Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui standard suurusega 3bet, vastane päris lotu-motu ka ei ole (cbetib, barreldab) siis mõtekam foldida. Kui ta aga 3betib kui segane (20%+ ajast) siis mõtekam oleks 22-77, isegi 88 shoveda ja 99+ norm suurusega 4bet teha.

    ei ma ise ei harrastagi tegelikult väikeste pocketitega 3beti callimist, aga olen märganud, et palju Starsi regid teevad seda (vähemalt minu vastu). jäingi mõttesse, et kas on see hea mäng või ei.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ei ma ise ei harrastagi tegelikult väikeste pocketitega 3beti callimist, aga olen märganud, et palju Starsi regid teevad seda (vähemalt minu vastu). jäingi mõttesse, et kas on see hea mäng või ei.
    HU-s mängitakse PP-sid üle.

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    HU-s mängitakse PP-sid üle.
    Mingi väga hea coachi videost meelde jäänud (ei ole täpselt meeles kes), et kõikide pocket paaridega callib 100BB deep (no sügavamalt ka obv) ja insyder19 ütles ka, et see standard. Kui väga hästi postflop ei oska mängida siis muidugi võid foldida.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mingi väga hea coachi videost meelde jäänud (ei ole täpselt meeles kes), et kõikide pocket paaridega callib 100BB deep (no sügavamalt ka obv) ja insyder19 ütles ka, et see standard. Kui väga hästi postflop ei oska mängida siis muidugi võid foldida.
    IMO palju asju võib öelda, et ala ära foldid AK-d preflopis või nut flushdrawga lähen alati flopist 100BB all-in aga tegelikkuses on niipalju muutjaid, et ei saa mängida 1:1. Niikaua kui mul reade ja häid implied oddse ei ole (ala 100BB, sa avad 3BB, saad 3beti 9-10) ei calli ma 22-66 mitte mingil juhul, sest ma ei tea absoluutselt mitte midagi ta 3betting rangest ega postflop mängustiilist.

    Muideks ma vaatasin ükskord 6max video. Ehk oli keegi Samo vms. BFP ja ta ütles, et ta ka mitte kuangi ei foldi IP pocket paare. Ma tegelt näen üldiselt selles mängus suht OK EV-d kui mängida regularide vastu, sest enamuste stiil on enam-vähem sama aga fishide vastu mängides ma jällegi ei usu +EV-sse, sest nende mäng on seinast-seina ning vägagi loetamatu ning pm. ainult setiga saad kindel olla, mis õige otsus. Readidega on hoopis teine asi.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO palju asju võib öelda, et ala ära foldid AK-d preflopis või nut flushdrawga lähen alati flopist 100BB all-in aga tegelikkuses on niipalju muutjaid, et ei saa mängida 1:1. Niikaua kui mul reade ja häid implied oddse ei ole (ala 100BB, sa avad 3BB, saad 3beti 9-10) ei calli ma 22-66 mitte mingil juhul, sest ma ei tea absoluutselt mitte midagi ta 3betting rangest ega postflop mängustiilist.

    Muideks ma vaatasin ükskord 6max video. Ehk oli keegi Samo vms. BFP ja ta ütles, et ta ka mitte kuangi ei foldi IP pocket paare. Ma tegelt näen üldiselt selles mängus suht OK EV-d kui mängida regularide vastu, sest enamuste stiil on enam-vähem sama aga fishide vastu mängides ma jällegi ei usu +EV-sse, sest nende mäng on seinast-seina ning vägagi loetamatu ning pm. ainult setiga saad kindel olla, mis õige otsus. Readidega on hoopis teine asi.
    By default, as standard mida me teeme - see 1:1 jutt on ebaoluline sel puhul. Kui sa ainult setiga jätkad postflop siis jah fold preflop.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    HU-s mängitakse PP-sid üle.
    nits gonna nit

  7. #7

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    nits gonna nit
    nii ilus :,D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES