Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: HU cashi nurk

    Hyperite vallutuskäigu ajal keegi cashi ka veel mängib?
    Ise mängin hetkel Starsi 50bb laudu. Paljud vastased avavad minraisiga. Kuidas oleks optimaalne vastu mängida. Mul on kahtlus, et ajan oma 3bet liiga ülesse. Küsimus just selles, et kui 3betime ja vastane callib, siis edasise paugutamise korral läheb suur osa stackist sisse ja loobumine keeruline.
    Samuti mis oleks minraisi puhul hea 3beti suurus? Ise olen käitunud nii, villane avab 2bb, mina tõstan 7bb-le. Too much?

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Hyperite vallutuskäigu ajal keegi cashi ka veel mängib?
    Ise mängin hetkel Starsi 50bb laudu. Paljud vastased avavad minraisiga. Kuidas oleks optimaalne vastu mängida. Mul on kahtlus, et ajan oma 3bet liiga ülesse. Küsimus just selles, et kui 3betime ja vastane callib, siis edasise paugutamise korral läheb suur osa stackist sisse ja loobumine keeruline.
    Samuti mis oleks minraisi puhul hea 3beti suurus? Ise olen käitunud nii, villane avab 2bb, mina tõstan 7bb-le. Too much?
    7bb on standard.

  3. #3

    Re: HU cashi nurk

    Ty, endale tundub, et 3bet range on liiga lai selle 2bb beti vastu, endal peaks olema midagi taolist: 44+, A2s+, K4s+, Q8s+, J9s+, A4o+, K8o+, Q9o+ see siis ~30%

    Praegu mängu juures tekitab lihtsalt küsitavust see, et kas 2bb avangut peaksin 3bettima rohkem kui 3bb avangut ning mis võiks optimaalne range olla.

    Jube palju vastaseid avavad 2bb, seda siis 50bb mängus. Kas oleks optimaalsem ka ise nii käituma hakata. Siiani enda standard olnud ikkagi 3bb.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES