Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 45 EsimeneEsimene ... 35434445
Näidatakse tulemusi 881 kuni 894, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #881
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Cashis ei näe eriti pointi... Kes kõige strictima table selectinguga on, sellel kõige suurem eelis. Ise küll osa ei võtaks, sest see challenge pole väärt -20bb/100 fishide quittimist.

  2. #882
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU cashi nurk

    Said vist valesti aru. Üksteise vastu tuleb mängida. Random pairing. Näiteks sina vs mina jne. Parem saab edasi.

  3. #883
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: HU cashi nurk

    Kui villain avab minraisega 47% buttoneid ja foldib 6,5bb 3-betile 75%, siis milline on hero BB flat range ja 3bet range? Lisaks, kui sama villain 4betib 15,5bb peale 16%, 4bet range 7,6%, siis milline peaks olema Hero 5bet-shove strateegia? FR nitfish norib tüli.

  4. #884
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Kui ta foldib 3bettidele 75% ja 4betib 16%, siis ta ainult 9% flatib 3bette nagu ma aru saan?

    Palju ise avad ja kuidas ta sellele reageerib (palju foldib, palju 3betib)?

  5. #885
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui ta foldib 3bettidele 75% ja 4betib 16%, siis ta ainult 9% flatib 3bette nagu ma aru saan?

    Palju ise avad ja kuidas ta sellele reageerib (palju foldib, palju 3betib)?
    Jah, flatib 9%. Ise avan 100% minraisega, foldib 68%(!), callib 26%, 3betib 6%. Tema 3bettidele olen 71% foldinud siiani, sest arvan, et 3betib mind polariseerimata rangega ja ei taha 48s tüüpi kätega top 6% range vastu mängida. Enda 3bet stat 31% ja callin 29% seni, aga see halb strateegia tõenäoliselt.

    Lisaks ei tundu villain üldse adjustivat, ilmselt arvab, et olen liiga agressiivne ja võib rahus head kätt oodata. Villain mängib made hande (TPGK, TPTK) OOP check-callides, aga tõmbeid agrolt, check-raisides ja barreldades, kui ei hiti.

    Proovisin ise mingi range koostada, võimalik, et väga mööda:

    3bet range:



    BB pealt calling range:



    5bet-shove:

    JJ+,AQs+,A5s-A4s,AKo

    Kas meil peaks olema ka 4bet-calling range?

  6. #886
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Ma 3betiks midagi sellist:


    Võtsin välja suited ja offsuited madalad ässad ja Q9s, JTs tüüpi käed mis imo liiga head, et 3bettimisele raisata ja pigem flatiks. Samas offsuit ässades pole kindel - võib-olla on siiski ok neid 3bettida, suurt vahet vast pole.

    Flatiks siis kõik offsuited-suited ässad, K7o, Q7o, J7o+, T8o+, 98o, 54s+. Suited kümneid võid 3bettida ja võid ka flattida, ma paneks nad offsuit ässadega umbes ühte patta antud vastase vastu.

    5betshoveks kindlasti kõik madalad paarid mida 3betid, for value AQo+, JJ+, kuna ta niipalju 3betib siis as a bluff 5betshoveks ka kõvasti senikaua kuni ta üsna lightilt, mingi ATo vms callima hakkab... 5betblufiks eelistaks suited käsi rohkem, isegi mingi 74s eelistaks K6o 'le.



    4bet calling range - oleneb kuidas ta mängib 4bet pottides. Kuna ta niipalju 4betib, siis suur osa peavad olema blufid, nii et miks mitte AA, KK flattida vs 4bets. 4bet value-range keerab see perse, aga suure tõenäosusega
    see vastane selle peale ei tule, arvestades, et ta HU-s mängib 47% buttoneid ainult. Kui ta 4bet pottides mängib straight-forward siis võid mingi crapiga ka flattida, eelista muidugi crapist parema equityga käsi nagu nt K5s, Q5s+.

    Kui ta 6% 3betib ja sa 70% foldid on väga ok, isegi rohkem võid foldida ma arvan.

    NB! Ma võin ka selle koha pealt eksida, et JTs ja seda tüüpi value-käsi mitte 3bettimisele raisata, üks coach mulle midagi sellist õpetas, et kui niipalju folditakse 3bettidele siis 3bettimine on matemaatiliselt way parem jne, aga ma väga ei respekti seda coachi. Ise igatahes mängiks nii :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 01.07.13 at 17:24

  7. #887
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: HU cashi nurk

    Tuhat tänu sellise pika ja põhjaliku vastuse eest, eriti sinusuguse kaliibriga mängija poolt.

  8. #888
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma 3betiks midagi sellist:


    Võtsin välja suited ja offsuited madalad ässad ja Q9s, JTs tüüpi käed mis imo liiga head, et 3bettimisele raisata ja pigem flatiks. Samas offsuit ässades pole kindel - võib-olla on siiski ok neid 3bettida, suurt vahet vast pole.

    Flatiks siis kõik offsuited-suited ässad, K7o, Q7o, J7o+, T8o+, 98o, 54s+. Suited kümneid võid 3bettida ja võid ka flattida, ma paneks nad offsuit ässadega umbes ühte patta antud vastase vastu.

    5betshoveks kindlasti kõik madalad paarid mida 3betid, for value AQo+, JJ+, kuna ta niipalju 3betib siis as a bluff 5betshoveks ka kõvasti senikaua kuni ta üsna lightilt, mingi ATo vms callima hakkab... 5betblufiks eelistaks suited käsi rohkem, isegi mingi 74s eelistaks K6o 'le.



    4bet calling range - oleneb kuidas ta mängib 4bet pottides. Kuna ta niipalju 4betib, siis suur osa peavad olema blufid, nii et miks mitte AA, KK flattida vs 4bets. 4bet value-range keerab see perse, aga suure tõenäosusega
    see vastane selle peale ei tule, arvestades, et ta HU-s mängib 47% buttoneid ainult. Kui ta 4bet pottides mängib straight-forward siis võid mingi crapiga ka flattida, eelista muidugi crapist parema equityga käsi nagu nt K5s, Q5s+.

    Kui ta 6% 3betib ja sa 70% foldid on väga ok, isegi rohkem võid foldida ma arvan.

    NB! Ma võin ka selle koha pealt eksida, et JTs ja seda tüüpi value-käsi mitte 3bettimisele raisata, üks coach mulle midagi sellist õpetas, et kui niipalju folditakse 3bettidele siis 3bettimine on matemaatiliselt way parem jne, aga ma väga ei respekti seda coachi. Ise igatahes mängiks nii :)
    Miks 22-55 3betid?

    Ja kes see coach oli? Gordon ?

  9. #889
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    Gordon jah.

    22-55 on ok setminida I guess, aga kuna ta foldib massiivselt 3bettidele, 4betib palju ja need on üsna head käed millega 5betshoveda, siis ma usun, et 3bet on parem.

  10. #890
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Gordon jah.

    22-55 on ok setminida I guess, aga kuna ta foldib massiivselt 3bettidele, 4betib palju ja need on üsna head käed millega 5betshoveda, siis ma usun, et 3bet on parem.
    Mõtlesin ise ka sama. Tahtsin üle küsida.

  11. #891
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: HU cashi nurk

    Vaakum olukord, hero avab 100% btn-il. 16 hands played ja vastane teeb esimese 3beti. Vastane suure tõenäosusega halb mängija.

    Hero avab minraisega, mis rangega callida kui vastane tõstab 5bb peale ja kui vastane tõstab 6bb peale? Stackid on 60bb deep

  12. #892
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas Chriseddy999 Vaata postitust
    Hey lads! HU thread is dead as **** so I thought i'd take it upon myself to pump some life back into this thing through creating a little discussion.


    So here i was playing my annual fish that I receive from the poker Gods. Things were going swell, and then out of the blue comes a typical filthy scum rat bumhunter and posts this:

    Which my Danish friends have informed me translates to: "I am ready if you wanna play again."
    The fish obv quits that very hand and proceeds to play that great old chap, Kabasn.


    Now.. I have noticed a lot of scumminess around the tables lately and I think it's about time old Chriseddy999 pulled in a few heads around here. So here it is. It's time for the NAME AND SHAME. Get around me here boys, fire it up because it's time to get your lists ready. The biggest bumhunters/scummiest regs on stars only please.


    I'll get the ball rolling with a few of the filthiest.


    Bazzzz
    Rensu
    Kabasn


    Estonians in general.


    Don't be shy fellas


    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=50845

  13. #893
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: HU cashi nurk

    hei, bumpin teemat natuke :)

    küsimus selline, et kui vastane on lohhgämbler vaal ja openshoveb/3bshoveb pmst iga 2. käe tagant ATC siis mis rangega ära snappida oleks ok?

  14. #894
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    hei, bumpin teemat natuke :)

    küsimus selline, et kui vastane on lohhgämbler vaal ja openshoveb/3bshoveb pmst iga 2. käe tagant ATC siis mis rangega ära snappida oleks ok?
    PokerStove aitab siinkohal, aga kui kahtlustad HNR, siis ma igat thin edget ka kinni ei võtaks ala ATC vastu 22/33 oleks call, aga siiski leiaksin foldi.

Lehekülg 45, kokku 45 EsimeneEsimene ... 35434445

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES