Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Sa ei pea tingimata iga olukorda liigitama, et kas bluff või value. Võtame tüüpilise 3beti callimise range - miski A9+, 22+, kõik broadway kaardid. 22+ tõenäoliselt callib, A-highd ka, ülejäänud foldib. Turni me checkime, kui ta mõtlev mängija siis Q+ ta turnis valuebetib ja meil easy fold, A-highd ta checkib järgi turnil ja riveril ja me võidame, JJ-22 'le kaotame kui ei improve.

Kui sa nt minu vastu c/calliksid flopi siis ma infota 100% panen 3 barrelit. Millega sa seda balansseerid, et saad c/callimist lubada? Tüüpiline (või praktiliselt ainuke) c/call range ongi A-highd ja JJ-22, mis on üliläbinähtav ja väga kerge maha barreldada. Sa võid hakata siin Q-sid ja tripse checkima for value, aga sellega keerad oma cbeti range jälle perse ja see muutub liiga nõrgaks. Väga hea mängija vastu vahest muidugi tuleks checkida, aga väga harva.

Ma mingi aeg mängisin ka sellist kätt check/call liinis, aga paremad regularid tegid mulle selgeks, et see on kohutav.
minuarust sa r22gid esimene ja teine l6ik omale vastu

niiet kui cbetid siis arvad et villain mingi passiivne ja ei keera kunagi oma kx,ax blufiks jne ja laseb alati sind showdown?

ja kui checkid siis villain alati agro ja paneb 3 barrelit 100% runoutidel?

ja c/c flop ei t2henda tingimata et proovin alati maha checkida vaid v2ga tihti checkib villain siin 22-xx tagasi ja avaneb j2llegi v6imalus betida turn,river kus pole enam "unknown zone" ehk tean v2ga t2pselt miks ma betin

nii tihti betib villain flopil AJ yhe korra ja checkib maha, i dno for protection i guess? niiet see liin ei saa horrible olla unknown vastu

muidu ise m2ngin hu-d aint kui 6max laudu teen niiet obv villainid pole nii osavad aga ma ei n2e vahet praegu unknowni vastu eeldatavalt suht madalal limiidil

heade regide hu matchis vb betimine parem, dno, pole m2nginud kellegagi nii kaua et peab balanseermise peale m6tlema aga kui checkid siin AK ei t2henda et sa k6ik combod checkima pead jne, ei taha et siit p2ris hu 4 rollz tuleks