu on D:
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.

  2. #2
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.
    EV joon graafikul jookseb ikka üles sellisel juhul, tegelike võitude graafik jookseb alla kuna imeti turnis ja riveris välja.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    No sinu öeldu põhjal on siis iga otsus -EV, kuna alati on võimalus vastasel audid ära hitida. Puust ja punaseks tehes, flopi tuleb KK5, minul on KK, vastane paneb allin AAga, callin maha, turn A, river A = järelikult -EV call minu poolt, kuna vastasel oli 2 outi ... nii sa ütlesid.
    Seda ütlesid Sina :)
    Tee endale kõigepealt selgeks, mis imeasi see ev üldse on

  4. #4

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Seda ütlesid Sina :)
    Tee endale kõigepealt selgeks, mis imeasi see ev üldse on
    Olgu-olgu, ma ei taha võidu sõdida siin, võib-olla ei suutnud piisavalt hästi ennast väljanda. Ma oma arust tean, mida see tähedab.
    Ma arvan lihtsalt, et EV joone jälgimine on mõttetu, kuna sa konkreetseteks olukordades tead ise paremini, kas sa oled ees või mitte ja sellises olukorras on täiesti suva EVst.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Olgu-olgu, ma ei taha võidu sõdida siin, võib-olla ei suutnud piisavalt hästi ennast väljanda. Ma oma arust tean, mida see tähedab.
    Ma arvan lihtsalt, et EV joone jälgimine on mõttetu, kuna sa konkreetseteks olukordades tead ise paremini, kas sa oled ees või mitte ja sellises olukorras on täiesti suva EVst.
    See kui sa ees oled, ei tähenda, et sa väärid kogu poti võitu. Sa väärid täpselt niipalju, kui EV ütleb. Kui pot on $1000 ja sa oled antud käes 80-20 ees siis sa väärid sellest potist $800, kui sa võidad kogu poti ehk $1000 oled sa lucker ja jooksed $200 üle EV.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES