Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HU cashi nurk

    1. 97bb-ga bummides oleks imo sama tulemus kui 100bb-ga lauda istudes. Pigem kui vähem panna siis nii 85bb. Siis see rege juurde ei meelita kui ise reg oled/PTRis HUs oled võitev.

    2. Jep, et kui midagi ei sobi ja vastane ei meeldi, siis minema ja pohh mis ta sust arvab. Mul mõni on järgi kobisema tulnud, aga ma olen vastanud, et I was leaving anyways- mis on ka tõsi olnud.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    1. 97bb-ga bummides oleks imo sama tulemus kui 100bb-ga lauda istudes. Pigem kui vähem panna siis nii 85bb. Siis see rege juurde ei meelita kui ise reg oled/PTRis HUs oled võitev.

    2. Jep, et kui midagi ei sobi ja vastane ei meeldi, siis minema ja pohh mis ta sust arvab. Mul mõni on järgi kobisema tulnud, aga ma olen vastanud, et I was leaving anyways- mis on ka tõsi olnud.
    Vähem kui 100BB (või mmis iganes summaga) on päris nõme tagasilöögi effekt ka: fishid ostavad sama summaga sisse kui sina. Kui ei usu siis ostke igasse lauda miinimum, 100% ajast istub su lauda fish (regular ei viitsi jamadagi) aga enamus ajast fish ostab sisse täpselt sama summa. Tõstke BB-d kümne võrra ja effekt on sama fish tuleb ja ostab ka 10BB surema summaga või pange debiilne summa nagu 57BB ning fishike istub 60BB-ga järgi. Vahest on ka erandeid, kui fish tuleb full bankrolliga või siis ostab laua maksimumi.

    Aga noh regulari saab alati ju quitida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES